فراخوان گردهمایی پشتیبانی از هاشم خواستار در مشهد

فراخوان گردهمایی پشتیبانی از زندانی سیاسی هاشم خواستار در مشهد: فردا، ۱۴ آبان ۹۷، ساعت ۱۵، خیابان عامل، روبروی بیمارستان ابن سینا

 

 گروهی از فرهنگیان و کنشگران سیاسی و مدنیُ در فراخوانی از مردم برای پشتیبانی از زندانی سیاسی و مخالف سرشناس رژیم جمهوری اسلامی، هاشم خواستار، خواسته اند در ساعت ۱۵ فردا، ۱۴ آبان ۱۳۹۷، در برابر بیمارستان ابن سینای مشهد، در خیابان عامل، گرد هم آمده، خواهان آزادی وی شوند.

هاشم خواستار، که معلمی بازنشسته و ساکن شهر مشهد است، از کنشگران صنفی معلم و پایه گذاران کانون صنفی معلمان خراسان نیز می باشد و به علت این فعالیت ها در سال های گذشته نیز چند سال در زندان جمهوری اسلامی به سر برده است.

هاشم خواستار در یکم آبان ماه ۹۷ در خیابان به دست نیروهای سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر و روانه ی بیمارستان روانی ابن سینا شد و در آنجا در بخش بیماران خطرناک زندانی گردید!

با گذشت دو هفته از دستگیری تازه ی هاشم خواستار، وی هنوز در بیمارستان ابن سینای مشهد، زیر مراقبت مأموران امنیتی در بازداشت است.

صدیقه مالکی فرد، همسر هاشم خواستار، که در این مدت یک بار اجازه ی دیدار با همسر خود را به دست آورده، از هجوم فیزیکی به همسرش در اتاق محل نگهداری وی و نیز خوراندن دارو و تزریق آمپول هایی به او ابراز نگرانی کرده است.  

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: