نوروز 1396 با همایش انبوه ایرانیان در پاسارگاد

ویدئو
امروز، 30 اسفند 1395، هزاران ایرانی آیین نیاکانی نوروز را در آرامگاه کورش بزرگ در پاسارگاد برگزار کردند.
با وجود کارشکنی و جلوگیری مزدوران امنیتی رژیم جمهوری اسلامی از حضور گروهی از مردم، هزاران شهروند ایرانی هنگام گردش سال خورشیدی به 1396 در کنار آرامگاه کورش بزرگ گرد آمده، آغاز سال نو ایرانی را با شور فراوان جشن گرفتند.

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
روزی نشد که من این صفحه ایران گلوبال رو باز کنم و تصویر این امامزاده قلابی کوروش رو نبینم گویا مسئولان این سایت علاقه وافری به این امامزاده دارند
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب اسامه گرامی، تقاضا اکانت کامنت گذاری کردید و من آن را به آدرس امیل تان ارسال کردیم ولی گویا شما به امیل تان نگاه نمی کنید. با در اختیار گرفتن اکانت بنام خودتان ، دیگر کسی نمی تواند بنام شما کامنت بنویسد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب بی نام که با اسم من کامنت نوشتی:
من دلم نمیخواد کسی با نام من کامنت بنویسد برو با اسم بقیه کامنت بگذار
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آرامگاه کورش نماد یک ملت است که این ملت با یورش اقوام بیگانه بی رهبر مانده است. د رهمین روزهای نوروزی هزاران نفر به دیدار مرده ها و استخوانهای پوسیده استعمار عرب مانند حسین و رضا وعلی و معصومه و رقیه و...میروند .آرامگاه کورش در مقایسه با دفن گاه متجاوزان عرب بسیار ساده است . دستگاه فرعونی رضا و حسن و علی امامان شیعه مرکز ارتجاع و تجمل و مرده پرستی و خرافات است. این دستگاه پلید استعماری روزانه از سوی هزاران نفر ازاذربایجان و دیگر شهرهای ایران مسافر دارد . این آستان قدس مرکز دزدی و فحشا و بی ناموسی و امراض خطرناک و اعتیاد و فقربرای مردم ایران است .اگر در نوروز هر سال یک بار مردمی میهنپرست به پاسارگاد میروند اما در مقابل هر روز در ایران بساط سوگواری روضه برای مرگ عرب برای تولد عرب و برای کشتار عرب بدون وقفه ادامه دارد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کسانی که علاقه به اموختن کمک های اولیه دارند میتوانند علائم سوختگی درجه سه را در سه کامنت اینجا ببینند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جامعه مرده پرستی که تنها افتخارش سجده بر گورستانهاست، چه انتطاری باید از آن داشت؟ گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر ترا چه حاصل؟! کسانیکه گول خورده در دالنهای عصر پارینه سنگی تاریخ راه افتاده دنبال اساطیر و افسانه های دروغین هستند، قرنهاست ازغافله علم وصنعت و تمدن، و اختراعات و اکتشافات عقب افتاده اند، حاصل چنین توهم پوچ، دورماندن از واقعیتهای زندگی، اعدامهای روزانه، سرکوب و خفقان و واژگونی دراعماق ذلالت و سرکوب شدگی است. سرکوبی که نزدیک چهل سال است بدست رژیم پانفارس تهران بر ملل ایران اعمال میشود، و نفس مردم را گرفته است. حال باید پرسید جامعه مرده پرستی که خود را دراعماق ارتجاعی ترین دوران تاریخ محبوس کرده است، چه انتظار دمکراسی و درک دمکراسی باید ازآنان داشت؟! جامعه پانفارسی که تا خرخره درگستاخی نژاد پرستانه غرق است، آیا راه نجاتی جز جنگ داخلی و فروپاشی ایران باقی گذاشته است؟!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود به مردم میهنپرست ایران که به فرهنگ کشورشان و پدر تمدن ایرانی کورش بزرگ احترام میگذارند. آخوندها و دیگر دشمنان ایران از حرص و خشم به خودشان میپیچند و توهینهای آنها به کورش بزرگ که برازنده خودشان است این خشم آنهارا از موج ایرانگرایی در بین ایرانیان بخوبی نشان میدهد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
فقط همین را کم داشتیم. مردم جهان دنبال علم و صنعت، اختراعات و اکتشافات است، عده ای پانفارس شاهنامه خوان ره گم کرده در گورستان تاریخ بر دوره پارینه افتخار میکنند، بر قبربی نام و نشانی باصطلاح کوروش، برای خود امامزاده درست کرده سر بخاک میگذارند، با گریه و زاری بر سنگ و آجر سجده میکنند.عجب دنیای مضحک و خنده آوری است. انسان از دیدن چنین صحنه هائی خجالت میکشد! آیا چنین جامعه قرون وسطائی، غرق در توهم و خرافات مذهبی با معیارهای تمدن امروز مطابقت دارد؟ وای بحال چنین جامعه جهالت زده! جامعه پانفارسی که تا خرخره درتوهم و گستاخی نژادپرستانه غوطه وراست! ملل جغرافیای موسوم به ایران را به اسارت گرفته است! ایرانی که زندان مردمان است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
چه غوغائی است در امامزاده کورش؟ کشوری که حاکمیت فارس سالار، استراتژی خود را با استخاره به تصویب می رساند و تاکتیک هایش را با عطسه ابطال می کند، و روشنفکران اپوزیونش با فال حافظ و شاهنامه دمکراسی و سکولاریسم را تشریح می کنند، بعد امامزاده بیژن و امامزاده متحرک اینبار نوبت ستایش قبر سرداران الکساندر مقدونی است، با خیال خام گور کورش، واقعا خنده دار است، سر کورش در آزربایجان بدست آنا تومروس ترک بریده شده و جنازه او را جلو سگها انداختند، اینها در پاسارگاد طبق معمول همیشگی باد هوا را ستایش می کنند مهدی بیا، مهدی بیا، تبدیل شده به کورش بیا، جنازه کورش از معده سگانی که او را بلعیده اند ظهور خواهد کرد.
عدم انتشار شده: 
false