فراخوان "هماهنگی ایرانیان اروپا" به گردهمایی برای گرامیداشت یاد جانباختگان آبان‌ماه!

«هماهنگی ایرانیان در اروپا برای پشتیبانی از قیام مردم ایران» در برابر جانباختگان دلاور آبانماه سر تعظیم فرو آورده و چون همیشه از منافع ملی و حقوق ملت دفاع کرده و خواهیم کرد.
به این مناسبت، پنجم دی ماه در شهرهای اروپا تظاهرات برگزار می کنیم.
فراخوان به گردهمایی در شهرهای اروپا برای گرامیداشت یاد جانباختگان آبان‌ماه!
 
جهانیان به ویژه مردم دلاور ایران شاهدند که قیام ملی آبان ۱۳۹۸با توحش حکومت اسلامی به خون کشیده شد.
ملت ایران سوگوار از جان گذشتگان این قیام بوده و با همراهی وجدان های آزاد جهان، خواستار دادخواهی خانواده‌های جان باختگان و آزادی بیش از ۸۰۰۰  زندانی این جنبش مدنی است.
مادران و بستگان کشته شدگان در فراخوانی، پنجم دی ماه ۱۳۹۸، مصادف با ۲۶ دسامبر ۲۰۱۹ را به عنوان روز ادای احترام به جانباختگان آبان‌ماه اعلام کرده اند.
«هماهنگی ایرانیان در اروپا برای پشتیبانی از قیام مردم ایران» در برابر جانباختگان دلاور آبانماه سر تعظیم فرو آورده و چون همیشه از منافع ملی و حقوق ملت دفاع کرده و خواهیم کرد.
به این مناسبت،  پنجم دی ماه  در شهرهای اروپا تظاهرات برگزار می کنیم.
ما درد مشترک مردم ایران را فریاد می‌کنیم و ایرانی آباد، آزاد، دموکرات و پیرو منشور جهانی حقوق بشر می‌خواهیم. 
ما ایران یکپارچه و مستقلی می خواهیم که در آن قوانین حاکم بر زندگی مردم را نمایندگان واقعی مردم با رای آزاد تصویب کرده باشند.
ما یاد جانباختگان جنبش های دی‌ماه ۱۳۹۶، آبانماه ۱۳۹۸ و یاد تمامی مبارزان راه آزادی ایران را که علیه فقر و استبداد حکومت اسلامی مبارزه کردند و جان باختند، گرامی می داریم.
ما جمهوری خواهان سرنگون طلب و مدافعان پیگیر آزادی و استقلال ایران، تا براندازی کلیت رژیم اسلامی و استقرار نظامی مبتنی بر داد و دمکراسی، همراه با دیگر جریانات سیاسی همسو در کنار ملت خود هستیم و در این راه هرگز از پای نخواهیم نشست.
 
هماهنگی ایرانیان اروپا - برای پشتیبانی از قیام مردم ایران
۲۲ دسامبر ۲۰۱۹
۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸
منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: