هرجا ضرر کردیم؛ از رای دادن بود!

خطاب به مبلغین نظام؛ به تاریخ 39 ساله غارتگری ها، تجاوزات، ویرانگری ها و جنایات اسلامگرایان در ایران بنگرید و شرم کنید!
البته که شرم نخواهید کرد؛ زیرا شرم یک احساس انقلابی است!
از اینرو همچون 39 سال گذشته با صدای بلند نه به انتخابات را بمردم ایران پیشنهاد کرده و می گوئیم نه به حکومت ویرانگر اسلامی.
هرجا ضرر کردیم، از رای دادن بود!
*************************

هرجا ضرر کردیم؛ از رای دادن بود!

یک هفته تا انتصاب رئیس دولت مجری فرمان های ولی فقیه باقی مانده است. حکومت اسلامی و ایادی رسمی و غیررسمی آن کوشش می کنند تا شهروندان ایرانی را به سیرک انتصاب یکی از 6 گزینه مطلوب ولی فقیه دعوت کنند و معرکه انتصابات گماشته های نظام را بعنوان مهر تائید جامعه ایرانی بر سلطه ویرانگرانه اسلام و اسلامگرایان بر ایران و ایرانیان وانمود کنند.

واقعیت اینست که چارچوب وظایف دولت (بعنوان اکیپ گماشتگان ولی فقه) روشن بوده و دولت در حکومت فقها هیچ نقشی تعیین کننده ای در سیاست های کلان نداشته و ندارد.

حکومت اسلامی حاکم بر میهن ما، نظام جلادان حرفه ای است که متناسب با شرایط با ماسک های رئوف ، خشن و وحشی را در ویترین جا می گیرند تا با ایجاد هراس در جامعه، مهر تائید نظام از مردم ستانده شود.

حکومت اسلامی برای داغ کردن سیرک انتصابات و تحمیل یکی از کاندیدا، به روضه خوانان مبلغ و مروج جهت کله معلق زدن نیاز دارد که یکی از کاندیدا را "حسین" و دیگری را "شمر" معرفی کنند و با این تاکتیک، شور حسینی در دلقک بازی حکومتی تزریق کنند.

جالب این است که بخشی از دلقک هائی که به داغ کردن نمایش انتصابات یکی از مطلوبین ولی فقیه سینه چاک می دهند، ظاهر مدرن داشته و از ادبیات امروزی بهره می گیرند تا حکومت پیشاقرون وسطائی را دلپذیر جلوه دهند.

اخیرن فردی که به درازای عمر حکومت اسلامی از این نظام دفاع نموده، مردم را به شرکت در رای گیری دعوت کرده و گفته است:

"ما از رای دادن ضرر نکردم. هرجا ضرر کردیم از رای ندادن بوده است".

براستی رای آری به حکومت اسلامی درست بوده است؟

خطاب به مبلغین نظام؛ به تاریخ 39 ساله غارتگری ها، تجاوزات، ویرانگری ها و جنایات اسلامگرایان در ایران بنگرید و شرم کنید!

البته که شرم نخواهید کرد؛ زیرا شرم یک احساس انقلابی است!

از اینرو همچون 39 سال گذشته با صدای بلند "نه به انتخابات نمایشی" را بمردم ایران پیشنهاد کرده و می گوئیم؛

نه به حکومت ویرانگر و شیاد اسلامی!

از انجا که سیاست در ایران بر مدار آزادی همگانی، سکولاریسم، دمکراسی و ایرانمداری نبوده است؛

هرجا ضرر کردیم، از رای دادن بود! 

برگرفته از: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نمیدانم چرا درک این مساله ساده بعد از اینهمه سال برای خلق " تحریمیون " اینقدر مشکل است. با عرض معذرت فراوان و طلب بخشش که در مثال جای, مناقشه نیست, ضرب المثل مشهور فارسی میگوید که " خر لنگ محتاج چش " است. ایرانی جماعت چه در دوران پهلوی و چه در دوران " جمهوری " اسلامی به ندرت با میل و رغبت به پای صندوق رفته است و ترجیح میدهد که در خانه بماند. و این جماعت خارج نشین سالهاست که به این ها چیزی میگویند که تحصیل ما حصل است و احتیاجی به گفتن آن نیست. در عوض این " تحریمیون " باید خودشان و ملت را ترغیب کنند که به پای صندوق رفته و اگر مخالف رژیم اند یک تف گنده و یا یک رای سفید به این صندوق ها بیاندازند. خیال میکنید چنین میکنند ؟ جواب را بهتر میدانید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آیا میتوانید تضمین دهید که با رای ندان ما، صاحبان حکومت عقب نشینی کرده و ما مثل ونزوئلا، ترکیه، ایرلند شمالی و بسیاری کشور دیگر که انتخابات را تحریم کردند دچال دیکتاتوری دینی صد در صدی نمیشویم؟
آیا شما هم میتوانید حکومت هائی را مثال بزنید که با رای ندادن و تحریم انتخابات به پیروزی رسیده باشند؟
آیا شما در ایران زندگی میکنید؟
من بوگرافی شما را پیدا نکردم. نمیدانم با چه ایده و عقیده ای و از کجای دنیا ایرانیان را به رای ندادن تشویق میکنید...
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کاملا با نظر شما موافقم و این یک روش هست که رژیم از زمان خاتمی بکار برده. تلاش برای مظلوم نشان دادن روحانی و شمر نشان دادن رقیبانش. قالیباف فقط یک اتهام به روحانی میزند که با پارتی بازی یک زمین 800 متری را ارزان خریده. در عوض تیم روحانی به قالیباف اتهام میلیاردها تومان اختلاص را میزند و زمین خواری و غیره. در واقع هردو طرف اذعان دارند که رانت خواری شده چون آنقدر واضح است که نمیتوان پنهان کرد. اما منطق شان این است که چون قالیباف بیشتر دزدیده به روحانی راید بدهید چون اگر قالیباف بیاد فرش زیر پایتان را هم میکشد. اینجوری روحانی با رای بالایی برنده میشود و میتواند نزد جهانیان اعلام کند که پشتیبانی اکثریت ملت را دارد.
تصویر کاوه جویا

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چنانکه در این نوشتار به درستی آمده است، شرکت در نمایش های "انتخابات" رژیم تبهکار جمهوری اسلامی از همان آغاز پیدایش این رژیم نادرست و زیانبار بود. حضور در حوزه های رأی گیری رژیم، خدمت به پایدار ماندن رژیم ستم و جنایت و آسیب زدن به حقوق و منافع مردم ایران است. تحریم کامل این نمایش دروغین و مسخره و دور ماندن از صندوق ها و حوزه های رأی گیری بزرگترین خدمت به میهن و جامعه ی ایرانی است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گویا ما مردم مناطق غربی در «غرب وحشی » زندگی می کنیم که تمام مسائل حول و حوش خراسان و طهران و اصفهان است و کاندیداها از همین ولایات! اصولا نباید در مسائل داخلی دولت سامانیان دخالت کرد،
کاریزمای خمینی در ماه ساخته شد و اسلام ناب محمدی شیعه عثنی حشره، عریان شلاق بدست را هیچ بنی بشری نمی توانست اینچنین به جامعه در خواب خلسه رفته ایران، عریان نشان دهد، هنوز هم که هنوز است ایرانیان مدعی پست مدرنیست دوره شاه در آمریکا و اروپا شله زرد نذری ( بخاطر بوی گلاب معروف به سوپ اودکلن در بین غربیها ) می پزند و در بین همسایه هایشان پخش می کنند و سفره حضرت ابوالفضل و باب الحوائج باز می کنند و دیگر ایرانیان را دور سفره خود جمع کرده و برای تعجیل ظهور امام زمان دعا می کنند، اینان با ژستهای سفارش صبحانه، روم سرویس در رختخواب در هتل هیلتون، فیلم ناشیانه مدرنیسم را به تقلید از سریال های

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آدم زمانی که مقالات و کامنت های چند هفته گذشته را میخواند, چه تحریمی ها و چه آنها که رای به این و آن را توصیه میکنند, حیرت میکند. یعنی هنوز مردم به این علم " دمکراسی " معتقد بوده و در پای آن سینه میزنند.
پرزیدنت اوباما رای به امانوئل مکرون را توصیه کرده و مکرون برنده انتخابات فرانسه شده و ظاهرا ملت فرانسه و اتحادیه اروپا از این پیروزی بسیار خرسند شده اند که دمکراسی سودمندی خود را ثابت کرده است!!
۹ - ۸ سال پیش در زمان پیروزی اوباما, بسیاری از مردم در بسیاری از نقاط دنیا و آمریکا در خیابان ها از شادی میگریستند در حالی که در عرض سه ماه گذشته مردم باید بیشتر به خود بخندند.

ایشان با حقوق باز نشستگی ۴۰۰,۰۰۰ دلار در سال برای تمام عمر باز نشسته شده و درست پیش از باز نشستگی لایحه ای را " وتو " فرمودند که درآمد بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار در سال را برای رییس جمهوران گذشته ممنوع مینمود. ایشان برای

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستانی که به مناظره این شش نفر توجه کرده اند این پرسش را از خود خواهند کرد که تا چه اندازه سطح آن پائین بود و بجای گفتگو در باره همه نابسامانیها و کج ساختارها تنها در مورد زمین خواری یکدیگر و آشناهایشان سخن گفته شد. اگر دوستان این مناظره را با مناظره کاندیدهای فرانسوی، ماکرون و لوپن گوش داده باشند میتوانند به توفیر این دو بخوبی پی ببرند. آیا رای دادن به چنین افرادی ما را بسوی دموکراسی خواهد برد؟ آیا بهتر نیست که خود را سبک نکرده و صف جایگاهای پر نکنیم؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" ضرر کردن، اینبار از آنسوی آتلانتیک "" سرویس‌های اطلاعاتی به سران کشور‌ها هشدار داده که "" سلاح‌های دولت کمونیست ونزوئلا "" امکان دارد به دست تروریست‌های حزب‌ا‌لله بیفتد، رژیم شاهنامه خوان ایران، روابط نزدیکی‌ با کمونیست‌ها در سراسر جهان دارد، با فروپاشی لحظه به لحظه سیستم کمونیستی ونزوئلا، اطلاعاتی به بیرون درز کرده که حزب‌ا‌لله و تروریست‌های کمونیست فارک کلمبیا قصد خرید " ایگیا - س " روسی، موشک زمین به هوا را کرده اند، همچنین مینهای ضدّ نفر و ضدّ تانک نیز از جمله تجهیزاتی است که گروه‌های تروریست، خواهان خریدشان شده اند. ایران با حمایت از حزب‌ا‌لله، کشور را از نظر امنیتی، تبدیل به مرکز خطر برای تمام دنیا کرده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر آقای اقبالی