دلسوزی سایت دروغگوی اطلاعات سپاه برای حشمت رئیسی, و هشدار به کانال یک

سایت متعفن امپراتوری دروغ وابسته به اطلاعات سپاه پاسداران که با بی اخلاقی مطلق و دروغپردازی گوبلزوار به نیروهای اپوزیسیون حمله می کند, در آخرین مطلب خود از حشمت رئیسی که همواره در برنامه های روزانه خود در کانال یک به بقیه اپوزیسیون و گروه های اتنیکی حمله و فحاشی تند می کند, دفاع نموده و او را با "مواضعی ملی گرایانه" مورد حمایت و ستایش ضمنی قرار داده.

این سایت دروغگو می نویسد: "به نظر می‌رسد این مواضع همایون در حمایت از فردی تجزیه‌طلب و بدنام مانند دوشوکی و حمله به فردی مانند رئیسی با مواضع به‌نسبت ملی‌گرایانه‌تر، نشانه‌ای از گرایش همایون به سوی گروه‌های قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب است".

واقعیت این است که بنده در برنامه های کانال یک شهرام همایون حضور ندارم. اما حشمت رئیسی علیرغم توهین و اتهام زنی و فحاشی های روزانه,  همچنان در تلویزیون کانال یک آقای شهرام همایون برنامه خصوصی و یک ساعته روزانه بنام "کنکاش" دارد که عملا در خدمت نظام است و به اپوزیسیون و فعالان اتنیکی حمله می کند و انگ می زند.

در خارج از کشور افراد مشکوک زیادی  هستند که تحت عنوان "گفتمان ایرانگرایی" همه ایران را ارث پدری خود می خوانند و به بقیه فحاشی می کنند. این افراد رسانه و کانال های فضای مجازی و یوتیوبی فراوانی دارند. همسو با سپاه و جمهوری اسلامی هدف آنها القاء یک دروغ هدفمند است که ایران در خطر تجزیه توسط گروه های اتنیکی با حمایت بیگانه قرار دارد و در صورت سقوط جمهوری اسلامی, کشور تجزیه و فروپاشی می شود. آنها مدعی هستند برای جلوگیری از تجزیه باید به گروه های اتنیکی حمله کرد و از سپاه بعنوان تنها حامی تمامیت ارضی ایران حمایت نمود.

 

بسیار تاسف آور است که آقای شهرام همایون علیرغم هشدارهای مکرر بنده و دیگران, تلویزیون خود را در اختیار این جریانات قرار داده. بنده بعنوان تنها فرد از گروه های اتنیکی در پنل سیاسی هشت نفره بودم و اکنون نیستم؛ ولی رئیسی برنامه ویژه روزانه خودش را دارد.  نمایندگان حزب پان ایرانیست, مرکزگرایان, مشروطه خواهان و کمونیست های ضد اتنیکی حضور دارند.

 اما سایت سپاه با وقاحت مطلق از "گرایش همایون به سوی گروه‌های قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب" و طرد ملی گرایان از تلویزیون کانال یک می نویسد".

بقول حافظ "لاله ساغرگیر و نرگس مست و بر ما نام فسق. داوری دارم بسی یا رب که را داور کنم".

 این نوشته امپراتوری دروغ باید زنگ خطر دیگری باشد برای آقای شهرام همایون که به چه کسانی پلاتفرم روزانه و اکسیژن تبلیغاتی مجانی می دهد تا هراس افکنی و قرائت عوامفریبانه و دستور راهبردی (Agenda) جمهوری اسلامی را به پیش ببرند.

در ضمن بنده بارها تاکید کرده ام که تجزیه طلب نبوده و نیستم و در چارچوب تمامیت ارضی ایران و اتحاد همه نیروهای ضد جمهوری اسلامی و برانداز کار می کنم. و عضو گروهایی نظیر کنگره ملیت های ایران فدرال نیستم. عضو شورای دمکراسی خواهان نیستم. عضو اتحاد برای برابری (ده سازمان اتنیکی و چپ ـ خواهان فدرالیسم), نیستم. اما با این حال سایت های جمهوری اسلامی و مزدوران شناخته شده (ضد گلوبالیستی حامی سپاه), با سوزش پنهانی, بر علیه بنده مکررا و عامدانه دروغپراکنی و فحاشی می کنند و مانند یک لبه قیچی دروغ و شانتاژ هماهنگ با افراطی های مشکوک و وابسته به وزارت اطلاعات عمل می کنند.  هماهنگی عجیب و غریب, اما معنا داری بین این دو لبه به ظاهر متضاد "قیچی" وجود دارند. که نمی تواند از چشم "بینایان" پنهان بماند.

 

 عبدالستار دوشوکی

یکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: