يورش به ايرانگوبال پايان يافت

پس از چهل ساعت ايرانگوبال مجدا سر پاشد
اکنون بیش از بیست و چهار ساعت است که سایت فرا حزبی، فراسازمانی، فراگروهی و همه گیر"ایرانگلوبال" مورد یورش همه جانبۀ سایبری قرار گرفته و عملا از دسترس خارج شده است.
سایت "ایرانگلوبال" و آقای کیانوش توکلی که مدیر آن می باشد، در دهۀ ای که گذشت تلاش کرده، تلاش نموده و تلاش می نماید ، صدای همۀ ایرانیان ، ایرانیانی که دارای دیدگاه های گوناگون هستند را به گوش همه برساند.

یورش به "ایرانگلوبال"
----------------------------
اکنون بیش از بیست و چهار ساعت است که سایت فرا حزبی، فراسازمانی، فراگروهی و همه گیر"ایرانگلوبال" مورد یورش همه جانبۀ سایبری قرار گرفته و عملا از دسترس خارج شده است.
سایت "ایرانگلوبال" و آقای کیانوش توکلی که مدیر آن می باشد، در دهۀ ای که گذشت تلاش کرده، تلاش نموده و تلاش می نماید ، صدای همۀ ایرانیان ، ایرانیانی که دارای دیدگاه های گوناگون هستند را به گوش همه برساند.
"ایرانگلوبال" در گذشته ای نه چندان دور مورد یورش همه جانبه قرار گرفته بود.
یورش کنونی و بی مانند به "ایرانگلوبال"، در وهلۀ نخست نشان از ترس رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی از یک رسانۀ آزاد گو در آستانۀ انتخابات ریاست جمهوری خود گفته را دارد و از سوی دیگر ترس و وحشت نیروهای تجزیه طلب و ضد ایرانی را می تواند بیان کند.
بر این باورم که "ایرانگلوبال" به مدیریت انسانی آزادی دوست که کیانوش توکلی نام دارد، این بار نیز، همانند بارهای پیش که مورد یورش قرار گرفته بود، از این بوتۀ آزمایش بیرون خواهد آمد و بار دیگر و این بار با نیرویی بیشتر اخبار ایران و جهان را به گوش و دیدۀ همگان خواهد رساند.
برای آقای کیانوش توکلی، مدیر آزادی خواه و آزادی دوست سایت فراگیر "ایرانگلوبال" صبری بیش از پیش را آروزومندم، و دست هایش را از راه دور می فشارم.

کیانوش رشیدی قادی
پنجم اردیبهشت سال 7039 میترایی
جمهوری فدرال آلمان

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من که از آزادی و دمکراسی که تعریف میکنید در این سایت ایرانگلوبال چیزی ندیدم. برای مثال در همین دو هفته سه کامنت من که هیچ حرف زشتی هم نداشتند و فقط از توهینهای بکاررفته در کامنتها انتقاد کرده بودم بطور کامل سانسور شدند. آیا این اسمش ازادیخواهی است ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پژوهشگر ارجمند، آقای قادری ( قادی قادر است)، فرزند دلیر آریایی خاک پاک ایران زمین، درود بر جسارت و علم تاریخی و تحلیلی شما. به نظر می رسد که ایران ما حد اقل صد هزار سال تاریخ مدون خود را مدیون شیران ژیان آریایی بی نظیری چون شما استاد گرامی می داند. شما این کشور پاک را فراموش نمی کنید و در آلمان مصنوعی که به نا حق خود را آریایی می دانند، به فکر خود هستید. استاد گرامی اگر ممکن است در مورد نژاد اصیل آریایی و میتراییسم مقالاتی بنویسید تا سبب آگاهی ما شوید. کور شود چشم تجزیه طلبان.
۶ ارديبهشت ۷۰۳ ۹ میترایی برابر با ۹۹۹۸۱ ایرانی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان... نحس بودن عدد پنج مرا به یاد ایران انداخت و زمانی که شهرداری ها شروغ به پلاک زدن خانه ها راکردند بجای پلاک عدد 13 پلاک های 1+12 را میزدند.کاربری که تاریخ میترائی را تقریبآ 2664 سال (( دقیق تر )) کرد می نویسد که (( البته پنجم اردیبهشت سال ۷۰۳ ۹ میترایی دقیق تر است)) .. بازی با اعداد ... و بعد ادامه میدهند که {{ پنج در تاریخ میترایی عددی نحس به حساب می آید. }}. خوب اگر کسی بتواند در عرض پنج ساعت , یک تاریخی را 2664 سال دقیق تر بکند خوب ایشان می توانستند به آسانی بنویسند که (( البته یکم + چهارم اردیبهشت سال 9703 میترائی دقیق تر است )) و یا اگر این روز هم به روز پنجشنبه می افتد, می توانند بنویسند که (( البته شنبه+ چهارشنبه ( پنجشنبه ) اردیبهشت سال 9703)) میترائی دقیق تر است.تازه مهمتر از آن, این دقیق کردن سال میترائی را تنها بخاطر کوری چشمان تجزیه طلبان می نویسند. ولی ایشان مثل

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کیانوش رشیدی قادی,
متاسفانه زندگی در " جمهوری فدرال آلمان " هم تاثیر مثبتی بر روحیه مخترع چرخ پنجم ۷ هزار ساله نداشته و امید بهبود هم نمیرود . خداوند خودش شفا دهد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کیانوش توکلی گرامی! درود بر شما! این بار نیز، همانند همۀ این سالها که مورد یورش هستیم، شما و گروه همراه شما، از آزمایشی دگر سربلند بیرون آمدند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این یارو "دیروز" که خودشو "پیروز" نام گذاشته، یکی از ماموران سایبری رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی است. این یارو"دیروز" اگه راست می گه، شخصیت حقیقی است، نام و عکس خودش رو منتشر کنه. اگر چنین کاری نکنه، شک نکنید که "پیروز"، یک مامور رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی در ایران است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دیروز!
که خود را بیهوده "پیروز" می خوانی! نخست اینکه:
"ذکی!"
دویمن:
"بیلاخ"!
دلت می خواهت تاریخ اعراب، چه شمسی، چه قمری را همچنان بر مردمان ایران روا داری،
"سه لاخ"
روزی از تو پیروز پرسیدم، چهره بنما و سخن بگو!
پاسخ دادای:
آن دوران گشدشته است!
اما!
تو
چهره بنما!
اگر جهره ننمایی
یکی از ماموران رژیم اشغالگر جمهوری هستی
و شاید یکی از کسانی که در شصت ساعت پیش به ایرانگلوبال یورش بردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان... همانطور که اشاره شده است, در فرهنگ (( غلو سازی)) حتی غقل و منطق هم از بین میرود. در کدام اسناد امده است که 1- 7000 سال پیش ( کمتر از نصف طول عمر گذشته از آخرین و طولانی ترین دوره یخبندان کره زمین) , ایرانیانی در روی کره زمین بودند که ییلاق قشلاق میکردند.2- آیا واقعآ ایرانیان هفت هزار سال پیش سال زمینی را به به 12 ماه و هر ماه را به 30-31 روز و هر سال را 365 روز تقسیم کرده بودند؟ 2-اسم روزها و ماه هم شنبه, یکشنبه, فروردین, اردیبهشت بود؟ هرکس تعبیر این تاریخ را ( جمعه, اول ربیع الثانی, 2017 میلادی )) را فهمید , من هم شاید بتوانم (( پنجم اردیبهشت سال 7039 میترایی )) را بفهمم...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حال که پژوهشگر ارجمند، آقای قادری تاریخ میترایی ایرانی قدیم را ذکر فرموده اند( که البته پنجم اردیبهشت سال ۷۰۳ ۹ میترایی دقیق تر است)، منبعد، به جای تقویم خورشیدی و یا میلادی بهتر است از تاریخ میترایی استفاده شود. به کوری چشم تجزیه طلبان و دشمنان ایران زمین، این خاک پاک و هنر پرور، باید چرخ ششم را نیز به کالسکه اضافه کرد که فرق آن با کالسکه های دیگر واضح تر شود. هم اینکه تعداد چرخها باید زوج باشد که پنج در تاریخ میترایی عددی نحس به حساب می آید.
پاینده ایران

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اکنون که خوشبختانه خطر از سر ایران گلوبال گذشته است " هرکسی بر حسب فکر گمانی دارد". چیزی که توجه مرا در این کامنت جلب کرد تاریخ وقوع این حادثه در سال ۷۰۳۹ میترایی ست. گمان دارم که که ما ایرانیان اکثرا به زمان وقوع حوادث اهمیت چندانی نمیدهم و علت آن احتمالا روش ذکر تاریخ وقوع آنهاست. مکررا دیده ایم که در جریان گزارش واقعه ای در چند خط متوالی, زمان واقعه به سال شمسی و سپس قمری و بعد میلادی ذکر میشود که تجسم آن عملا غیر ممکن و بنا براین اکثرا عطای زمان به لقایش بخشیده میشود. از طرف دیگر چون چهار پایه ظاهرا از سه پایه پابرجا تر است شاهنشاه آریا مهر, پایه چهارم ۲۵۰۰ ساله را هم به روش گزارش اضافه فرمودند و چون باز کار از محکمی عیب نمیکند جناب کیانوش رشیدی قادی در پنجم اردیبهشت سال 7039 میترایی از جمهوری فدرال آلمان چرخ پنجم را هم به این کالسکه شکسته بسته اند غافل از آنکه " رضاخان "

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"از سوی دیگر ترس و وحشت نیروهای تجزیه طلب و ضد ایرانی را می تواند بیان کند."
ای دانا آیا نیروهای ما اینقدر قدرت دارند که حمله سایبری کنند؟ آیا ارتش سایبری مال سپاه است یا مال حرکت ملی آزربایجان؟ دفعه بعد خواستی مطلب بنویسی یک دقیقه قبلش فکر کن