چراغ سبز وزیر "دفاع" به عربستان برای امنیت پایگاههای موشکی

سردار دهقان در پاسخ به اظهارات اخیر وزیر دفاع عربستان درباره انتقال جنگ به ایران گفت: سعودی‌ها اگر جهالت کنند، جایی را غیر از مکه و مدینه سالم نمی‌گذاریم. امروزه کسی نمی تواند نقش نیروی هوائی را در تعیین سرنوشت جنگ نادیده گیرد. حسین دهقان با آگاهی به این موضوع به عربستان اطمینان داد که اگر پایگاه موشکی خود را در مکه و مدینه مستقر کند، دست شان برای ویرانی ایران و نابودی ایرانیان باز خواهد ماند.
حکومت اسلامی نمی تواند تناقض میان ارزش ها و منافع جامعه ایرانی را با حکومت اسلامی کتمان کند.

 

 "تهدید" عربستان توسط حکومت اسلامی سه پیام برای شیوخ عرب دارد. نخست: بر بردگی دینی- آئینی خود اصرار دارند. دوم: حسین دهقان به سعودی ها پیام داده که پایگاههای موشکی خود را در مکه و مدینه مستقر کنند. سوم: حسین دهقان با مقدس جلوه دادن مکه و مدینه، جواز حملات هوائی از مکه و مدینه و نابودی ایران را صادر کرده است. 
دفاع از ایران ایرانیان در توان حکومتی نیست که الویت آن منافع اسلام و اسلامگرایان بوده و حق نابودی ایران را از سنگر مکه و مدینه برسمیت شناخته و بی پاسخ می گذارد!
لازم به گفتن است که درگیریهای فرقه ای - دینی میان شیوخ عربستان و ملاهای ایران ربطی به مردمان دو کشور و بویژه جامعه سکولار ایران نداشته و ندارد.
 
***************************
 
 به گزارش عصرایران به نقل از تسنیم، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت‌وگو با شبکه المنار در پاسخ  به این سوال که وزیر دفاع عربستان سعودی اعلام کرده که جنگ را به ایران منتقل خواهیم کرد، تاکید کرد: آنها فکر می‌کنند چون نیروی هوایی دارند، می‌توانند کاری انجام دهند.
 
وی افزود: ما به آنها توصیه می‌کنیم، جهالت نکنند، ولی اگر جهالت کنند جایی غیر از مکه و مدینه را سالم نمی‌گذاریم.
 
منبع: تسنیم
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.