چرا میهن TV رسانه ای غیردمکراتیک و سعید بهبهانی سانسورچیست؟

ویدئو کلیب
دکتر نوری علا: "در سراسر سال های همکاری( با ایران گلوبال )، و پس از آن، من سخن تلخی راجع به خودم از شما(کیانوش توکلی ) نشنيدم و نخواندم و جناب نوری علا ادامه می دهد که :«اينکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما عليه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصميم بسيار بدی از جانب ايشان است و هيچگونه ربطی به من ندارد. ... اکنون نيز اميدوارم ايشان(سعید بهبهانی) صريحاً توضيح دهند که در مورد آوردن ذکری از من در پاسخ شان به شما (کیانوش توکلی )، هيچ زمينه و توافقی بين ما وجود نداشته است.
 
در پی درخواست اینجانب از سعید بهبهانی و اینکه در میهن TV   اتهامات  فراوانی به من و هفت دیگر از چهره های شناخته شده اپوزیسیون  توسط ایرج مصداقی انجام گرفته است _ایشان در پاسخ به من  چنین نوشت:
"من ضرورتی در پاسخگوئی به ادمی مثل تو نمیبینم اما فقط جهت تذکار باید بدانی که تو همان روش اکتریتی رفیق لاجوردی را ترویج میکنی تو در سایت خودت همه نوع لجن پراکنی به دکتر نوری علا و سایر مبارزین مرتب مرتکب میشوی راجع به میهن تی وی نمی گویم که خود داستان علیحده ای است همین»
 
خوشبختانه دکتر نوری علا طی نامه ای سرگشاده  به اینجانب  و خطاب به سعید  بهبهانی  از جمله نوشت: در سراسر سال های همکاری( با ایران گلوبال )، و پس از آن، من سخن تلخی راجع به خودم از شما(کیانوش توکلی ) نشنيدم و نخواندم و جناب نوری علا ادامه می دهد که :«اينکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما عليه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصميم بسيار بدی از جانب ايشان است و هيچگونه ربطی به من ندارد.    ... اکنون نيز اميدوارم ايشان(سعید بهبهانی) صريحاً توضيح دهند که در مورد آوردن ذکری از من در پاسخ شان به شما (کیانوش توکلی )، هيچ زمينه و توافقی بين ما وجود نداشته است.....من البته معتقد نيستم که اشخاص می توانند از رسانه های عمومی، بدون ارائهء دليل و سند، به ديگران تهمت و اتهام بزنند و...اما اميدوارم کسانی که در رسانه های عمومی ظاهر می شوند نيز به هنگام سخن گفتن از ديگران رعايت اين ضرورت را بکنند  ...لذا اينکه بخواهيم شخص مورد اتهام را ـ آن هم در پرونده ای که به من مربوط نيست - به دليل اينکه قبلاً نسبت به من لجن پراکنی کرده، از حق اعتراض محروم کنيم، روشی خردپسندانه نمی بينم.»
 
 
جناب سعید بهبهانی ، سخنان روشن دکتر نوری علا را خوانده اید  که در ان هیج ابهامی وجود ندارد . ایشان از شما سئوال کردند؛ حداقل پاسخ اقای اسماعیل نوری علا را بدهید. از نظر اینجانب ؛ رسانه شما غیر دمکراتیک و شخص شما فردی مستبد  و ساسنورچی هستید و ماهیت کار تان با ماهیت عمل مسئولان صذا وس سیمای جمهوری اسلامی تفاوت چندانی ندارد. رسانه های غیر دمکراتیک  قطعا مردم را از ادامه مبارزه با رژیم اسلامی نا امید می کند در حالی رسانه های دمکراتیک فاصله مردم و اپوزیسیون را کمتر می کند
 
 
منبع: 
ویژه ایران گلوبال
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
من با میهن تی وی موافقم .
نه پیگیر تی وی شان هستم و نه پیگیر خط مشی شان
اما به وضوح و به طور دائم می بینیم که در این سایت نسبت به جوک گویی و تمسخر و فحاشی نسبت به آزربایجان جنوبی و ترک های ایران هیچ واکنشی دیده نمی شود و هرچه شما فحش رکیک هم بدهید کسی کامنتی را تصحیح نمی کند .
اما خدا نکند که مثلن از یک کرد انتقادی بشه یا مثلا از دولت فاشیستی شووینیستی که بر محوریت برتری فارس ها بر سایر اقوام است انتقادی بشه
همین کیانوش خان کامنت را حذف میکنه یا جوری در کامنت سه نقطه می گذاره که از اساس مطلب قلب معنا میشه .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
غیر از چند کانال اپوزیسیون نما از قبیل صدای امریکا و امپراتوری دروغ بقیه بیننده چندانی ندارند و مرکزی تفریحی برای محافل فامیلی صاحبان ان کانال ها می بتشند.اینان گاه گداری برای این که اسم کانال خود را بر سر زبانها انداخته و چند تایی بیننده جذب کنند مجبورند از این بی اخلاقیها نمایش دهند.تعدادی از این کانال های بنجل بی مشتری توسط اقا زاده ها راه اندازی شده تا در مواقع نیاز بتوانند با راه انداختن شایعات و دروغ های ابکی از بالا سری ها باج سبیل بگیرند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب نادر، کدوم کامنت؟ من که کامنتی از شما ندیدم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بفرما زدم ٫دیدم جا زدی!
پس چی شد پهلوون؟ چرا کامنت منو نشر ندادی؟
صرف نداشت؟ خار داشت؟ یا کم آوردی؟از طرفی «ایران گلوبال» کار خوب و سترگیه٫ از طرف دیگه این ادعا که شماها سانسور نمیکنیدو ناشر همه نظرات هستین رو خیلی بیرنگ میکنه.
ببینم این یکی رو چکارش میکنی !
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای بهبانی با برخوردی کدخدا منشانه و عشیرتی براحتی پایش را روی دمکراسی و احترام فردی می گذارد، ناراحتی و عصبانیت از دست بهبهانی خودش سئوال برانگیز است؟!
عدم انتشار شده: 
false