مقام ارشد سپاه تهدید می کند که اعتراض های بعدی مردم، با واکنش خونین تر روبرو می شود

یک مقام ارشد سپاه پاسداران تهدید کرد که اگر مردم دوباره به خیابان ها بیایند و قصد اعتراض داشته باشند با واکنش خونین نیروهای مسلح روبرو خواهند شد.

یک مقام ارشد سپاه پاسداران تهدید کرد که اگر مردم دوباره به خیابان ها بیایند و قصد اعتراض داشته باشند با واکنش خونین نیروهای مسلح روبرو خواهند شد.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در راستای این هشدار تهدید آمیز خطاب به مردم گفت: اگر مردم دوباره زبان به  اعتراض بگشایند ما نظاره‌گر فتنه‌گری و شرارت آنها نخواهیم بود؛ انان باید آماده ضربه های محکم تر دستگاه امنیتی باشند.

آخوند حسین طائب گفت :  اعتراضات اخیر در ایران از سوی به گفته وی  دشمنان اسلام و با فشار حداکثری به دنبال ایجاد به ناامنی و کمپین‌های اغتشاش در کشور بود اما پاسداران گمنام امام زمان به موقع برای مبارزه با آنان وارد میدان شدند و  دوشادوش همه‌ی دستگاه های نظارتی و دولتی، نان را سرکوب کردند ،هم اکنون نیز آستین های خود را بالا زده‌ اند و شب و روز نمی‌شناسند.

آخوند طائب ادعا کرد: با به کارگیری شگردهای حرفه ای و ابزارهای پیچیده اطلاعاتی، اشراف خوبی بر چرخه شبکه سازی و نفوذ دشمن در بستر فضای مجازی پیدا کرده ایم، و به زودی به کمک نیروهای مقاومت چه در منطقه و چه در داخل کشور دست دشمنان را کوتاه می کنیم .

وی تاکید کرد :   تنها راه مقابله با دشمن، قوت یابی ما در عرصه های دفاعی، امنیتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است . حضور مردم در انتخابات پیش رو نیز یکی از همین صحنه های قویتر شدن است.

آخوند حسین طائب گفت: ما هم به تأسی از روح الله خمینی  می گوییم که گروه های مقاومت در منطقه انتقام قاسم سلیمانی  را با اخراج او از منطقه غرب آسیا خواهند گرفت.

آخوند طائب ادعا کرد : امروز نبرد اطلاعاتی با آمریکا وارد دوره جدیدی شده است. از امروز به بعد آمریکا برای هر روز حضور نامشروع خود در منطقه، هزینه بیشتری باید بدهد.

این هشدار صریح در حالی بیان می شود که حکومت همچنان از انتشار آمار کشتارهای آبانماه شانه خالی می کند و ادعا دارد که فقط با اتومبیل آبپاش به مصاف معترضین رفته و کسی را نکشته است.

منبع: 
رادیو اسراییل
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: