پیام شاهزاده رضا پهلوی به آقای "ترامپ"، رییس جمهور آیندۀ ایالات متحدۀ آمریکا

پیام شاهزاده رضا پهلوی به آقای "ترامپ"، رییس جمهور آیندۀ ایالات متحدۀ آمریکا
به همراه یادداشتی از من- کیانوش رشیدی قادی
----------------------------------------------------------------------------------
درود بر شاهزاده رضا پهلوی و دیدگاه های خردمندانه اش.
من بعنوان عضوی از جامعۀ ایران باور دارم که در چارچوب قوانین جامعۀ جهانی، رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی را برکنار خواهیم کرد. این دیر و یا زود دارد، اما سوخت سوز ندارد.

 

پیام شاهزاده رضا پهلوی به آقای "ترامپ"، رییس جمهور آیندۀ ایالات متحدۀ آمریکا
به همراه یادداشتی از من- کیانوش رشیدی قادی
----------------------------------------------------------------------------------
درود بر شاهزاده رضا پهلوی و دیدگاه های خردمندانه اش.
من بعنوان عضوی از جامعۀ ایران باور دارم که در چارچوب قوانین جامعۀ جهانی، رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی را برکنار خواهیم کرد. این دیر و یا زود دارد، اما سوخت سوز ندارد. 
هیج کشوری، حتی ایالات متحدۀ آمریکا حق ندارد در بارۀ سرنوشت مردم ما تصمیم بگیرد. 
بر این باورم که مردمان ایران در مبارزات آزادیخواهی خویش و بخصوص در مبارزات خویش بر علیه رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی برای برکناری اش، از همبستگی مردمان سرتاسر جهان و از جمله همبستگی مردمان سرزمین بزرگ ایالات متحدۀ آمریکا و رهبرانش بهره خواهند برد.
برپایۀ گفتۀ نیاکان ما بر این باورم و پای می فشارم که:" کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من!"
و اینکه خوش بود آن روزی که رییس جمهور آیندۀ ایالات متحدۀ آمریکا، آقای ترامپ همراه این خواستۀ مردم ایران شود.
زنده باد شاهزادۀ خردمند ایرانیان شاهزاده رضا پهلوی!
پیش بسوی انتخابات آزاد در ایران برای برکناری رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی زیر رهبری شورای ملی ایران برهبری شاهزاده رضا پهلوی!
کیانوش رشیدی قادی
بیست و دوم آبان ماه سال 7038 میترایی

--------------------------------

 

جناب دونالد ترامپ
رییس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا

انتخاب جنابعالی به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا را به شما تبریک می گویم و برایتان در سمت ریاست جمهوری برای تحقق صلح، شادمانی و رفاه برای مردم آمریکا آرزوی موفقیت دارم. 
ازاین فرصت استفاده می کنم تا توجه شما را به مسائلی که اهمیت حیاتی و مهم برای آینده ملت ایران و ارتباط آنها با جهان آزاد و به ویژه ایالات متحده آمریکا دارد را جلب کنم.

امروز مردم ایران، خاورمیانه و جهان آزاد با خطراتی که اسلام رادیکال به همراه خود دارد مواجه هستند. پدیده ای که پیامد اندیشه خمیسنیم که با انقلاب اسلامی وی در سال ۱۳۵۷ در ایران به وجود آمد. از همان روزهای نخست استقرار در ایران، رهبران جمهوری اسلامی روش های خود را برای صدور ایدئولوژی اسلام سیاسی خمینی به دیگر نقاط جهان بکار گرفتند. ایدئولوژی واپسگرایی که چون سرطان در دیگر نقاط جهان: از خاورمیانه تا آسیا،‌ آفریقا وحتی تا اروپا و آمریکا ریشه دوانیده است.
رهبران جمهوری اسلامی و سرسپردگانشان از روش های خشونت آمیز چون ترور، کشتار کنشگران سیاسی، اعدام های دسته جمعی، جنایت علیه بشریت، تروریسم سایبری، جنگ های نیابتی، گروگان گیری، پول شویی و همچنین قاچاق مواد مخدر و اسلحه برای پیشبرد اهداف خود استفاده کردند که پیامد آن بی ثباتی و درگیری و جنگ در سطح جهانی بوده است.

پانزده ماه پیش، شورای ملی ایران برای انتخابات آزاد، پشتیبانی مشروط خود را رسما از برجام برای جلوگیری از وقوع جنگ و جلوگیری از دستیابی حکومت اسلامی ایران به سلاح هسته ای اعلام کرد. با این حال، در همان زمان هشدار دادیم باور به اینکه با سیاست تعامل بتوان رفتار جمهوری اسلامی را تعدیل کرد تنها یک توهم و خیالی باطل است. مگر اینکه مفاد این توافق نامه بطور آشکار و قوی جمهوری اسلامی را در مقابل میل به افزایش سرکوب داخلی و توسعه سیاست های هژمونی و سلطه طلبانه خارجی محدود نماید.

به همین دلیل ما خواهان بکارگیری تدابیر امنیتی برای آزاد شدن میلیاردها دلار پس از لغو سری تحریم ها شدیم تا نهادهای مربوطه اطمینان حاصل کنند که جمهوری اسلامی از این پول ها همچنان برای سرکوب مردم ایران و گسترش تروریسم، ایجاد و بسط جنگ های نیابتی در منطقه هزینه نمی کند.

جناب رییس جمهور منتخب،

اکثریت به قریب مردم ایران خواهان همکاری با جهان آزاد و مشارکت در ارزش های جهانی همانا انسان گرایی و دمکراسی هستند. مبارزات روزانه زنان در برابر ساختار قانونی این حکومت که زن را شهروند درجه دوم می شناسد، نمونه ای بارز از انگیزه ملت ایران برای آزادی است. مردم ایران همچنان مبارزه خود را برای دستیابی به برابری با وجود سرکوب های وحشیانه حکومتی ادامه می دهند.

مبارزه ما نه با دین است و نه نبرد تمدن ها است. مبارزه ما در برابر ضد ارزش های اسلامی رادیکال و واپسگرایانه است. در هر شرایطی، برای اعمال تغییرات بنیادین در حکومت ایران، راه حل نه مواجهه نظامی و جنگ با ایران و نه حفظ وضع موجود است. تنها راهکار بنیادین برای برون رفت از بن بست کنونی برای شکست اسلام سیاسی، به رسمیت شناختن اراده ملی مردم ایران و پشتیبانی از خواست و شوق آنها برای دستیابی به دمکراسی است، که در نهایت فقط، و یکبار برای همیشه با گفتمان رسمی و راستین با نیروهای سکولار-دمکراتیک ایرانی است.

این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت را می بایست دریابیم که تنها راهکار کارساز برای هرگونه تغییر سیاسی در ایران، فرایندی است که می بایست تنها به دست مردم ایران صورت پذیرد. پشتیبانی های سیاسی و مینوی جهان آزاد از ملت ایران می تواند سهم بزرگ، مثبت و موثری در گذار به دور از خشونت به یک حکومت و دولت سکولار-دمکرات از طریق برگزاری انتخابات آزاد، سالم و عادلانه در ایران باشد.

شورای ملی ایران برای انتخابات آزاد امیدوار است دولت شما آرمان های ملت ایران را در خط مشی سیاست خارجه خود در نظر بگیرد و همچنین با نیروهای سکولار-دمکرات ایرانی گفتگو داشته باشد، از مبارزات مدنی هم میهنانم برای دستیابی به صلح، آزادی و دمکراسی پشتیبانی کند.

رضا پهلوی
ریاست شورای ملی ایران

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
.. ماکه درایران هستیم میدانیم که شاهزاده چقدر طرفداردارد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای رضا پهلوی، امروز برای همه آزربایجانی ها و من این سئوال خیلی مهم مطرح است، که خیلی مهمتر از نامه شما به ترامپ می باشد، البته فرد دیگری بنام حسین بدون کسب اجازه از شما و بدون وکالت از طرف شما و بجای شما جواب دادند، سئوال اساسی این است در صورتیکه مادر شما فرح دیبا ترک تبریز می باشد، چرا شما زبان ترکی را که زبان مادری، مادرتان می باشد نمی دانید، آیا این خود یک ژنوساید هویتی و یا اتنوساید و آسیملاسیون ملیتهای غیر فارس نمی باشد، بهتر است شما در سایت ایرانگلوبال که خودمانی است جواب بدهید و گر نه این سئوال در تمام مصاحیه های شما در سی ان ان، بی بی سی، و یورونیوز و یا در هر رسانه بین المللی دیگری از شما پرسیده خواهد شد، اگر جوابی ندارید حداقل خودتان را آماده کنید به این سئوال، که بد جوری بوی راسیسم و تبعیض نسبت به ترکها از خانواده پدری شما استشمام می شود، لطفا بدون توجه به بادمجان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تذکر ! در سطر آخر کامنت اینجانب، به جای عبارت "زنده کرد " خوانده شود ، "زنده کنند"

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با پوشش از خوانندگان کامنت ارسالی اینجانب . کلمه عصیان به غلط عسیان تایپ شده . بدینوسیله تصحیح میگردد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای جداری باور کننید که بهترین دوران زندگی مردم ایران همان دوران رضاشاه و محمد رضاشاه بود که امنیت بود و زنان حق انسانی داشتند . من ایمان دارم که مردم ایران وبویژه مردم ازربایجان ارزوی روزهای زندگی در دوران شاه و رضا شاه را در خواب میبینند. دشمن شماره یک مردم ایران چپ ایران و جریانات دینی هستند . با تمام نیرو کوشش میشود که چپ ایران را به منجلاب دیگری نبرد. این نظام اسلامی با کمک حزب توده و فدائیان بوجود امد و قاتل هزاران ایرانی و در بدری ملیونها هموطن ماست . کشور ما نیازمند مردان و زنانی است که نادری وار رضاشاهی ویا اغا محمد خانی ظهور کنند بساط عده ای چپ خائین و دینی مرتجع را بر دارند و کشور را به امنیت و ثبات و افتخار برسانند. .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خطاب به کامنت نویسی به نام محمد و نویسنده مقاله، به قول شاعر : یک عمر هزار ساله باید تا من یکی از هزار گویم جنایات و اعمال ضد انسانی بیشمار رژیم جمهوری اسلامی در طول 38 سال گذشته, کار را به جائی رسانده که ساواکی های سابق و عمال و سرسپردگان رژیم شاه، به این خیال خام افتاده اند که با تکیه به قدرت های امپریالیستی و مدد خواهی از "روح کوروش" و التجا به امثال ترامپ ها و راه انداختن جار و جنجال و بد و بیراه گفتن به مبارزین راه آزادی و کتمان حقایق ملموس تاریخی، می توانند زمینه را جهت احیای قدرتمداری خاندان پهلوی فراهم سازند. زهی خیال باطل! بر همگان عیان است که رژیم جمهوری اسلامی یکی از جنایت کارترین رژیم های موجود در جهان می باشد . این رژیم آزادیکش در طول 38 سال سلطه ننگین خود، ده ها هزار تن از مبارزین و آزادیخواهان را که شامل

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
وقتی‌ یک کمونیست یا بسیجی‌ به نظام پهلوی می‌گوید دوز و خونخوار، یاد آن محتسب میفتم که که زیادی شراب خورده بود و بدون شلوار راه می افتد در خیابان و به زنها میگوید چرا صورتشان دیده میشود..! شما کمونیستهای جنایتکار و بسیجیهای خوناشام و دزد ، بروید به رهبران خودتان بنگرید که چگونه انسانها را بصورت گروهی میکشند آنهم بجرم عقیده متفاوت از خودتان! شاه اگر هم چند نفر را کشت..آنها نیز آدم کشته بودند. اکثرا یا قاتل بودند یا سردسته باند مخدر. کل کسانیکه در نظام پهلویها اعدام شدند به هزار هم نمیرسد. .ولی خمینی جنایتکار و استالین خوناشام،...
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش رشیدی قادی به شدت دچار توهم شده است، فکر می کند که کسی می خواهد او را به قتل برساند! به دروغ به بنده اتهام می زند و مرا آدمکش و تروریست می خواند. من اگر قدرت و امکانات داشتم به سراغ سران و مزدوران رژیم جمهوری اسلامی می رفتم و نه سراغ سلطنت طلبانی که تاریخ انقضاء آنها سالیان سال است که گذشته است. بله بنده هنوز هم می گویم که سران رژیم سرسپردۀ پهلوی "دزد و جنایتکار" بودند ولی دیگر پهلوی ها تمام شده اند و به قول مذهبی ها فاتحۀ آنها خوانده شده است.
وقتی اشرف پهلوی مُرد و بنده در ذیل مقاله ای در همین تارنما نوشتم که رضا پهلوی برای مرگ "عمه جانش" پیام تسلیت صادر کرد، کیانوش رشیدی قادی بنده را زن ستیز خطاب کرد به این دلیل که نوشته بودم "عمه جانش"!!!
وقتی بنده از شهرک سازیهای غیرقانونی دولت اسرائیل انتقاد کردم و از مبارزان فلسطینی حمایت کردم، کیانوش رشیدی قادی بنده را "ضدیهود" نامید!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر ما فیلسوفانی داشتیم که از دین و خدا و شاه و سیا و سفید نمی ترسیدند الان وضعمان بهتر بود .
اگر نیچه دوستدار شوپنهاور نمی بود ، نمی گفت سراغ زنان که میروی شلاقت را فراموش نکن .
و غربیها خدا را نمی کشتند و اکنون شبانه دنبال جسد او نمی گشتند .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای سازاخ شما باید در رابطه با نامه نظر خودت را بگویید نه در رابطه با عقدههای دوران طفولیتتان که

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گمان من بر این است که بهتر است "ب.م" برود دبدگاه های مرا در بارۀ آنچه گفت، با آوردن منبع در "ایران گلوبال" بیاورد.
پیشاپیش بگویم که "ب.م" هیچ منبعی ندارد، چون من هیچگاه اینگونه سخن نگفتم که "ب.م" در بارۀ من نوشت.
"ب.م" در بارۀ من نوشت:" "ک . ر" بسیار هتاک و بی منطق می باشد و هرکسی که از او انتقاد کند را "تروریست" ، "آدمکُش" ، "ضدیهود" ، "زن ستیز" و ... می نامد!!!"
اگر نتوانی!
دروغ گو هستی!
نه تنها دروغگو که تهمت می زنی!
چون تهمت می زنی، و اگر روزی روزگاری در اروپا و ویا کشورهای دارای دمکراسی زندگی می کنی، می توانم بر علیه تو اعلام جرم کنم! بشرطی که بدانم نام حقیقی تو چیست!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"ب.م" در آن پایین تر و زیر من نوشت:
"یک مشت لمپن و رقاصِ لس آنجلس نشین"

این یعنی اینکه اگر کسی برقصد، رقاص باشد ،بد است.
توجه فرمودید:
رقصیدن بد است، آنچه که آخوندها می گویند.

آیا "ب.م" دیدگاه آخوندی ندارد؟
---------------------------
"ب.م" شیر بی یال و دُم و اشکم است!
خودش هم نمی داند کیست.
اندکی از مسعود رجوی دفاع می کند،
سپس از مهدی سامع!
از کودتاگران در سازمان مجاهدینش دفاع می کند،
و سپس می شود:
"مهدی رضایی"!
و به یکباره رخت می بندد و می شود:
"رفیق کبیر اشرف دهقانی"!
به همه دشنام می دهد، همه را بقول "یولیوس فوچیک" (1) به زیر چوبۀ دار می برد!
در آیندۀ ایران پس از رفتن رژیم اسلامی،پیشاپیش به همه قول داده است همه شما ها را به دار می کشیم، اگر با ما موافق نباشید. اما هنوز خودش نمی داند کدام "ما" است؟ کمونیست است؟ رجوی می خواهد؟ مسلمان است؟ یا اینکه انسان؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تلویزیون سربی از امریکا گفت این نامه رضا پهلوی آبروی شاهزاده و مردم ایران را برده است چون این رضا هنوز انگلیس و امریکا را نشناخته که چگونه با پدر و پدربزرگش رفتار کردند.
خاندان پهلوی هنوز به دولتهای غربی بیشتر وابسته هستن تا به مردم ایران.
شعار سگ زنجیری امریکا حقیقت بود و هنوز هم هست .
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بی شرمی مثل "ک . ر" بیمار است و احتیاج به مشاوره دارد و باید هرچه زودتر خود را به یک روانپزشک مجرب نشان بدهد."ک . ر" بسیار هتاک و بی منطق می باشد و هرکسی که از او انتقاد کند را "تروریست" ، "آدمکُش" ، "ضدیهود" ، "زن ستیز" و ... می نامد!!!
"ک . ر" نمی خواهد بپذیرد که بختک آریا مهری پایان یافته است و سلطنت پهلوی در گور است.
پادشاهی خواهانِ رضا پهلوی چی هیچ شانسی برای بدست گرفتن قدرت در ایران آزاد و بدون آخوند فردا ندارند. ملت ایران زیر بار این ذلت نمی رود که یک مشت لمپن و رقاصِ لس آنجلس نشین، بعد از سرنگونی آخوندها در ایران ، قدرت را بدست بگیرند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سلام و احترام ، باید از این شاهزادۀ عزیز پرسید.در کشورهای متمدین و در عاداب معاشرت ملل متمدین وقتی انسانها از دو ملت مختلف ازدواج می کنند به حکم سنت متمدینانه بچه ها هم زبان پدر و هم زبان مادر را بخاطر احترام به یکدیکر یاد می گیرند . آیا شما هم این قواعد متمدینانه را در خانواده مراعات می کردید ؟ و اگر نه چرا ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا رضا، دونالد ترامپ همه اش چهار میلیارد دلار ثروت دارد، همه او را با داشتنن این همه ثروت برای رئیس جمهور شدن کشوری بزرگ و ثروتمندی مثل آمریکا شماتت می کنند، شما با بیست میلیارد پول مسروقه ابوی و میلیاردها دلار پول مسرقه رضا پدربزرگ، چه نیازی به شاه و یا رئیس جمهور شدن در ایران گدا گشنه را دارید؟ مگر اینکه رگ......... شما چه نیازی دارید که آدمهای گ. گ مثل ؟.،،،،،،ی را بیندازید جلو که شما را با عکسهای آنچنانی برای جامعه دربدر ایرانی در خارج مطرح کنند، تا شما کمی سوسیولوژی بشوید، بهتر نیست قبل از اینکه مثل خواهر برادرت دست به انتهار بزنی به یک روانپزشک حاذق مراجعه کنی، و یا از مادر ترک زبانت که خجالت می کشد بترکی(بزبان مادریش) حرف بزند بپرسی که چه بلائی بر سرتان آمده که شرم می کنید ترکی حرف بزنید و به کودکانتان هم ترکی یاد بدهید، تنها راه نجات شما یاد گرفتن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گنجشک ها در چین:

http://photos02.wisgoon.com/media/pin/photos02/images/o/2016/7/2/14/1467454810798711.jpeg

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از همۀ خوانندگان این چند واژه خواهش می کنم به "ب.م" بگویید، برای او ارزشی قائل نیستم. درخور پاسخ نیست. بر این باورم "ب.م" را همه می شناسند.همه جا می نویسد و در هر جایی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از همۀ خوانندگان این چند واژه خواهش می کنم به "ب.م" بگویید، برای او ارزشی قائل نیستم. درخور پاسخ نیست. بر این باورم "ب.م" راه همه می شناسند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بی شرمانی همانند "ح.ج" و "ب.م" به من درس دمکراسی می دهند.
بروید شرم کنید!
"کارلوس" شما انسان کشت!
"قیدل" شما انسان کشت!
حمید اشرف شما انسان کشت!
عباس و اسدالله مفتاحی شما، بانک زد و انسان کشت!
امیرپرویز پویان انسان کشت!
رضا رضایی انسان کُشت!
به سیاه کل یورش بردید، ژاندارم ها را کشتید، انسان های بی خبر از همه جا را!
"چه" شما انسان کشت!
عرفات شما انسان کشت!
تروریست های فلسطینی انسان کشتند:
از "الف" تا "یای" آن!

آنگاه شما آزادی خواه هستید ای آدم کُشان؟

کیانوش

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تنها روزنامه در "آلبانی" زری پوپولیت" نام داشت(Zëri i Popullit)، به معنای "صدای مردم"، "زِر" که در فارسی و به نادرست به معنای "زِر" زدن است، در زبان آلبانیایی همان صدا و "زِر"(به معنی صدا است). هر گاه می گوییم:"زِر نزن!" این یعنی صدایت را ببند!
صفحات نخست تا پایانی Zëri i Populitt همواره پر بود از عکس های انورخوجه و همسرش!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به معنای دقیق کلمه جمع کنید خودتان را یکبار برای همیشه!
آنگاه که "تو" و دوستانت در بارۀ اعدام در ایران و در رادیو "پکن" سخن می گقتید، هر روزه هزاران انسان را مائو بر دار می کشید.
هنگامی که از رادیو"تیرانا" عربده می کشیدید و در نبود آزادی در ایران شاهنشاهی سخن می گفتید، در آلبانی، حتی یک روزنامه بغیر از ارگان مرکزی حزب "کار"(حزب دیکتاتور و حاکم بر آلبانی بسرکردگی انورخوجه و مهمت شیخو) چاپ نمی شد. و این در حالی بود حداقل ما، به همراه دیگر هفته نامه ها، ماه نامه ها، در ایران دو روزنامۀ سرتاسری "کیهان" و "اطلاعات" را داشتیم به همراه ضمیه هایشان از کیهان بچه ها گرفته تا اطلاعات هفتگی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حسن جداری در سال 00000000 زندگی می کند.
حتی اندکی هم در جهان ما نیست.
....کمکش کنید!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جداری، یک پان تورک است!
به مردمان سرزمین های دیگر و از جمله به مردمان ایران احترام نمی گذارد.
دیکتاتور است، دیکتاتور پرولتاریا از نوع:"دارو دستۀ چهارگانه"، "انور خوجه، رفیق مائو، چوئن لای!
جداری، همانند آن بیمار که "ب.م" نام دارد و زیر هر نوشته ای دیدگاه خود را می نویسد، نیاز به مشاوره دارد. مشاورۀ روانی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای حسن جداری!
آیا هنوز حال مائو هنوز خوب است؟ که گفت:
"شورش برحق است!"
هنوز "بگذار صد گل بشکفٌد" معنا دارد؟
و بر این پایه ها:
میلیونها انسان را در "انقلاب فرهنگی" کشت!
شما همچنان مجسمۀ بلاهت "مائو" هستید و یا نه؟
داستان "کشتن گنجشک ها" در چین بر پایۀ فرمان صدر مائوی شما برای حفظ کشاورزی چین چیست؟
چرا مائو "لین-پیائو را کشت، هنگامی که هواپیمایش بسوی شوروی می رفت؟
چرا "لئو شائو چی" را مائوی شما کشت؟
رفیق مائوی شما چه گلی بر سر ایرانیان زد؟


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای ......... که میخواهی حکومت کمونیستی در ایران راه بیندازی! کمونیسم میکروب است. تمام دولتهای کمونیستی، دیکتاتور بودند. بیشترین قتل و نسل کشی انسانها در طول تاریخ، در زمان دولتهای کمونیستی اتفاق افتاده است. از خواب بیدار شو. تو یک پان ترک تجزیه طلب هستی. اما خواب تجزیه ی ایران هم نخواهی دید!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با پوزش از خوانندگان گرامی، در کامنت ارسالی اینجانب اشتباهی رخ داده است که بدینوسیله تصحیح میگردد . اشرف پهلوی، خواهر دو قلوی شاه بود نه خواهر ناتنی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ارسال پیام شادباش از جانب اقای رضا پهلوی به رئیس جمهور منتخب آمریکا ، انسان را بی اختیار به یاد حوادت دردناک 28 مرداد سال 1332، می اندازد. در نتیجه کودتای ننگینی که توسط امپریالیست های سلطه گر آمریکا و انگلیس در آن زمان در ایران انجام یافت ، شاه که از ایران فرار کرده بود، به کشور بر گشته و با مساعدت قدرت های امپریالیستی و "قیام" الواط و اوباشی نظیر شعبان بی مخ، سلطنت از دست رفته را دوباره به دست آورد. در این کودتای امپریالیستی، دربار پهلوی و شخص شاه و خواهر ناتنی اش اشرف پهلوی به متابه عاملین امپریالیسم امریکا، سخت فعال بودند. از کودتای 28 مرداد تا انقلاب بهمن سال 1357 به مدت 25 سال تمام، شاه در نهایت دیکتاتوری،حکومت کرد . در این مدت نسبته طولانی، از آزادی و دموکراسی در ایران نشانه ای وجود نداشت. ساواک ، بر مقدرات کشور حاکم بود .در زندانها و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بهمن موحدی بامدادان، فرمایش میکنید که سلطنت پهلوی مرده است! بدانید که دوران مجاهدین و فدائیان و مارکسیستها هم گذشته است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بهمن موحدی بامدادان، سلطنت پهلوی مرده است. اما بدانید مجاهدین و مارکسیستها و فدائیان و چپی های خائن و دیگر تروریستهای مارکسیست و اسلامی هم مرده اند!
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

مثل اینکه این سلطنت طلبان و رضا پهلوی چی ها نمی خواهند باور کنند که سلطنت پهلوی مرده است و این مرده را با هیچ شعبده ای نمی توان زنده کرد. همین شاهنشاه اعلیحضرت شما بود که با راه اندازی کودتای ننگین 28 مرداد و دیکتاتوری خود و باز گذاشتن دست این آخوندهای پلید، زمینه ساز قدرت گرفتن خمینی خون آشام در سال 57 شد. تجربۀ 28 مرداد نشان می دهد که نباید به خاندان ننگین سلطنت پهلوی اعتماد کرد. کودتای ننگین 28 مرداد و دیکتاتوری شاه خائن، حاصلی جز خفه کردن نخستین جوانه های دمکراسی و تکامل اجتماعی میهن ما نداشته است و این داغ ننگی بر پیشانی روشنفکران خودفروخته و بقایای رژیم سرسپردۀ پهلوی است که همچنان از این لاشۀ متعفن دفاع می کنند و در فکر احیای آن در ایران هستند.
زهی بیشرمی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا رضا، با توجه به رعایت حقوق بشر و حق بهره مندی تمام انسانها از ابتدائی ترین حقوق ذاتی، آموزش بزبان مادری، که متاسفانه بعلت ممنوعیت آن توسط پدر بزرگ و پدرتان، که باعث تخریب و نابودی دیگر زبانهای غیر فارسی از جمله زبان ترکی که متکلمین آن از نظر رقم واقعی بیشتر از دیگر زبانها و حتی زبان فارسی می باشد شده است، شما همانند پدر و پدربزرگتان، بدون رعایت حقوق بشر چگونه می توانید، حتی باحمایت صد در صدی ترامپ در آزربایجان رای بیاورید؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تورک اوغلی، اگر همان رضا شاه کبیر نبود و دانشگاه و مدرسه نمیساخت، الآن شما تورکهای قزلباش هنوز هم در جنگلهای تبریز به دنبال پهن برای سوخت میگشتید! سگ رضاشاه و پسرش شرف داشت به پادشاهان پفیوز قاجاری تورک!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام-به همه عزیزانی که به خانواده شاهنشاه آریامهریا دراصل به خانواده رضاپالانی علاقه دارندویامیخواهداین خانواده راخوب بشناسند.سه کتاب رامعرفی میکنم آنهارابخوانند،به حداقل آشنایی باآنهاخواهدرسید.
1-خاطرات ملکه مادرتاج الملوک .مادرشاه وزن رضاشاه .دخترتیمسارآیرملو.
2-من ودخترم فرح .مادرشهبانوفرح مادرزن محمدرضا
3-صد روزآخرحکومت شاه نوشته یک تیمساری است که نامش یادم رفته است.
عزیزانی که این سه کتاب راخواندند،خواهندفهمید،که پهلوی ها کی بودند وچه قدرتی داشته وبرای انگلیس وآمریکا درچه جایگاهی قرارداشتند.
پس ازآشنایی با این خانواده خواهیددانست که نامه رضاپهلوی آیاارزشی برای ترامپ داردیانه؟
درضمن کسانیکه هنوزعصرکنونی ومردم ایران ونظرامثال آمریکابه ایران رانمی دانند،بروندبرای خوددرجنگل های آمازون زندگی کرده تامردم را،درسرگرمی های خودبه خودشان نخندانند.
چندروزپیش یک مردی رادرجنگل های
تصویر دیرنج مین ائللی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
رضا پهلوی نامه فوق را نه به ترامپ بلکه به هواردارنش نوشته است. ترامپ هنوز با بیشتر رهبران مهم جهان فرصت تبادل نظر نیافته است. حتی اگر تمام فرصت دنیا را هم داشت این نامه اخرین مطلبی می بود که آنرا می خواند. البته یکی از سکرترها من باب رعایت ادب, جوابیه ای دوخطی به ایشان خواهد نوشت و تشکر خواهد کرد. از این نامه ها خیلی به کلینتون نوشت اما تحویلش نگرفتند تا اینکه فهمیدند کلینتون در یک رستورانی میز رزرو کرده است. خانواده پهلوی هم درست در همان شب میز رزرو کردند تا در مسیر بیل کلینتون بوده, دستی با او بدهند و عکسی تبلیغاتی بگیرند. هرکس دیگری سر راه کلینتون بود میتوانست با او سلفی بگیرد اما سلطنت طلبان با بوق و کرنا دور و بر عکس مانوورهای تبلیغاتی دادند. این نامه هم بیشتر بابت پروپاگاندا نوشته شده است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خواهران!
برادران!
قبل از اینکه به من دست بزنید بایستی یاد آوری بکنم که چون آقای رضا پهلوی فاقد استعداد در « مدیرّیت» است , ایشان لیاقت و توانائی اداره کردن یک کارگاه ( ماشین شوئی ) با پنج کارگر را هم ندارد, چه برسد به اداره یک مملکت. کارنامه سیاسی ایشان فقط در اسمی است که به یدک می کشد.... الان می توانید دست بزنید.....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بدینگونه به آگاهی می رسانم "لا-چین" برندۀ بهترین نویسنده در زمینۀ طنز سیاسی در میان همۀ طنزنویسان سیاسی همۀ جهان شد.
داوران جایزۀ "بهترین طنز نویس سیاسی " را به "لا-چین" دادند، چون "طنزش" ، "طنر" نبو، اما "لا-چین" را به خنده واداشت.
خواهران!
برادران!
برای "لا-چین" دست بزنید!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
" یکیه به ده را نمیدادن سراغ خانه کدخدا را میگرفت ".

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یک دقیقه و سی ثانیه نوشتۀ من بروی ایران گلوبال آمد و 100 منفی گرفت!
...
خداوندا !
تو را شکر!
تو خودت فهمیدی چه گفتم!
در برابر دانایی ات سر خم می کنم.
خدا!
بسیار دانا هستی!
کیانوش تو

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
برای کیانوش توکلی همین و بس که:
"...سیاست امریکا را سرمایه داران و صهیونیستها و لابی دشمنان ایران تعیین میکنند و نه ترامپ و کلینتون و اوباما و بوش."(دیدگاه های ضد یهودی همانند دوران هیتلر)
و اینکه:
"اپوزیسیون مستقل ایران متکی به مردم ایران است و نه به پادوهای خارج نشین بی خبر از مردم و منطقه ."
-------------------------------------------------
آقای توکلی!
آستین بالا بزنید!
در اینجا "ایران" کیست؟
و بگویید شما کیستید آقای توکلی؟

بر پایۀ کامنت چاپ شده از سوی شما، شما آقای توکلی نیز در خارج هستید و بر اساس :" ...پادوهای خارج نشین بی خبر از مردم و منطقه ." به شما نیز ارتباط دارد. شما نیز "پادو"ی خارج نشین هستید!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چاپلوسی همزاد .. فرصت طلبی و عقب افتادگی است .
شاهزاده عنوانی بی اعتبار و جعلی و غیر ارثی و غیر ژنتیکی و غیر خونی است و استفاده از این صفت در فرن 21 توهین به مردم ایران است .
سیاست امریکا را سرمایه داران و صهیونیستها و لابی دشمنان ایران تعیین میکنند و نه ترامپ و کلینتون و اوباما و بوش. اپوزیسیون مستقل ایران متکی به مردم ایران است و نه به پادوهای خارج نشین بی خبر از مردم و منطقه .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان...پیام دونالد ترامپ به رضا پهلوی
سلام رضا .. خیلی ممنون از نامه شما .اگر جواب نامه شما را دیر میفرستم خیلی معذرت میخواهم چون من و زن مدل من مشغول « کابینت» سازی هستیم. من کابینه دولت آینده را تشکیل می دهم و ایشان هم کابینتهای آشپزحانه کاخ سفید را مورد برسی قرار میدهند. در نامه اشاره کرده بودید که ما از عملیّات نظامی بر علیه ایران خود داری بکنیم. من تا اندازه ای در این باره گیج شده ام . چون یکی از افراد کابینه به من گفتند که چطوری رضا پهلوی این حرف ها را زده اند بخاطر اینکه موقعی که ما برای آزادی عراق و « استقرار دموکراسی » وارد عراق می شدیم تا این ملت را به آزادی برسانیم و مثل گفتار پر مغز بابای شما,(( به تمدن بزرگ)) برسانیم, سازمان های ( FBI, CIA) و حتی ام آی سیکس ( MI6) به ما گوشزد میکردند که در هر جا سلطنت طلبان جمع می شوند می گویند (( اول بغداد بعد تهران))..راستی این

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایشان فکر می کنند پیامشان خاص هست در صورتی که پیام ایشان برای ترامپ دقیقا هم صطح پیام هموطن دیگرش که ذر فیسبوک از دختر ترامپ خواستگاری کرده بود هست.عمر سلطنت و سلطانی و شاهنشاهی به سر امده.ذیگر بعید است در این دور و زمانه ملتی یا ملتهایی عقبگرد تاریخی کنند و برای خودشان اقا بالا سذ انتخاب کنند.جهت گیری های سیاسی شاهزاده پندار نشان داد که از استقلال فکری بر خوردار نیست حال خود را شاه چه کسی می داند.الله اعلم.