ایران در برابر ایران‌زدایی مقاومت می‌کند

امام جمعه‌ی خرمشهر، گفته است: «به کوری چشم آن‌هایی که نمی‌توانند ببینند، من که امام جمعه ی خرمشهر هستم به خرمشهر می‌گویم محمره»....این سیاست‌ها از روز اول انقلاب ۵۷ آغاز شده و تاکنون و در بازه‌های زمانی مختلف با شدت و ضعف، ادامه داشته است

 

سخنان چند هفته پیش امام جمعه‌ی خرمشهر را که در کمال وقاحت گفته بود: «به کوری چشم آن‌هایی که نمی‌توانند ببینند، من که امام جمعه خرمشهر هستم به خرمشهر می‌گویم محمره»، تنها در یک جهت و در ادامه سیاست‌های ایران‌زدایی از ایران می‌توان تحلیل کرد. سیاست‌هایی که از روز اول انقلاب روشنفکری ۵۷ آغاز شده و تاکنون و در بازه‌های زمانی مختلف با شدت و ضعف، ادامه داشته است.

نمونه این ایران زدایی‌ها را می‌توان در جلسات تدوین و تصویب پیش‌نویس اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی که در سال ۵۸ در مجلس خبرگان قانون اساسی برگزار شد به وضوح دید.

طی این جلسات حتی بر سر اینکه پرچم نظام جدید سه رنگ باشد یا نه، بحث‌های فراوانی صورت گرفت و حتی در بار اول رأی‌گیری اصل ۲۴ قانون اساسی، علی‌رغم برداشته شدن تاج و شیر و خورشید و جایگزین شدن علامت جمهوری اسلامی به جای آن، به دلیل اینکه رنگ‌های پرچم نظام جدید، همان سه رنگ پرچم سابق است و این سه رنگ یادگار تاریخ ۲۵۰۰ ساله‌ی طاغوتی است!، این اصل رأی نیاورد و به تصویب نرسید!

 سید نبی موسوی فرد، امام جمعه ی خرمشهر

جالب اینکه در خلال صحبت‌های مخالفین پرچم سه رنگ، پای نام ماه‌ها و زبان کشور هم به میان می‌آید. در نهایت نماینده زرتشتی مجلس خبرگان، موبد شهرزادی با سخنان خود و مرتبط کردن سه رنگ پرچم به تشیع و رنگ لباس فرزندان امام علی، حساسیت انقلابیون را خنثی و موجبات رأی آوردن این اصل را در بار دوم رأی‌گیری که حدود دو ماه بعد از بار اول انجام شد، فراهم کرد.

این آقایان انقلابی -چه از نوع اصولگرا و چه آن‌هایی که مانند جلایی‌پور و باقی و ... امروز در جریان تصنعی اصلاح‌طلب دسته‌بندی می‌شوند و چه همپالگی‌های سرخشان چون فکوهی و فرهادپور- در ادامه‌ همان توهمات و خیالات، همچنان گمان می‌کنند که ایران صفحه‌ سفیدی است که ایشان بتوانند مدینه‌ فاضله‌ خود را در آن ترسیم کنند.

این‌ها نه مشکل ایران را می‌فهمند و نه درکی از سنت و تاریخ در ایران دارند؛ چنانکه یکی از همین‌ها پیش‌تر گفته بود اول ثابت کنید چیزی به اسم ایران وجود دارد.

گوینده این جمله البته از سایرین راه بهتری در پیش گرفته بود، چرا که برای ترسیم مدینه‌ فاضله‌ خود در ایران، به جای اینکه ایران را همچون سایرین در اوهام خود یک صفحه‌ سفید تصور کند، خود را به ندیدن زده و در زبان و قلم به نفی ایران می‌کوشید.

حال این امام جمعه‌ از همه جا بی‌خبر خرمشهر که همچنان در مسیر ایران‌زدایی از ایران و همان خیالات انقلابی حرکت می‌کند و از قضا بعد از گذشت چهل سال و جنگ و درگیری مستقیم جمهوری اسلامی و نظام متبوعش با قوای مورد حمایت بزرگترین دول و ملل اسلامی چون ترکیه و عربستان، هنوز به سراب اتحاد امت اسلامی باور دارد، سخن حزب بعث عراق را تکرار کرده و تلاش می‌کند با به میان آوردن نام رضاشاه، برای خود سپر ایدئولوژیک بسازد.

اما طبیعیست که ایران در برابر این ایران‌زدایی‌ها مقاومت کند.

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حدس شما درباره من هم نادرست بود خیلی ها حدس زدنند که زابلی و تورک و ارمنی و عرب باشم اما نادرست بود

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یک توضیح درباره بقیه خزعبلات این کاربر:
اشنایی با علم"تبدیل شدن" در میان تورکان و تورکی
در میان تورکان قاعده ای است با نام تبدیل شدن که اصولا قاعده و قانون ندارد یعنی شما هرجا که بخواهید میتوانید تبدیل شوید یا چیزی را که میخواهید تبدیل کنید یعنی خلاصه اینکه تورکان مشکل کیمیاگری و تبدیل اجسام و حتی حروف به هم را قبلا حل کرده و این علم را به ثبت رسانده اند
مثلا توی همین سایت کافیه تورک باشید تا مثلا
کیانوش توکلی تبدیل به اقبال اقبالی شود
یا ائلیار تبدیل به اژدر بهنام
کار راحتی است در کلمات هم همه چیز به همه چیز تبدیل میشود
مثلا همین هایی که پروفسور 10 زبانه ما کردنند:

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب به اسامه:
از من درباره یونانی بودن ریشه کون منبع خواستی:

https://en.wikipedia.org/wiki/Cosmos
......................................................
حالا مقایسه کن با نوشته خودات در ویکیپدیای تورکی:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Cosmos_(mitoloji)

دیگه با این جمله حرفی برای گفتن باقی میماند که ریشه کون یونانی است:
The philosopher Pythagoras used the term cosmos (Ancient Greek: κόσμος) for the order of
the universe
resurrected the use of the word from the ancient Greek
..................................
ترجمه تحت الفظی شما از ان جا ناشیانه بود که هنوز نمیدانی که فرق ترجه جمله مبتدی و خبر با جمله فاعل و مفعول به فارسی چگونه است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عربی را تحت اللفظی ترجمه کرده ام که خللی بر متن اصلی وارد نشود و عین شما ترجمه ام مصادره به مطلوب نشود.
هیچ رفرنسی مبنی بر اینکه کون (گون) تورکی به معنای روز از عربی یا یونانی و یا هر زبان دیگری گرفته شده است وجود ندارد. اگر خیلی اصرار داری رفرنس بده! جدا خودت می فهمی چه می گویی؟ یا صرفا می خواهی جوابی بنویسی تا احتمالا عقده ای در دل تنگت نماند. به هر حال ما دوستت داریم. خوشحال می شوم که زمینه ای فراهم کردم که کمی سبک شوی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عزیز محور عالم اسامه جدیدی!
کامنت ها را به دقت بخوان! عرض کردم در لهجه های شرقی تورکی (قزاقی، قرقیزی، اویغوری و...) اول تمام کلمات که در لهجه غربی (آزربایجانی، تورکمنی، تورکیه ای، گاگاوزی و ...) "گ" هستند به صورت "ک" تلفظ می شود. گل (بیا) ----> کل و ....
همینطور اول کلماتی که در لهجه های غربی "واو" هستند به"ب" در لهجه های شرقی تبدیل می شوند. مثلا وار (هست) ----> به بار، وئر (بده) ----------> بئر و ...
آیدین تبریزلی سابق وفات شیختان مرحوم "ناصر پورپرار" را تسلیت عرض می کنم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عزیز دلم! پرفسور نوام چامسکی! زبانشناس! تورک شناس! لغت شناس! دانشمند جلیل القدر جناب اسامه جان!
شما خودتان را به آن راه زدید من چه کار کنم؟ تشابه دو لغت باهم دیگر از دو زبان مختلف است اینجا! چرا مغلطه می فرمایید؟ من عرض کزدم خدمتتان که کون تورکی با کون عربی فرق می کند. کون (گون) در زبان تورکی به معنی روز هست و در عربی به معنای گیتی کیهان است. جدا شما باعث مضحکه اینجانب هستید. آیا مثلا بارانگلیسی با بار (میوه یا چیزی که حمل می شود، یا دفعه) یکی می باشد؟ آیا مثلا دار فارسی (درخت دار) با دار عربی (خانه) یکی می باشد؟ آیا سؤز تورکی به معنای حرف به سوز فارسی یکی است؟ من والله وقت ندارم که شما را قانع کنم. لحظه ای به ایران گلویال اتفاقی راهم افتاد وگرنه اصلا وقت ندارم به تراوشات ذهنی شما جواب دهم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پلی گلات
ریشه یونانی واژه کون یا تلفظ ترکمنی اش گون را هم خودات از زبان یونانی اثبات کردی که به انگلیسی و روسی و عربی و تورکی رفته
از بس تو پلی گلاتی خودات اثبات کردی تورکی نیست تنها یک جعل کوچک در اون سایت تورکی میخاستی بکنی که لو رفت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

ادامه کامنت قبل:
معنی واژ gün از ویکی پدیای اذربایجانی:
Gün, yaxud sutka — zaman müddəti.

گون: زمان و مدت
حالا از سایت احمد یسوی که خودات گذاشتی
قزاقی : کون
ازبکی : کون
قرقیزی: کون
باشقرد: کون
تاتار: کون
ت ترکمنی و دوشاخه اذربایجانی و ترکیه گون
.........................
شکی در این داری که تلفظ اصلی ان کون است؟
ولی تو چی نوشتی:(فقط در تورکی باشقورد "کویاش" استفاده می شود)
فکر نمیکنی این جمله ها مناسب حال خودات باشد ( کمی خجالت به نظرم خیلی خوب است (جاعل همه را به کیش خود پندارد)
من میپذیرم که ریشه یونانی واژه کون را از کوسموس نمیدانستم و گفتم عربی است چون یونانی بلد نیستم و عربی بلدم
تو چی میپذیری که با جعل سعی داشتی وانمود کنی تلفظ این واژه تنها در یکی از لهجه ها کون است درحالی که در تمام لهجه ها به جز سه تا
https://az.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCn

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب به اسامه:
1- لینکی که شما گذاشتی لینک لغت نامه تورکی با پسوند .tr است و مربوط به ترکیه ولی میپذیریم ولی معنی ان را ننوشته:
2- در همان لیست لغت نامه شما در تورکی 8 لهجه قرقیز قزاق ازبک تاتار اویغور نوشته کون تنها در تورکی ترکمنی و شاخه هایش (اذربایجانی و ترکیه) گون نوشته که تلفظ همان کون استk ün با ک است بزرگوار
3- نوشتی :اصلا نگفته گون (کون) کلمه ای عربی است. کمی خجالت به نظرم خیلی خوب است (جاعل همه را به کیش خود پندارد).
پاسخ ات : کجا نوشته تورکی است
سایتی که تو گذاشتی تلفظ تورکی را نشان میدهد
4- ترجمه ویکی پدیایی حضرت عالی یک کم ضعیف تر از معنی هست که کردی :
کون ماهیتی است واژه ای که برایش شیوه های مختلف و گوناگون تفسیر وجود دارد (کون) یکی از معدود توافقات درباره ماهیت جهان در دید فلاسفه است که کون دلالت میکند به نسبتی از پهنه فضا و زمان ..

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اسامه جان! جانم قربانت گردد.
در زبان تورکی 3 تا مصوت هست که در عربی و فارسی وجود ندارد. همین مصوت ü در واژه gün یا kün کاملا با مصوت بکار رفته در زبان عربی (و فارسی) فرق می کند. مصوت نظیر کون در زبان تورکی o (در همان واژه kon عربی) می باشد. شما به دلیل اینکه تورکی نمی دانید نمی توانید فهم درستی از واژه های تورکی داشته باشید. مقایسه کنید معنای سائر مصوت با یک صائت مشابه در زبان تورکی:
ün -------> صدا، شهرت
ön--------> جلو
on--------> ده
un-------> آرد
یا:
gün -------> روز
gön--------> چرم
فهم شما از زبان تورکی کاملا ناقص و ناقض می باشد. احتملا زبان فارس تان نیز همانطور می باشد متاسفانه!
بنده بیش از 10 زبان مسلط و نیز آشنا هستم. برای هر کدام از زبانها حداقل 3 سال وقت گذاشته ام. اما باز هم نمی توانم بگویم که خیلی باحالم و می فهمم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

آقای اسامه بزرگ!
اولا در هیچ یک از واژه نامه ها یی که فرمودید کون عربی نیست بلکه کلمه ای است تورکی در لهجه های تورکی غربی چون تورکمنی، آزربایجانی و ... به صورت گون تلفظ می شود و در لهجه های شرقی (قزاقی، اوزبکی و ...) به صورت کون.
در همین منبعی که خودتان فرستاده اید واژه gün را بنویسید (کپی-پیست کنید در قسمت سرچ) به 9 لهجه آورده شده است و اصلا نگفته گون (کون) کلمه ای عربی است. کمی خجالت به نظرم خیلی خوب است (جاعل همه را به کیش خود پندارد). فقط در تورکی باشقورد "کویاش" استفاده می شود که آن هم از تورکی میانه به ارث رسیده. امیر شیر علی نوایی نیز در آثارش به تورکی جغتایی از کویاش استفاده کرده.
لینک لغتنامه دانشگاه احمد یسوی به 9 لهجه تورکی:
http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_lehceler&arama=lehceler&guid=TDK.LHC.58e57873990c07

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب به اسامه:
در واژه نامه دانشگاه احمد یسوی به 9 لهجه تورکی نوشته :
کون = عربی زمان time
در زبان ترکی برای زمان چیزی جز همین واژه وجود ندارد چون ترکی اصلا لغت انتزاعی ندارد
نه اینجا جای جعل کردن نیست
اگر زبان عربی بلدید میتوانید بخوانید:
کون هو مفهوم كلامي تمّ تأويله بطرق شتى ووفقاً لنظريات مختلفة ومتعددة. وأحد الاتفاقات القليلة حول ماهية الكون من بين النظريات العدة المعتمدة من قبل الفلاسفة وغيرهم هو أن "مفهوم" الكون يدل على الحجم النسبي لمساحة الفضاء الزمكاني (الزماني والمكاني) الذي يتواجد فيه كل شيء من الموجودات كالنجوم والمجرات والكائنات الحية.
یعنی زمان مشخص در مکان مشخص که عرب ها به کار میبرند و تورکان هم در لهجه غربی زبان مغولی از عرب ها گرفتند

https://ar.wikipedia.org/wiki/كون

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اسامه عزیز! در مقایسه با ترک شناسان شهیر شما اعجوبه هستید. در تمام لحجه های ترکی آسیای میانه و چین (ترکستان شرقی)، حرف اول گ ک تلفظ می شود. گون به کون (نه کن)، گل --->کل (بیا)، گلین------>کلین (عروس)، گورمک (کورمک) و الی آخر! دو سه تا مقاله از ویکیپدیا خوندید اظهار نظر می کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب بامسی نوشتی:
عید کلمه عربی است ونوروز ترجمه یئنی گون تورکی است .
اولا که ینی گون نیست و ینی کون است در دانشنامه تورکی هم ان را کون نوشته این کون به معنی زمان هم عربی است کون و مکان تا حالا شنیدی
این چگونه عیدی تورکی میباشد که نام اش عربی است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب سازاخ, بعد از مدتها غیبت,کامنت اخیر شما مرا بر آن داشت که بر محتویات آن کامنتی اصولی بنویسم. بارها گفته ام که نقشه دنیا همیشه به این شکل نبوده و همیشه به این شکل نخواهد ماند؛ "کل شیء هالک الا وجهه " که " وجهه " باید خداوند باشد, اگر به خدا معتقدید.

کسی بر عاج فیل سوار نمی شود, بهتر است از برج عاج پایین آمده و همراه شویم. " ایران یک مچموعه انتزاعی است که[ از صفوی و قاجار ترک و ترکمن ؟ ] به رضا خان میر پنج " نیمه ترک - پسر عباسعلی خان (دادش بیگ ) از مهاجران بادکوبه - رسیده و رضا خان میر پنج به پیروی از آتاتورک سعی کرد آنرا به صورت ترکیه آن روز در آورد.

" دنیای دیجیتال " هم با دنیای غیر " دنیای دیجیتال " فرقی ندارد چون " دگنک " قدرت های بزرگ است که " سرنوشت ملت ها " را اقلا در خاورمیانه تعیین میکند. تاریخ چند قرن گذشته شاهد این مدعا ست.

آرزوی همه افراد خوش نیت دنیا اینست

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سانسور چیلیق = هر کسی که هستی ، نظری را محو میکنی ، انگیز ه ات را از سانسور کردن بیان کن ، اینکه جواب هذیانگویی شخصی = بامسه داده شود ، ترا و یا شما را چه میشود بِرار؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واقعیت این است که تنها دوران طلایی و مدرن تاریخ معاصر ایران، همان دوران پهلوی بود. پهلوی پرانتزی بود بین دو ارتجاع قاجار و جمهوری اسلامی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایران به شکل گربه مجموعه ائی است از ملتها و سرزمینهای لت و پار شده ترک و عرب و کرد و بلوچ و ترکمن که با عوض کردن نام شهرها نمی شود هویت ساکنان این سرزمینها را فارسیزه کرد،. ایران یک مچموعه انتزاعی است که با قلدری رضا خان میر پنج و پیوند نان شب ملتهای غیر فارس بزبان فارسی شکل گرفته، در گذشته دگنک و قلدری می توانست باعث حفظ یکپارچگی ایران و تقدس مرزهای پر گهر باشد ولی در دنیای دیجیتال دیگر دگنک کارائی خود را از دست داده و به این امر مهم حتی روشنفکران و اپوزسیون جامعه فارسی نمی توانند باور کنند و با افکاری آلوده به تاریخهای جعلی روانگردان ایران باستان ، خود را در آسمان هفتم می پندارند، و سوار بر عاج فیل، دنیا را در زیر پای خود تصور می کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایران متاسفانه = دروغ / نژادپرستی/غصب فرهنگ وسنت وآثارباستانی به نحوه قوم فارس
قومی که با استفاده ازامکانات لشگری وکشوری ملت های غیر فارس را درایران فاقد هرگونه آثارباستانی وفرهنگ وتمدن می داند.
قومی فارس درحالی که عید نوروزرا به نحوه خودمصادرمی کند.
حتی نامی ازخود برای آن ندارد.
عید کلمه عربی است ونوروز ترجمه یئنی گون تورکی است .
طبق قواعد زبان فارسی صفت بعد ازاسم می آید مانند (مرد خوب )درفارسی هیچ وقت گفته نمی شود (خوب مرد) و درتورکی هم(کشی یاخشی) گفته نمی شود بلکه (یاخشی کشی) گفته می شود.
نوروزهم ترجمه یئنی گون تورکی می باشد بایرام تورکی است .
هفت سین=دیدی سین تورکی است ،منظور شکر ازخداوندی که هفت نعمت او باعث شده پائیزورمستان زنده به مانیم .
1-آینه وشمع برکتی ازآسمان ماه ونوروقرآن بعداً به آن اضافه شده
2-آب وماهی برکتی ازدریا
3-تخم مرغ برکتی ازحیوانات
4-گندم برکتی اززمین

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود میفرستم بر بهمن عزیز. دوران طلایی ایران، همان دوران 50 سال حکومت پهلوی بود که مردم ناسپاس قدر آن را ندانستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هر ان چه به نام ایران , تاریخ ایران , پرسیا , فارس , تاریخ باستان , شیعه گری , نژاد آریا و دیگر توهمات از بیخ و بن دروغ و جعلیات است . هر چه ایران زدایی بیشتر , بهتر . تا روزی که ریشه این همه دروغ و جعلیات که موجب فلاکت مردم ساکن در این جغرافیا است با آفتاب حقیقت خشک ندشده , این کشور و مردم روزشان سیاه خواهد بود .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
aghaie askandar bisevad aval bro tarikhe bekhan badan gokhori kon agar ampratorihahi irani nebodan hala malom nebod to kodam jahanm darei boodi

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در پاسخ به اسکندر نامی که ریشه غیر ایرانی و ضد ایرانی دارد همین را بنویسم که بهترین دوران بویژه برای ترکان در تاریخ ایران همان دوران رضاشاه و محمد رضا شاه بود و دیگر نخواهد امد و خواب انرا نیز نمیتوان دید. . شاید لیاقت افرادی همان استالین و بافر اف و نظام کومونیستی باشد .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اسم های جعلی فارسی که در دوره فاشیستی رضاخانی ساخته و تحمیل شدند باید با اسامی اصلی عربی و ترکی و بلوچی جایگزین شوند یکی از این اسم های جعلی خرمشهر است .
واقعا که وقاحت فاشیست های فارس حد و مرزی ندارد ولی خودشان هم میدانند که دوره یکه تازی انها رو به اتمام هست

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باز هم اباطیل بهمن موحدی شروع شد. آمریکا و انگلیس شورش 57 را مصادره نکردند. آنها خود عامل و پایه ریز شورش 57 جهت قهقرای ایران بودند. وقتی شاه از ایران خارج شد، گفت که با رفتن من ایران میرود و با رفتن ایران خاورمیانه هم میرود. اکنون بعد از 38 سال، سخنان شاه به واقعیت پیوست. برای نابودی یک کشور به اقلیت خائن و اکثریت نادان نیاز هست. اقلیت خائن که هدفشان دموکراسی نبود، بلکه ترور و خونریزی و قبضه ی قدرت بود شامل مجاهدین و آخوندها و توده ای و فدایی بودند. مردم نادان هم به دنبال آنان پیش رفتند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
منم بابک خرم دین از آذربایجان: باید دشمن ایران و ایرانی را شناخت وبا بهانه های واهی آنان که همانا گندم نمایان جوفروش هستند را شناخت آنان که همانا بخش عمده ترکان وعربان هستند.با صدها ترفندو فریب عوام فریبی می کنند امپریالیسم اسلامی با دروغ مقدس اش سر جای خودش ولی همین کارگزاران مهاجم با زبان ترکی وعربی تکلم میکنند و باوقاهت تمام بر ضد ایران و ایرانی قدم بر میدانند البته سه قدم به جلو چهار قدم به عقب است. آن ازانتر ناسیو لیسم چپ و این جامعه اسلامی بدآ بحال خوش باوران. ایران با هویت و قدمت چند هزاره ای گهواره تمدن بشری آرام آرام به راه خود با زخم های برتنش با ناخواسته مارهای لانه کرده درآستین اش این روزهای ناخوشایند را می پیماید.
جاوید و پاینده باش ای ایران بدور باش از دروغ و دروغگویان
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایران تنها در صورتی می تواند در برابر این ایران‌ زدایی مقاومت می‌کند که این آخوندهای پلیدِ حاکم بر ایران سرنگون شده باشند. هر دقیقه که بر عمر رژیم پلید و ضدبشری جمهوری اسلامی افزوده می شود، ایران به سوی تجزیه و نابودی کامل نزدیکتر می شود. در حالی که هر روزه گرد و غبار استان خوزستان را درنوردیده و آب لوله کشی ساکنین مرکز استان گل آلود خارج میشود و همه اینها توسط شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده دارند ، طبق اسناد موجود دولت آخوند روحانی به جهانگیری معاون اول ریاست جمهور دستور میدهد با فروش شرکتهای دولتی تا سقف 25000 میلیارد ریال و اختصاص قسمتی از بودجه آن ارز مورد نیاز برای تهیه 5000 خشت طلای 24 عیار و مقدار ده تن نقره برای مرمت و بازسازی کربلا و سامرا هزینه نمایند. !!! این تنها یک سند از انهدام ایران از داخل است که آخوندها مسئولیت اجرای آن را بخوبی عهده دار شده اند.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تصحیح یک غلط املائی در کامنت سوم اینجانب : تمامیت ارضی به اشتباه تمامیت ارزی تایپ شده بود که بدینوسیله تصحیح می گردد. با عرض معذرت.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ماندگاری ایران و ایرانی در گرو سرنگونی تمام عیار رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی به دست خلق قهرمان ایران است. اگر دیر بجنبیم، باید شاهد ویرانی ایران زمین باشیم. تنها یک راه برای مردم و همه نیروهای آزادیخواه باقی مانده است و آن تلاش برای سرنگونی هر چه سریعتر رژیم قرون وسطایی جمهوری اسلامی است. باید با تمام توان و در تمام عرصه ها بر علیه رژیم جمهوری اسلامی وارد عمل شد و به موازات آن طرح های ویرانگرانۀ آمریکا و متحدینش را افشا کرد و فریاد آزادیخواهی مردم ایران را به گوش جهانیان رسانید. اپوزیسیون موظف است با تحلیل شرایط کنونی جهان ومنطقه ، طرحی برای سرنگونی در کوتاه مدت ارائه دهد.
نقش مردم و نیروهای اپوزیسیون مترقی در این برهه خطیر، بسیار اساسی و تعیین کننده است. دست روی دست گذاشتن و سپردن سیر تحولات به دست سرنوشت، یعنی در تاریکی نشستن و روشنایی را پاییدن، هرگز نقطه پایانی بر ظلمت خانمانسوز
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دامنۀ فاجعۀ ایران ستیزی و برباد دادن سوابق ،تاریخ ، اقتصاد و تمامیت ارزی کشور توسط رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی آنقدر گسترده است که یک نفر نخواهد توانست بخوبی از عهده گردآوری و تدوین و اطلاع رسانی بموقع آن بخوبی و در یک تایم زمانی مناسب برآید و در واقع به یک تیم زبده نیاز است . میهنمان ایران در دام اهریمن صفتانی با حربۀ دفاع از دین و کمک به پایداری اسلام افتاده و متاسفانه با ترکیب جهل و خرافه از درون چونان کرم تنه این درخت تناور را جویده و به اقتضای منافع اربابانشان با آتش افروزی و ایجاد جنگهای مذهبی فرقه گرایانه و قومی قبیله ای در عراق و سوریه و یمن و افغانستان و …. به اجرای نقشه نابودی ایران و در مرحله بعد ؛ تجزیه نهایی خاورمیانه کمکهای شایان مینمایند.
ما ایرانیان برای نجات میهنمان باید هرچه زودتر رژیم پلید و ضدبشری جمهوری اسلامی را سرنگون کنیم.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واقعیت این است که امپریالیستهای غربی به سرکردگی امپریالیسم آمریکا وقتی دیدند دیگر نمی توانند رژیم شاه خائن را حفظ کنند، انقلاب شکوهمند ضدسلطنتی خلق ما را در سال 57 به انحراف کشاندند و خمینی خون آشام را سوار بر موج انقلاب کردند و خمینی جلادِ خون آشام ، انقلاب و حق حاکمیت مردم را غصب کرد . انقلابی که اگر با رهبری خمینی به کجراه برده نمی‌شد، با آن، فصلی شکوفا در زندگی مردم ما آغاز می‌شد. اما متاسفانه با سرقت انقلاب توسط دزد بزرگ قر، خمینی، بزرگترین ضربه تاریخی به امید و اعتماد خلق ستمدیده ما وارد شد.
اما از فردای این سرقت بزرگ، باز هم پیشتازان حقیقی انقلاب ضدسلطنتی، یعنی مارکسیستها و مجاهدین، بر آرمان حقیقی آن انقلاب، یعنی آزادی، در مبارزه‌ای پر فراز و نشیب، تا به امروز پای فشردند و می‌روند تا با یاری خلق قهرمان ایران، دیکتاتوری مذهبی را نیز سرنگون کرده، ایرانی آزاد و دموکراتیک، بنا کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نباید راه نادانان را پیمود.

ازقدیم گفتند وقتی یک دیوانه یک سنگ به چاه باندازد باید 100عاقل برای آوردن آن سنگ ازچاه آورد.
امروزه صد البته باید دقت کرد عاقلان از تتمه آن دیوانگان نباشند.
نام قبلی خرمشهر محمره بوده ومشکین شهر حیاوی بوده

چنانچه نام ارومیه هم رضائیه نبوده وانزلی هم پهلوی

چرا دراین دوتا به دیوانه گان نه گفتید
ولی درتا اولی هنوز همان دیوانه گانید .
دراین گلستان!!!
من نتوانم اسم شهرم واسم فرزندم ومکان فعالیتم را خود انتخاب کنم
کدام عاقلی دم ازانسانیت می زند؟
که بعضی مثلا آدم ها می زند دراین گورستان !!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
امیر کبیر میگوید : ابتدا فکر میکردم که مملکت وزیر دانا میخواهد، بعدها فکر کردم شاه دانا میخواهد، اما در آخر فهمیدم که مردم دانا میخواهد! مردم ایران غرق در خرافات و اباطیل هستند. مردمی خرافاتی، دزد، دروغگو، کلاهبردار، متکبر و سوء استفاده کن. دموکراسی از پایین به بالا شروع میشود. جمهوری اسلامی دولت متبوع انگلیس و آمریکا هست و هیچ وقت سقوط نمیکند، مگر این که مردم ایران تغییر را از خود شروع کنند که به نظر من با این مردم بعید است. خاور میانه باید ناآرام باشد تا منافع کارتل های نفتی غربی تامین شود. با زنده باد و مرده باد امثال بهمن موحدی هیچ چیز تغییر نمیکند. مردمی که خود شام شب ندارند و برای بازسازی حرم یک عرب متجاوز به ایران هزینه میکنند و در صف شله زرد نذری به سر و صورت هم میکوبند، لیاقتشان بیشتر از این نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آدم حالش از اباطیل بهمن موحدی به هم میخورد. انقلاب شکوهمند ضدسلطنتی خلق ایران!!! اسناد سیا نشان میدهد که شورش 57 حاصل نقشه ی آمریکا و انگلیس برای سقوط شاه بود تا از قدرت گرفتن ایران جلوگیری کنند. قبول دارم که شاه در طول دوران حکومتش اشتباهاتی داشت، اما او فکرش رفاه و شکوه ایرانیان بود و در این چند سال آخر ایران را به یک ابرقدرت تبدیل کرده بود و این برای غرب خوشایند نبود، چون آنها یک ایران ضعیف و تحت کنترل میخواستند. برای همین خمینی گجستک را علم کردند. روزی که خمینی به ایران آمد در ماشین بلیزر سفارت آمریکا نشسته بود و در بین مردم حاضر شد!!! عکسش موجود است. آقای بهمن موحدی سرت را از زیر برف بیرون بیار. شاه هر که بود از آخوند و توده ای و مجاهد و فدایی بهتر بود. یادش گرامی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نباید راه نادانان را پیمود.

ازقدیم گفتند وقتی یک دیوانه یک سنگ به چاه باندازد باید 100عاقل برای آوردن آن سنگ ازچاه آورد.
امروزه صد البته باید دقت کرد عاقلان از تتمه آن دیوانگان نباشند.
نام قبلی خرمشهر محمره بوده ومشکین شهر حیاوی بوده

چنانچه نام ارومیه هم رضائیه نبوده وانزلی هم پهلوی

چرا دراین دوتا به دیوانه گان نه گفتید
ولی درتا اولی هنوز همان دیوانه گانید .
دراین گلستانی!!!
من نتوانم اسم شهرم واسم فرزندم ومکان فعالیتم را خود انتخاب کنم .
کدام عاقلی دم ازانسانیت می زند؟
که بعضی مثلا آدم ها می زند
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر دوستان مبارز آرسام محمودی و کاوه جویا
همین جا البته ذکر این نکته ضروری است و باید آقای آرسام محمودی گرامی بدانند که رهبری انقلاب شکوهمند ضدسلطنتی خلق ایران در سال 57 توسط خمینی خون آشام و با کمک امدادهای غیبی! از دست روشنفکران مبارز ربوده شد و فاجعۀ جمهوری اسلامی به روشنفکران مبارز، هیچ ارتباطی پیدا نمی کند.
باری ، رژیم ضدبشری و پلید جمهوری اسلامی، در گفتار و کردار خود ضد ملی و ضد ایرانی است، برای مثال يكی از مهمترين تبليغات رژیم ضدملی جمهوری اسلامی ، گسترش امامزاده ها و شيوه های سوگواری (عزاداری) گوناگون برای پیشوایان شیعه در 1400 سال پيش و تلاش برای نابودی میهن دوستی ایرانیان بوده است. انديشه های ضد ايرانی و ضدملی تحت تاثیر تبليغات آخوندهای رژيم مانند مطهری ها با تاکید براينكه، ايرانيان بايد ايرانی بودن را فراموش و آداب نياكانی را به گذشته بسپارند، و برای رفتن به بهشت و