سخني بي پرده با تلويزيون انديشه

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
بابک جان، اپوزسیون در خارج، فیلم و ژست دمکراسی و سکولاریزم را می توانند خیلی خوب بازی کند، و آنها روسپی خانه ها و یا بازار فروش بردگان جنسی زنان، قربانیان شهوترانی مردان را مظهر دمکراسی می پندارند و پاک کردن دماغشان را با فینک و صدای خیلی بلند را بمحض نشستن در پشت میز غذاخوری و بمحض اولین قاشق غذا در پیش مهمانان تازه وارد بخارج را نشانه متمدن شدن می دانند، و اگر کسی هم چندشش بیاید، عکس العمل آنها را مسخره کرده و نشانه عقب ماندگی و عدم درک دمکراسی قلمداد می کنند، آنها معمولا از نامهای دهن پر کنی مثل اندیشه، اندیشمند، اندیشه ورز استفاده می کنند و دائما لغات سکولار و دمکرات را همانند آدامس در دهانشان می جوند و اگر هم کسی بر حسب اتفاق در مورد زبان مادری کلمه ائی بزبان بیاورد، رویشان برمی گردد و با فرهنگ چاله میدانی چاقوی ضامن دار سلاخی را
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
حرفهای پیمان عارف تکراری بود و چیز تازه ای در شبکه اندیشه نگفت. خدا بیامرزد اسامه زابلی را که این مصاحبه پیمان عارف منو یاد اسامه انداخت. به کلماتی که پیمان عارف اسفاده کرد توجه کنید: پان ترکیست-جاسوس میت- تجزیه طلب . اینها کلماتی است که الان 10-15 سال است این دو پیمان(عارف و پاکمهر تکرار می کنند). اینها همان کلماتی است که در دادگاههای فعالین ملی بهشان چسبانده می شود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای بابک عزیز
موضوع سوال آخر تلویزیون اندیشه در باره وابستگی پانترکیستها به سازمان اطلاعات ترکیه (میت) بود. سوال من این است شما چرا وکیل مدافع پانترکیستها شدید. آیا شما پانترکیست هستید؟
آیا شما مدافع تشکیلات مقاومت ملی هستید؟ چرا این تشکیلات از خودش دفاع نمی کند؟ شما از کجا میدانید این تشکیلات وابسته به ترکیه نیست؟
شما چرا وابستگی پانترکیستها به ترکیه را "اتهام سنگین" می نامید. پانترکیستها ترکیه را کشور خودشان میدانند و نیروی نظامی ترک را از آن خود میدانند و همکاری و وابستگی به ترکیه را افتخار میدانند، شما چرا "افتخارخدمت به ترکیه" را اتهام سنگین می نامید؟
در قسمتهای آخر شما تلاش کردید این زوج را وابسته و جاسوس رژیم نشان دهید. این هم اتهام است.
بیننده متوجه میشوند که شما در برابر عارف پیمان موضع عکس و خلاف را پیش گرفتید و قصد انتقام، شخصیت شکنی و خنثی سازی حرفهای عارف هستید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
no comment

کشنبه, ژوئیه 2, 2017 - 15:26
محمدرضا لوایی

با من شهرى است كه
مى گرداندم گرد جهان !!!

مثل چشمهاى امانى به وقت تصادف، مثل دستهاى زهتابى به وقت نوشتن، مثل گلوى عاشقان تيراختور، مثل ساز آشيق هاى عاشق... اين وطن مثل همه ى گفته ها و ناگفته هامان از رهايى حامله است.

اين وطن، مخفيانه با ما جلسه مى گذارد، مخفيانه با كودكانمان بازى مى كند، مخفيانه با مُردگانمان خلوت مى كند.

وراى عقده ها و عقيده ها، وراى تعرّضات و اعتراضات، اين وطن، اتاق مراقبت هاى ويژه است.

من اين عاشق شدگى وطنى را مى شناسم. ائينالى پا به پاى ما شاعر شد، نويسنده شد، مبارز شد و رانده شد.

من اين عاشق شدگى وطنى را مى شناسم. شبستر پا به پاى زهتابى از زبان و تاريخ و فرهنگ آزربايجان نوشت و سر آخر تنها و بيكس در خانه ى خويش ترور شد.
عدم انتشار شده: 
false