اعلام برائت مازیارشکوری از احسان فتاحی

نمی دانم مردم ایران از هر قوم و طایفه ای هستیم با هم مشکل نداریم همه با حکومت ها مشکل داشته ایم. چرا هر کردی را میبینیم میگوید ایرانی ها با ما بد هستند؟؟؟ مقصر این جوان ها را نمی دانم. از زمانی که مرحوم "قاسملو" دیار فانی را ترک گفت کار بدست نا اهلانی همچون "مصطفی هجری" و "عبد ا... مهتدی" افتاد. کسانی که به شهادت "علاء الدین سجادی" در کتاب "تاریخ جنبش های آزادی بخش کرد"با حکومت مادها در ایران بنای تمدن و تشکیل فرهنگ ایرانی را نهادند اما اکنون خود به بنا نهاده خود خائن شده اند.

دو سال و نیم قبل بود. فکر کنم حدود ساعت دو شب بود که رفته بودم بخوابم که جناب آقای "ابراهیم احراری" که حق برادری بر گردنم دارند تماس گرفتند و گفتند: «مزاحم خوابت شدم. فردا تماس خواهم گرفت». گفتم: «بی شک مسئله مهمی است. چه شده است؟ اکنون بگویید.». گفتند: «شخصی به نام احسان فتاحی که از بچه های کرد کرمانشاه است برای پناهندگی دچار مشکل شده است. اکنون در آلمان است و کسی نباید مطلع شود». بر پایه عادتی که دارم همان لحظه بی درنگ با شماره تماسی که جناب احراری داده بودند تماس گرفتم. شاید یک ماه گرفتار کارهای احسان بودم. در یک مسجد نزد آقای «قیومی» بود. هر روز پیگیر کارهایش بودم. قاچاق برهایی که از کرمانشاه تا یونان سرش را کلاه نهاده بودند و آزارش داده بودند را یافتم. از "سید مجتبی حسینی نسب" که بچه رشت بود و با نام جعلی کامبیز فعالیت میکرد تا "امیر طهماسبی" و دیگران. برای کارهای او چقدر مزاحم آقای "پرویز دستمالچی" شدم تا برای پناهندگی در آلمان راهنمایی کنند که واقعا مزاحمت های وقت و بی وقت بنده را با حوصله تحمل کردند. در به در دنبال آقای "عبدالفتاح خدمتی" گشتم تا ایشان لطف کردند تماس گرفتند که بتوانیم با آقای قیومی احسان را تحویل پلیس آلمان بدهیم برای پناهندگی. مزاحم آقای "جهانگیر گلزار" شدیم در آلمان. حتی یکی از دوستان پزشک هستند در آلمان جهت وضعیت جسمی احسان مزاحم ایشان شدیم. حتی احسان به یاد دارد از سوی نهادهای امنیتی هم با بنده تماس حاصل شد تا جای احسان را در قبال مبلغی فاش کنم که نکردم. همه این مطالب را او خود میداند و امیدوار اگر صداقتی برایش مانده باشد به صدق نوشتارم شهادت دهد. برای پناهندگیش هم هر چه در توان داشتم کم نگذاشتم. چندین نامه از مراجع حقوق بشری برای او تهیه کردم. چقدر در برابر دوستانم از احسان حمایت کردم که رفتارش را ندید بگیرند. اما اکنون:
دوستی با بنده تماس گرفت و با عصبانیت گفت یک کلیپ فیلم از تازه ترین فحاشی ها و رکیک گویی هایش به ایران و اقوام ایرانی برایم ارسال کرده است. فیلم را دیدم و خودم شرمنده شدم. نمی دانم مردم ایران از هر قوم و طایفه ای هستیم با هم مشکل نداریم همه با حکومت ها مشکل داشته ایم. چرا هر کردی را میبینیم میگوید ایرانی ها با ما بد هستند؟؟؟ مقصر این جوان ها را نمی دانم. از زمانی که مرحوم "قاسملو" دیار فانی را ترک گفت کار بدست نا اهلانی همچون "مصطفی هجری" و "عبد ا... مهتدی" افتاد. کسانی که به شهادت "علاء الدین سجادی" در کتاب "تاریخ جنبش های آزادی بخش کرد"با حکومت مادها در ایران بنای تمدن و تشکیل فرهنگ ایرانی را نهادند اما اکنون خود به بنا نهاده خود خائن شده اند.
البته از کمک هایی که به احسان و امثال او کرده ام پشیمان نیستم چرا که در جهت حقوق انسان و کرامت ذاتی انسان بوده است. با همه دشمنی که می ورزند البته از روی جهل اما همچنان از حقوق شان دفاع خواهم نمود. اما انصاف هم خوب چیزی ست.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پیرو کامنت قبلی اینجانب تماس هایی با اینجانب گرفته شد که لازم می دانم توضیح دهم:
متن فوق بدون هیچ گونه کم و بیش عینا از فیسبوک اینجانب منتشر شده و صحت آن تأیید میشود.
اعراض اینجانب فقط از این جهت بود که مطلب با اکانت شخصی اینجانب در سایت منتشر شده بود که اکنون برادر گرامی جناب فرخونده خوی فرد انتشار مطلب را به اکانت شخصی خود منتقل نمودند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در پی کامنت اینجانب در مورد متن فوق تماس هایی با اینجانب گرفته شد که باید معروض دارم: اول:متن فوق از سوی اینجانب در فیسبوک شخصی انتشار یافته و کاملا از صحت برخوردار بوده است. دوم: اعتراض اینجانب در نشر متن فوق فقط بدین جهت بود که از اکانت شخصی بنده در انتشار این مطلب استفاده شده بود در صورتی که بنده مطلع نبودم. سوم: منتشر کننده مطلب فوق برادر گرامی جناب آقای وحید فرخونده خوی فرد بودند که انتشار دهنده را از اکانت بنده به اکانت خود تغییر دادند. مطلب فوق عین متن بنده در فیسبوک شخصی بوده و به متن و محتوا هیچ اعتراضی وارد نبوده و نمی باشد. صدق متن از سوی اینجانب کاملا تأیید می شود
تصویر وحید فرخنده خوی فرد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
انتشار از بنده بود و مشکل اینجا بود که با خواسته آقای شکوری این نگارش گذاشته شده است اما نسبت به منتشر کننده اعتراض داشتند که تصیح شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بنده این مطلب را در فیسبوک منتشر کرده بودم. چه کسی با اکانت اینجانب این مطلب را در سایت منتشر کرده است؟؟؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای مازیار شکوری
شما خودتان نیز مانند احسان فتاحی ملی مذهبی هستید، البته احسان سلفی تندرو و شما دوست بنی صدر. این جنگ زرگری را در ایران گلوبال راه نندازید، چون مردم بیکار نیستند نظاره گر دعواهای شخصی شما باشند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما ملی مذهبی ها ایران را به نابودی کشاندید و غیرمستقیم در حفظ این حکومت جنایتکار اسلامی نقش داشتید. به امید روزی که در پیشگاه ملت ایران و در یک دادگاه عادلانه و علنی محاکمه شوید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای مازیارشکوری گیل چالان برائت از فرد درست نیست بلکه از باور های غلط دینی و نظری .
بیش از صد سال است که جریان چپ با شعار دروغین خلقهای تحت ستم مانع هر گونه رشد فکری و ازادی خواهی و میهن پرستی و رشد اقتصاد ازاد در ایران است . وعده های پوچ سرخرمن برای عدالت و سوسیالیسم در عمل راه را برای پیشرفت طبیعی کشور سد کرد . روشن است که جوانان این مرز و بوم بخاطر عشق به حقوق بیشتر و عدالت و ازادی به دام شعار های واهی میروند . قرنها تبلیغ اخوندها از عدالت علی ناگهان به فریب بزرگ رسید چرا که راه رسیدن به عدالت عهد علی را موکول به سرنگونی نظام های حاکم کردند و از هر گونه فعالیت اجتماعی و همکاری با دولتها سر باز زدند . احزاب کرد و چپی بخاطر همین شعار های سوسیالیستی بجای تلاش قانونی و پارلمانی دست به اسلحه بردند و در کوه صحراه و