حادثه تروریستی اهواز و دروغ پردازی علی جوانمردی+ویدو

آیا مخالفین دمکرات نیازی به دروغ پردازی دارند؟
تنها چند ساعت پس از عملیات تروریستی اهواز علی جوانمردی اعلام کرد که این عملیات توسط حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انجام گرفت ،بگونه ای که آنان کریدور ی را باز می کنند و چهار تن از اعضای سپاه رگبار مسلسل را بسوی سکوی رژه نظامیان می گیرد ، جوانمردی ادعا می کند که دوستانش در اطلاعات سپاه این خبر را در اختیارش قرار داده اند

در حالی که رژیم اسلامی ایران، آمریکا ، عربستان و امارات را به دست داشتن در این عملیات متهم می کند ، همزمان سازمان مقاومت اهواز و همچنین داعش مسولیت  عملیات اهواز را بعهده می گیرند .پس از اینکه داعش با انتشار فیلمی از چهار تن  ازعاملین ترور که با عربی اهوازی صحبت کرده  و در ان کلیب ،قصد خود را آشکارا بیان می کنند و از سوی دیگر انتشار عکسی از کشته شدگان ترور تقریبا مشخص می شود که ترور کار داعش بوده است .در چنین شرایطی ، سازمان مقاومت اهواز به تکدیب انجام عملیات می پردازد، در این کلیب نشان می دهم که ما ، مخالفین جمهوری اسلامی نیازی به دروغ بافی و شایعه سازی نداریم ، چرا که رژیم  در چنان وضعیتی قرار گرفته که خود جناح های حکومتی به افشای دزدی های و جنایت روزانه خود مشغولند و...

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
حادثه تروريستى اهواز و دروغپردازى على جوانمردى+ ويدو
نظر : 
اگر چه استفاده ابزارى از روشهاى جنگ روانى در تاثير گذارى بر افكار عمومى، جهت خالى نمودن زير پاى ارتجاع و استبداد حاكم، ميتواند يكى از تاكتيكهاى مبارزاتى محسوب شود، ولى من با نظر اقاى توكلى در اين زمينه كاملا موافقم كه اگر قرار به جعل و دروغپردازى باشد قطعا رژيم دست بالاترى دارد و استفاده از دروغهاى شاخدار و غير منطقى باعث ميگردد كه حقايق در هاله اى از شك و ترديد قرار گيرند و اب چنان گل الود شود كه ديگر راست و دروغ قابل تشخيص نباشد.
بزرگ بودن دروغ هم شايد طبق نظر گوبلز باعث باور بيشتر شود ولى حوادث جارى و واقعى را تحت الشعاع خود قرار داده و جامعه را نسبت به اتفاقات واقعا موجود سست و كرخت ميكند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
. واقعا احتیاجی نیست ما اخبار جعلی بدهیم. این قدر مبارزه مردم واقعی است و وجود دارد و آنقدر سیاست های خارجی ایران به شدت غلط است که صدای خودشان در آمده است بنابراین احتیاج نیست دست به دروغ های عجیب وغریب بزنیم."
برخی از فعالین رسانه ای معتقدند اغلب مردم از اخبار زده شده اند و مشغله و گرفتاری مردم آن چنان زیاد است که وقتی برای پیگیری اخبار ندارند.
این گذاره به آن معناست که هر خبری را می توان به راحتی به خورد مردم داد به این دلیل که آنها وقت زیادی برای بررسی صحت و اعتبار خبر ندارند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
امروز گشتي در يوتوب ،اشخاصي همچون عليرضا نوري زاده ،روح لله زم و..زدم همه انها با تفاسير و بر اساس گمانه زني ها حادثه تروريستي اهواز را به خود رژيم نسبت داده اند و اين نشان مي دهد كه رسانه اپوزيسيون دمكرات بجاي اطلاع رساني به دام جنگ رواني وپروپاگاندا افتاده است ،اين روش بي اعتباري وورشكستگي چنين رسانه هايي را مي رساند،هر چند برايشان كليك به ارمغان مي اورد
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
ميترا خانم گرامي ،ببيند ،بايستي به دوسوال پاسخ داد:
١-ايا تفسير ،تحليل و چگونگي طرح خبر در مورد حادثه تروريستي اهواز جناب جوانمردي درست است ويا نه ؟
٢-ايا شايعه پراكني و دروغ بافي عليه رژيم كمك به بر قراري دمكراسي در ايران مي كندو يا بر عكس ؟
اگر جدي هستيد. به اين دو سوال ،بدون اما و اگر پاسخ دهيد.
در غير اينصورت صداقتي در گفتگو وجودندارد ،بهتر است دست از گفتگو برداريم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
http://mihantv.com/%d8%a2%d8%b1%d8%b4%db%8c%d9%88/
در لینک فوق ایرج مصداقی میگوید چگونه علی جوانمردی ، آمد نیوز ،زم ، شاه اللهی ها ، بخشی از تجزیه طلبان عرب، و اطلاعات سپاه، آدرس غلط میدهند و شایعه میکنند ،که ترور در اهواز ، کار خود دولت آخوندی بوده.
قبلا نیر طرفداران تئوری توطئه ادعا نمودند که زلزله در کردستان. آتش سوزی پلاسکو، حمله به قیر خمینی و مجلس، آمدن سیل ، و غیره کار خود آخوندهاست.
این فریب کاران، از این طریق ، آخوندها را قوی و باهوش ، و مبازه را لوث، و مردم و جنبش را گیج میکنند، و کارشان بخشی از مبارزه روانه شناسانه آخوندها علیه مبارزات مردمی است.
سلطنت طلبان بدون استثنا طی روزهای گذشته مدعی شدند که این ترور کار خود دولت بوده. این ادعا ،شعور سیاسی و غرض ورزی ضد مردمی آنان را نشان میدهد.
عدم انتشار شده: 
false

عنوان مقاله: 
حادثه تروریستی اهواز و دروغ پردازی علی جوانمردی+ویدو
نظر : 
کیانوش گرامی شما در این ویدیو میگویید وقتی به حرفهای علی جوانمردی گوش میکردید خنده تان گرفت! و جالب اینجاست منم وقتی این تحلیل شما را شنیدم خنده م گرفت !که چرا تمام فوکس شما باید تخریب کردن یک جوان مشهور خبرنگار باشد!؟بله من این تحلیل شما را تخریب مینامم ونه نقد سازنده!!حالا چه انگیزه ای پشت اینکار خوابیده خدا داند.البته من درک میکنم که چون شما از چریک های زمان شاه بودید و این چریک ها دروغ های زیاد و غیر عادلانه آیی را بشاه و رژیم ش میبستند و مردم نادان هم باور می‌کردند حالا شما میخاهید شاید بنوعی از تکرار این تجربه تلخ جلو گیری کنید.ولی گرامی راهش این نیست که حالا شما گاه و بیگاه بیاید رژیم اسلامی را بیگناه جلوه دهید و خدمتگذاران خلق مث جوانمردی را دروغگو خطاب کنید!! به جای اینکارا می‌شود یک ویدیو ساخت و از شاه و رژیمش بخاطر آن دروغها عذر خواهی و اظهار ندامت کرد
عدم انتشار شده: 
false

عنوان مقاله: 
آشچی
نظر : 
یک بار دیگه به سهم خودم تشکر میکنم از آقای توکلی بخاطر روشنگریهاشون و اینکه تا جایی که من دیدم و متوجه شدم همیشه وجدان و اخلاق رو مبنای موضعگیریهاشون قرار میدن. متاسفانه همون طور که در این ویدئو آقای توکلی گفتن، اتمسفری بسیار مسموم توسط برخی نیروهای اپوزوسیون خارج از کشور بوجود آمده. به آنچه که ایشون گفتن، من هم نظر خودم رو اضافه میکنم (گرچه نمیدونم با این نظر من موافق هستن یا خیر)... مثلا می بینیم طوری وانمود میشه که گویا همه مردم ایران به شدت طرفدار تحریم هستن و با هر بار بالا رفتن قیمت دلار از خوشحالی بالا و پایین پریده به جان بولتون و پمپئو پیامهای تشکر و خسته نباشید ارسال میکنند و خواستار فشار بیشتر و حتی تحریم دارو و آب و غذا هم میشن. باید بگم به نظر من، این روسیاهی به اون دسته از اپوزوسیون خارج از کشور که چنین رویه ای رو در پیش گرفتن خواهد موند چون که مردم واقعا تحت فشارند.
عدم انتشار شده: 
false