مرگ سه ایرانی در باکو!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو، از مسمومیت کارکنان یک کشتی باری ایرانی در دریای خزر خبر داد. سید علی موسوی، معاون مطبوعات سفارت ایران در باکو گفت: 11 نفر از ملوانان کشتی ایرانی "نازمهر" دچار مسمومیت شدند که سه نفر از آنها در راه بیمارستان فوت شدند و 8 نفر دیگر در بیمارستان باکو بستری و حال آنها خوب ارزیابی می شود.

به گزارش پایگاه شبکه الکوثر، سید علی موسوی، معاون مطبوعات سفارت ایران در باکو گفت: 11 نفر از ملوانان کشتی ایرانی "نازمهر" دچار مسمومیت شدند که سه نفر از آنها در راه بیمارستان فوت شدند و 8 نفر دیگر در بیمارستان باکو بستری و حال آنها خوب ارزیابی می شود.

به گفته وی، کارکنان کنسولگری ایران با قربانیان دیدار کردند. وی خاطرنشان کرد: ما فعلا نیاز فوری برای حضور پزشکان از ایران برای درمان ملوانان نداریم.

این دیپلمات درباره علت مرگ سه خدمه کشتی گفت: در حال حاضر ما نمی توانیم درباره علل مسمومیت خدمه بگوییم. کارشناسان در حال بررسی علت حادثه هستند.

پیشتر گفته شده بود طبق ارزیابی اولیه، دلیل مسمومیت خدمه کشتی باری ایرانی مواد شیمیایی موجود در این کشتی بوده که هنگام حمل گندم از آنها استفاده می شود. 

 

جزییات مرگ 3 ایرانی در باکو!

منبع: 
الکوثر - رکنا
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: