چرا از گفتگو با فخر آور و امید دانا دفاع می کنم

گفتگو با امیر عباس فخر آور و امید دانا موجب انتقاد وسیعی علیه اینجانب شد تا جایی که حشمت رییسی آشکارا علیه من دست به پرونده سازی مشمزکننده ای زد، ،در حالیکه گفتگو با یک سیاستمدار به معنی تایید نکته نظرات او نیست، خبر نگار سوال می کند و سیاستمدار پاسخ می دهد و این بینده، خواننده و شنونده است که در نهایت قضاوت می کند، در این کلیب توضیح می دهم که به چه دلایلی تصمیم به این مصاحبه گرفتم:
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقای توکلی شما با توجه به فتوای مجتهدان اعظم و باتوجه به حلال و حرام شمردن آنها باید مصاحبه گران خود را انتخاب کنید، و گرنه بعلت عدم رعایت موازین مقدس به ارتداد محکوم می شوید، خدا بداتان برسد ، احتمالا با مصاحبات اخیر، سنگسار در انتظارتان است، پس تا جائی که می توانید در مقابل افکار دوران عشیرتی کوتاه بیائید،،، بیخیال دمکراسی، اصلا گور پدر دمکراسی!!!!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای توکلی عزیز . کسی مخالف این نیست که سیاستمدارانی از ظیف های گوناگون دعوت بشه تا نظریاتشان را بیان کنند. من فخرایی را نمیشناسم . ولی دهن دریده ای بنام " سیاست مدارا "مید دانا هم واقعا جز سیاستمداران شماست؟. این ادم از دهن نا مبارکش غیر از توهین و لجن پراکنی به جریانات سیاسی و شخصیت ها جیی در نمیاد. این ادم یک لومپن بتمام معنی است.البته به مشکوک بودنش نمیتوان شک کرد . وظیفه اش گرد و خاک کردن و دفاع از جنایتکاران ج. اسلامی بوده . چرا؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی من دل خوشی از خیلی از نویسندگان ایران گلوبال ندارم چون بسیاری ازین افراد رو از شما بهتر میشناسم تلگرام ها و صفحات که اینها پشتشان هستند و بشدت مشغول پاشیدن بذر نفرت هستند... افرادی با تفکرات بسیار خطرناک تر از امیددانا! که حتی از نسل کشی ها و ... دفاع میکنند و از همه متنفر هستند و اما اینجا شخصیت واقعی خود را مخفی میکنند اما با اینحال برای شما احترام قائلم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای حامد حکومت فارس محور یعنی چه؟ مگر اینجا ترکیه یا جمهوری خود خوانده اذربایجان و...." که یک قوم بر دیگران حکومت کند و اقوام هیچ نقشی در دولت و ارتش و...هیچ کجانداشته باشن؟ و همه چیز مثل این کشورها دست یک قوم باشد؟ اهداف امثال شما رو با این فارس فارس کردن خوب میفهمم هر کسی که مخالف خودمختاری و تکه پاره کردن ایرانزمین باشد را به چیزی بنام فارس میچسبانید! "تنها بهانه شما هم ادبیات ملی فارسی است که همیشه زبان ملی ایران بوده " وگرنه نه این جمهوری اسلامی فارس!!! است نه پهلوی (مازندرانی اذربایجانی) فارس بودن نه قاجار نه صفوی نه زندیه نه افشار و .. پس لطفا کمتر مانند این لوایی و .... دم از فارس فارس فارس بزنید! همان تهران مرکز هم چیزی بنام فارس نیست! ستیز شما با ارزشهای ملی سرزمین ماست و این وسط مسائلی مانند خلیج فارس و ادبیات ملی و .... بهانه شما شده برای تاختن به ایران
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام _ من درمصاحبه های قبلی شمادرمصاحبه بااین تاریخ مصرف گذشته هاناراحت میشدم.یکی دوبارنیز درمتن ها برخوردتندی داشتم که ازتیغ مسئول کامنت ردنشد.
کم کم به این نتیجه میرسم که ملت ما و روشنفکران ما سواد حکومتی باتغذیه مخصوص خودرادارند،حتی نمی دانند،که جنجال های دوران مشروطه خواهی زمان محمدعلی شاه واحمدشاه، ازراست وچپ وملا و پرودگان استعمارگران برسرچی بوده است.
حتی نمی دانند،که چراانگلیس ودیگر استعمارگران چرا رضاشاه راخودآوردند،چرا خودشان بردند،چراپسرش را شاه وپدرش رادرتبعیدنگه داشته بودند.
وقتی نمی دانند،درد تورکمن مظلوم،خواهانندگان سلطنت طلب،تورک و کورد وسکولار.بلوچ وعرب وکوروش پرستان وو..چیست.
وقتی قدرت تشخیص بین اصلاح طلب واقعی واصلاح طلب ساختگی چیست،وقتی نمی دانند،موازی کاری سیاسی حکومت چیست.
وقتی ازپروژه های گوناگون حکومت با دیگرملل استعماری سردرنمی آورند.
وقتی در روز وهفته وماه و
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توكلي گرامي،شمادراين چندسال اخيرواقعأدرعمل نشان داديدكه طرفدارواقعي آزادي بيان بوده وايرانگلوبال كلاس درسي است جهت يادگيري الفباي دموكراسي وتحمل نظرات مخالف .بهمين دليل مخالفين آزادي بيان وانديشه وطرفداران قوميتگراي فارس محور باعوامفريبي وعبارات عوام فريبي چون دموكراسي ولائيك ....ميدان مبارزه راترك ميكنندموفق وسلامت باشيد وسال نو ميلادي رابه شما وهمكارانتان وهمه ي طرفداران ايرانگلوبال تبريك ميگويم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی گرامی؛ نظر به اینکه، همیشه مدافع عدم اِعمال ممیزی بوده ام، لذا همراه با شما هستم، وقتی می نویسی؛ "گفتگو با یک سیاستمدار به معنی تایید نکته نظرات او نیست، خبرنگار سوال می کند و سیاستمدار پاسخ می دهد و این بینده، خواننده و شنونده است که در نهایت قضاوت می کند"
اما با اینهمه، وقتی می بینم، بنا به مَثَل معروف، شما "از بین پیامبران جرجیس" را برای مصاحبه بر می گزینی، نگران احوالات همان خوانندگان و شنوندگانِ مورد نظر شما می شوم، که باید صحن امکاناتِ "ایران گلوبال" را هم در اختیار "جرجیسان" ببینند
عدم انتشار شده: 
false