مغول بودن افتخار است

سر حرفم هستم. اندیشه ی ایرانشهری به مثابه یافتن استانبول در قلب کویر لوت است.

در کانال های تلگرامی فارسی زبان بحث هایی داشتم که فایل هایی از آن صحبت های بنده را به صورت دلخواه ویدئو کرده و  در یوتیوب و کانال ها  می چرخانند. امیدوارم کسانی که این کار را می کنند همه ی صحبت هایم را پخش کنند. چیزی که اینبار بر سرش جنجال کرده اند دو نقل قول از بنده است: 

1- مغول بودن افتخار است.

2- اندیشه ی ایرانشهری به مثابه یافتن استانبول در قلب کویر لوت است. 

در ویدئوی حاضر که تهیه کرده اند اول و آخر سخنانم را زده اند. البته بنده به این کارشان هم راضی هستم. چون به هر حال دارند صدایمان را می شنوند. خودم هم این ویدئو را به اشتراک می گذارم و  دوست دارم که در کنار تخریب و ستیز با بنده، به نقد سخنانم بپردازند. بیایند از ایرانشهری دفاع کنند و یا دلایل نفرت بی دلیلشان را از مغول ها بنویسند. 

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر دیرنج مین ائللی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کردی, اگر نویسنده را به همسایگانش حواله میدهید شما هم از نظر رفتاری در میان دار و دسته شاه و شیخ قرار میگیرید. بر خلاف شما ما مبارزه میکنیم که احدی چه بنام ملت و چه بنام کارگر با توسل به زور مانع از ابراز عقیده دیگری نگردد و خاطیان از هر صنف و دسته ای که باشند محاکمه شوند. ما به یقین میدانیم که شعارهای ازادیخاوهی و مردم دوستی امثال شما ها تقیه و تعارفی بیش نیست. دموکرات واقعی رای مردم در جهارچوب قوانین بین المللی (دموکراسی و حقوق بشر) را مقدس می شمارد نه اینکه کشور, مرز, دین, تاریخ و ایدئولوژی و غیره را.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، از نگر اندیشه خردمندانه هر کس پاسخگوی کردار خودش است نه پاسخگوی کردار خویشاوندان و یا نیاکانش! برای نمونه رشید حسنی، کمونیست دلاور آذربایجانی سال ها در زمان رژیم پادشاهی زندانی بود و شکنجه های فراوان کشید و در زمان جمهوری اسلامی دستگیر و اعدام شد، آیا رشید حسنی که یک کمونیست دلاور و قهرمان بود باید پاسخگوی جنایت ها و کارهای ددمنشانه پدرش که یکی از آخوندهای رژیم ولایت فقیه بود باشد؟ (به این لینک نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/66384

دوستان گرامی، هرگز تاریخ و رویدادهای تاریخی نه به کسی حقی را می دهند و نه کسی را بی حق می کنند! چون اگر ما با ترازوی دادگری دیگران را بسنجیم و درباره دیگران دادگرانه داوری کنیم هر کس پاسخگوی کردار خودش است نه مرده ریگ بر یا پاسخگوی کردار دیگران و اگر کسی با زهری به نام ناسیونالیسم مغزش از کار نیفتاده باشد کردار گذشتگان را به پای .....
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هرچقدر میخواهی سر اندیشه ات. باش. همچی حرف میزنی که انگار ملت ایران سرنوشت شون به شماست که از سر لج پایین بیایی. شما با هرچه که ضد ایران است موافقی. فقط اگر جرات داشتی و حرفهایت را با همسایگانت در ایران نیز در همان کوچه ای که زندگی میکردی شریک میشدی و در حضور آنها این حرفها را میزدی.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، مر شما را گفتم پیش از این که همچنان که ما گروهی به نام (سیاهپوستان ژرمن نژاد) نداریم گروهی نیز به نام (ترکان مغول) نداریم! و ترک ها و مغول ها هیچ گونه پیوند نژادی و تباری و زبانی و فرهنگی و اتنیکی و قومی و ملی و ژنتیکی و خونی و خویشاوندی و ..... ندارند! در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ تنها گروهی که ترک ها را هزار، هزار کشتار کرده است گروه مغول بوده است و سخن گروهی پان آریا که کارهای مغول ها را به حساب ترک ها نوشته و می گویند ترکان مغول!!! هنگام تاختن به ایران چنین و چنان کردند برابر با تحریف تاریخ است! البته در جهان کنونی مغول تبارهائی هستند که ترک زبان هستند و ترک زبان بودن نیز نشانه ترک نژاد بودن نیست! بسیاری از مردم جمهوری های قرقیزستان و قزاقستان و ازبکستان مغول تبار هستند اما زبان کاربردیشان ترکی است! در ایران نیز بسیاری از .....

عنوان مقاله: 
مغول بودن افتخار است
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا و یا خانم منطق مغولی..... نوشته بودید که ((تمام شرق شناسان ریشه تمام ترکها را در مغولستان می بینند)).. لطفآ پنج تا از این شرق شناسان اسم برده و در کتاب و یا در یاداشت های که نوشته است عنوان کنید. مشتاقانه منتظر راهنمائی های شما هستیم.
و کسانی که بخواهند بدانند که ( مغولی ) بودن عیب است و یا افتخار, لطفآ سری به کتاب خانه و موزه ( رونالد ریگان ) در (( سیمی ولی... کالیفرنیا )) که هم اکنون نمایشگاه ( چنگیز خان و امپراطوری مغولستان ) در حال نمایش است سری بزنند. و یا کتاب با ارزش و تخقیقی اقای (( جک ودر فیبلد )) به عنوان « چنگیز خان وجستجوی خدا» را مظالعه بکنند تا بدانند که در قانون اساسی امریکا , تماس جفرسون آزادی ادیان در بین مردم و جدائ دین و دولت را از قوانین چنگیز خان به الگو گرفته است.
https://www.youtube.com/watch?v=jaZ8yu5zkHM

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این شما تجزیه طلبان آذری هستید که مغول بودن را توهین میدانید. تمام شرق شناسان ریشه تمام ترکها را در مغولستان می بینند.
منطق ترکی ات تا آنحاست که سلطه گری و خونریزی مغول را امروزه افتخار برای خودت میدانی.
شارالاتی روشنفکر شونیست آنجاست که آخوند و اسلام ترک صفوی را بشکل تاکتیک و استراتژی ایران و ایرانی به هوادارانش قالب میکند.
اگر مغولستان و استانبول بهشت است چرا در تکزاس با لباس چرمی و شال و کلاه در جستجوی شکار وال همچون اسکیموها شده ای؟
با همین لباس کاوبوی امریکایی ات جلو آیته لحظه ای توقف کن تا متوجه شوی که امثال تو هیچ ریشه و پیوندی در ایران و خاورمیانه و قفقاز و آسیای صغیر ندارید و زادگاهتان همان مغولستان و غرب چین است چون از نژاد زرد هستید.
آذری یا ایرانیست یا ترک. - اکر ترک است ، پس مغول است و جا و طلبی در ایرانزمین ندارد - اگر ایرانیست ، نباید مرید چنگیز و هلاکو و رجب طیب باشد
تصویر دیرنج مین ائللی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مغولستان علیرغم فقر یکی از دموکراتیکترین کشورهای دنیاست. همین کافیست که بگوئیم " مغول بودن افتخار بزرگیست"
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کسانی هستند که مغزشان یخ زده است و سخن گفتن با چنین کسانی بیهوده است! چنین کسانی می گویند: "ماست سیاه است!" و پس از آن که ماست سفید را روی میزی ریخته و به روی میز می مالیم و می گوئیم: "نگاه کن، این هم از رنگ ماست که سفید است!" با انبوهی از دلائل علمی و فلسفی و تاریخی و منطقی می گویند که نه، ماست سیاه است!!!

درباره مغول ها چند نکته نیاز به یادآوری دارند، نخست آن که مغول ها و ترک ها هیچ گونه پیوند نژادی و تباری و زبانی و فرهنگی ندارند و آریاپرستانی که کارهای مغول ها را هنگام تازش به ایران به حساب ترک ها می گذارند دارند تاریخ را تحریف و دستکاری می کنند!

چنگیزخان مغول هنگام تازش به ایران بیش از نود درصد کسانی را که کشتار کرد ترک بودند و سخن پان آریاهائی که می گویند: "هنگام حمله ترکان مغول!!! به ایران زمین هزاران تن از ایرانیان آریائی نژاد کشته شدند!" یک جوک است و با این سخن .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر مغول هستی، شعر فردوسی و استوانه داریوش و ریش خشایارشاه و عصای شاپور به تو و امثال تو ربطی ندارد و نیرویت را برای ترکستان و اوبغورستان و تاتارستان و اردغان و نظربایف هدر بده و خودت را وارد مسائل اپوزیسیون اینزمین نکن !
ترک به ترکستان !
زنده باد "اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی ایران " ؛ با زبان پارسی و اتوریته فرهنگ ایرانی !