خونی که آقازاده ها از باکره های غربی می ریزند با ارزشتر از خون شهیدانشان است!
28.07.2018 - 16:31

دجال و مهدی. خاورمیانه و جهان. ماسون ها و ناسینگ ها. آخر الزمان و امام زمان و آرماگدون و گده و گوده ها.

ایدئولوژی ها و ایده ها و چَردک ها. شوگون سالاری شرق و صلیب سالاری غرب. دولتهای مدرن و ملت های مومن. دوران استعمارگری نوین با جلد زرین پسااستعماری.

چماق نژادپرستی هیتلرهای جدید بر سر مسوت اوزیل ها، سگ هایی که در زیرزمین های قصرهایشان جلوی دوربین ها دارند سعادت و سرزمین و خدا و خباثت کادو می پیچند، درست مثل عدنان اُکتار.
صورتک هایی برای جنگ، صورتک هایی برای صلح. صورتک هایی برای بی صورتی وبی سیرتی!

و تو آنوقت از من می پرسی که خوبی؟!
خوب نیستیم.

حسین و زینب دین سیاسی دارد ریشه بر امنیت و آزادگی مان می زند. حسین و زینب اختلاسگرها و ریاکاران دارد پدر مستضعفان و فقیران و ضعیفان را در می آورد. محمد حضرت آقایان دارد پول بشکه های نفت را صرف خوشگذرانی در شرق و غرب عالم می کند. می دانید اشتباه یزید چه بود؟ اشتباه یزید این بود که جلوی حسین را گرفت. اگر جلوی حسین را نمی گرفت پایش به خراسان نرسیده همین تشیع اینها لب مرز او و خانواده اش را به مراتب بیشتر و وحشی تر از یزید لت و پار می کرد. و آنوقت داستان خاورمیانه عوض می شد. به قول دوستم رافق تقی؛ ( محمد اینها محمد ما نیست.) محمد اینها اختلاسگر و اعدام کننده و قاچاقچی بین المللی و نژادپرست و فاشیست است.

خوب نیستیم.
زبان سیاست دارد صورت دین و بی دینی و فرهنگ و اجتماع را می لیسد و چاپلوسی می کند. عدنان اُکتار خیلی ببو است که با « دختر-گربه » هایش مدام از آخر زمان و شناخت و حفظ مهدی یاوه سرایی می کند چون رائفی پور ( استاد متحجرین ) ادعا دارد حفظ نظام از حفظ امام زمان واجبتر است. وقتی نظام سقوط می کند ظهور کیلویی چند است؟

زبان ها همینطوری می چرخند و دهان های مردم همینطوری باز مانده اند. دهان ها همان دهان ها هستند. همان دهان هایی که پای وعظ مسیح و محمد باز مانده بودند و حالا پای توییت کشیش ها و ملاها و سیاستمداران و هنرمندان و بی هنران بازند. چیزی تغییر نکرده است. جنگ نرم و غیر نرم ادامه دارد. انسان اما در روزی که قابیل بر سر هابیل کوفت ایستاد و گندید.
بعد انسان گند زد به همه چیز.
گند انسان محلی و منطقه ای و جهانی شد.

خوب نیستیم.
زمان تنگ است و تنگه ها بی موقع باز و بسته می شوند. دهان روحانی تنگه ی هرمز است، ترامپ دستش را به مثابه رزمناوی بر خلیج نشانه رفته. جنگ که بگیرد آقازاده ها در کافی شاپ های غرب خواهند رقصید و مستضعفان در زیر موشک ها و گلوله ها بی خودی و به خاطر غیر خودی ها جان خواهند باخت.
آنها از مردم خواهند خواست تا برای خدا و پیامبر و امامان ( یعنی برای نظام و دردانه ها ) شهید شوند و خونشان را نثار کنند. خون برده ها و بیچاره ها و وامانده ها برای این قوم ارزش ندارد.

خونی که آقازاده های این قوم از باکره های آمریکایی و اروپایی بر رختخواب های آنچنانی می ریزند گرانتر و قیمتی تر و عزیزتر و با ارزشتر از خون شهیدانشان است.

جان برده ها ‌و ذوب شده ها و مقلدها ارزش ندارد. آنها باید به بهانه ی دین و ایمان و دفاع از ارزش ها جان بدهند تا عروس های گل اینها در بیمارستان های لوکس غرب ،گرانقیمت ترین زایمان جهان را تجربه کنند. جان نوه و نتیجه ی اینها از جان برده ها و ذوب شده ها و مقلدها باارزشتر است.

آری، بمیرید بمیرید در این عشق بمیرید..
بمیرید بمیرید به پیش شه زیبا
بر شاه چو مردید همه شاه و شهیرید...
شما بمیرید و ماه منیر شوید تا منیره خانم قَدَرقدرت ها دو سه جزیره ی دیگر برای فرزندانش بخرد.

شما با چاه جمکران و چاه های علی در نخلستان های گذشته مشغول باشید تا اینها به چاه های نفتشان برسند. ما و دنیا و شما به خوبی می دانیم که در حال حاضر رستگاری و نجات و رهایی نه در چاه جمکران که در چاه های نفت است. این چاه را برای شما کنده اند تا سراغ آن چاه ها نروید! بهشت و خدا و فرشتگان نه در آسمان‌ها که در چاههای نفت لانه کرده اند. شما بچه های آسمان باقی بمانید و زمین و ثروت هایش را به این انسان های خاکی و سر به زیر بسپارید.

گل از گل حضرات می شکفد وقتی حرف از جنگ زیبا و مقدس به پیش می آید. همه چیز برای جنگ مهیاست.
جهل و خرافه و اطاعت انسان خاورمیانه بهترین سلاح حاکمان برای جنگ است.

ما و جهان و شما به خوبی می دانیم دعوا سر نفت و گاز منطقه بین قدرت های جهان است. شرکت هایی چند شاه را ژاندارم منطقه کرده بودند چون بهتر می دوشیدند و شرکت هایی دیگر خمینی را مثل عروس بی دردسر از فرانسه وارد کردند تا بهترتر بدوشند. تمامیت ارضی را در خاورمیانه چاههای نفت معلوم می کند. مرزها را در خاورمیانه چاههای نفت می کشند. ارزش ها را چاههای نفت می نویسند. جنگ بین سنی و شیعه و دفاع از حرم و حریم و این داستان‌ها ظاهر قضیه است. جنگ تنها بر سر نگهبانی سر چاههای نفت است. اینها حکومتداری نمی کنند اینها بر سر چاههای نفت نگهبانی می دهند. قرآن را پهن کرده اند سر چاههای نفت تا آن زیر راحت‌تر به معامله و سود و زیان خویش بپردازند.

تو یاسین بخوان و فارغ از جهان باش تا یاسین اینها از بهترین دانشگاه جهان فارغ التحصیل شود.
تو فرزندت را به سعید طوسی بسپار و اینها به ناسا!

تو اگر کوچکترین اعتراضی بکنی ضد امنیت ملی خواهی بود اما فرزندان اینها به راحتی با سازمان های اطلاعاتی کشورهای جهان زد و بند می کنند و ملی تر و وطن پرست تر از توی بی وطن و خائن و جاسوس هستند.
جنگ هم که نگیرد تصویر همین است.

جنگی در کار باشد و نباشد، بدی خاورمیانه در این است که فرزندانش برای جنگ تربیت داده می شوند.

ما با دیدن هم، سنگ و زخم و گلوله و الله اکبر می شویم. یا الله اکبر من تو را می کشد و یا الله اکبر تو مرا. هر دو هم به سبک خویش شهید و قهرمان می شویم.

 دارند صورت ما را می خراشند، چشمهایمان را کور می کنند، دست ها وپاهایمان را قطع می کنند و بعدش می گویند: در راه راست قدم بردار!

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما