توهین به لر بختیاری محکوم است!

در ادامه شکست ها و بن بست های اسلام سیاسی در منطقه و جهان، اسلامگرایان ترکیه، ایران و .. برای تامین اهداف اشغالگرانه، غارتگرانه و سودجویانه تباری - دینی، هر روز دسیسه تازه ای علیه مردمان منطقه می چینند. بخش قابل توجهی از شهروندان عراق در همزیستی با حکومت اسلامی - عربی حاکم، به بن بست رسیده اند. دولت ترکیه و اسلامگرایان ایران تصمیم گرفته اند تا در مسئله داخلی عراق دخالت کنند و مانع ایجاد یک حکومت با اکثریت کردتبار در عراق شوند.

 

Bild könnte enthalten: 4 Personen, Personen, die stehen

 

این سیاست حاکمان ترکیه و اسلامگرایان ایران در خدمت حکومت های تباری-دینی و در ضدیت با ایجاد یک پایگاه سکولار دمکراتیک در منطقه می باشد. 

واقعیت این است که جامعه ایرانی با اسلامگرایان جنایت پیشه حاکم بر ایران و سیاست های آنها هیچگونه پیوند تاریخی، فرهنگی، سیاسی، عاطفی و اخلاقی ندارد. حکومت اسلامی نتنها در هیچ زمینه ای جامعه ایرانی را نمایندگی نمی کند، بلکه از ایران و ایرانیان بعنوان ابزاری جهت استیلای اسلام و اسلامگرایان استفاده کرده است.

ما سوء استفاده حکومت اسلامی از ایران و ایرانیان را با صدای بلند بگوش جهانیان می رسانیم. به جهانیان می گوئیم که اسلامگرایانی که در ایران و سوریه و .. مرتکب جنایت علیه بشریت شده اند، دشمنان و گروگانگیران ایران و ایرانیان هستند. 

یکی از اقدامات بیشرمانه حکومت اسلامی، استفاده از نماد شریف ترین مردمان ایران برای نیک جلوه دادن سیاست های جنایتکارانه خود و همپیمانان شان است. دست اندرکاران حکومت اسلامی در جریان سفر قاتل کردها (طیب اردوغان) به ایران، بار دیگر به مردم شریف لر بختیاری توهین کرده و با پوشاندن لباس (چوغا) این مردمان شریف بر تن یک کودک، از قاتل کردها استقبال کردند؟!

من بعنوان یک انسان ازادیخواه و ایرانی - بختیاری لائیک دمکرات، سوء استفاده حکومت اسلامی از پوشش بختیاری را در استقبال از یک جنایتکار محکوم می کنم.

من یقین دارم که مردمان لر بختیاری با جنایتکاران حاکم بر ایران و ترکیه علیه کرد و کردستان همسو نبوده و نیستند. آنها خود را همپیمان مردمان کرد برای رهائی از زیر یوغ ستم حکومت های تباری - دینی و ایجاد یک نظام لائیک دمکراتیک و دادمحور می دانند.

ننگ بر اسلامگرایان فاشیست و محکوم باد اتحاد شوم آنها علیه جامعه ایرانی و بویژه مردمان باشور کردستان.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای اقبالی من تا حالا از شما یک متن در دفاع از ملت لر ندیده ام ،بجای نسخه پیچیدن برای اردوغان و دفاع از حقوق اکرادی که اصلا هرگونه هویت لری را نفی و انکار میکنند سیاستهای فاشیستی ایران در لرستانات محکوم کنید.ضمنا در متن این همه تاکید بر مرزهای ساختگی تحت عنوان ایران و هویتهای رضاشاهی بنام ایرانیان بکنید.جا دارد بنده هم بعنوان یک لر مطلب شما را که رگه های پان ایرانیستی ان شدیدا اشکار است محکوم کنم!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی
باشوری کوردهارا ما دررفتارشما می ببنیم
دیدگاه شما درمورد بلوچ ها ، ترکمن ها ، عربها وبخصوص ترکها دراین سایت می بینیم .
کی شما حق وحقوق دیگر ملتها دفاع کردید.
تعصب کورشما اجازه نمی دهند درک بهتری ازمنطقه داشته باشید.
می خواهم کمکت بکنم .
1-درترکیه کوردها تلویزیون 24ساعت ونشریات دارند وبه زبان خود درس می خواننددرحالی که همین
لرها چنین امکاناتی در ایران ندارند.
2-این نادانی اردوغان ها هست امروزه کوردها زحمتی برای خود ودیگران ایجادکردند
3- امروزه این کوردها هستند که با ایران جنگ مسلحانه دارند.
4- کوردهاباداعشی ها فرق ندارند هر دو آنها منطقه را برای خود می خواهند بدون اینکه به مردم
منطقه توجه ای داشته باشند.
من از چند سال پیش گفتم داعشی ها گاو 9 من شیرده کوردها بودند درجنایت گوی سبقت راازهم می گرفتند.
امروزه عرب وترکمن وآشوری ازدست کورد وداعش اواره هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شیلان
امیدوارم همدری را با خوش شیرینی اشتباه نگرفتی!
موضوع را فکر کنم بر عکس نوشته ،
توهین به لر بختیاری در اصل وکالت بی اجازه غیر بختیاری هست !
او بچه بختیاری هست و از طرف خاندان و طرفداران بختیاری به مرد بزرگ خاورمیانه گل می دهد ، همچنان می گویی قاتل انگار در تاریخ ایران قبل از رژیم فارسی اسلامی کردها را بوسه می کردند ، در همان رژیم فارسگرا نه فقط یک کرد اسلحه بدست را کشتند بلکه فامیل های آنها را هم دستگیر می کردند ولی اردوغان در مقایسه ایران ( فارسستان امروزی ) با ترکیه به کردها خدمت کرده است .
حقوقی که اردوغان برای کردهای ترکیه قائل شده یک دهم آن را ایران بحساب برادر آریایی اش نداده و بجای آب و نان زیر بغل آنها نژاد آریایی کذاب را چسبانده ...
انگار پادشاه آینده ایران هست از حالا شروع کرده به عوام فریبی کردها ، ریگی در کفش نداری استقلال کردها را در ایران به رسمیت بشناس.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود خدمت جناب شیلان گرامی
واقعیت این است که زاگرس نشینان تاریخ چند هزار ساله مشترک داشته و امروز هم سرنوشت ما بهم تنیده است. آزادی کردهای باشور کردستان، آزادی و قوت قلب ما نیز هست. از اینرو خود را موظف به دفاع تمام قد از جنبش آزادی خواهانه، دادمحورانه و سکولار دمکراتیک در اقلیم کردستان می دانیم.
با مهر و احترام

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ممنونم آقای اقبالی بابت همدردی شما با ملت کرد و براستی شما درست میگویید .