وزیر موقت نیروی دریایی آمریکا استعفا کرد

به نقل از خبرگزاریها، «توماس مادلی» سرپرست وزارت نیروی دریایی آمریکا در پی نادیده گرفتن خطر ویروس کرونا و ابتلای تعدادی از سربازان و تفنگداران آمریکایی ناو هواپیمابر «روز ولت» از سمتش برکنار شد. بر اساس همین گزارش، وزیر دفاع آمریکا نیز با استعفای توماس مادلی سرپرست وزارت نیروی دریایی آمریکا موافقت کرد.

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، «توماس مادلی» سرپرست وزارت نیروی دریایی آمریکا در پی نادیده گرفتن خطر ویروس کرونا  و ابتلای تعدادی از  سربازان و تفنگداران آمریکایی ناو هواپیمابر «روز ولت» از سمتش برکنار شد.

بر اساس این گزارش، وزیر دفاع آمریکا نیز با استعفای توماس مادلی  سرپرست وزارت نیروی دریایی آمریکا موافقت کرد.

برخی منابع خبری نیز گزارش دادند که وزیر موقت نیروی دریایی آمریکا به دلیل اظهاراتش درباره فرمانده اخراج‌شده ناو روزولت مجبور به استعفا شد.

توماس مادلی در یک سخنرانی برای سربازان ناوهواپیمابر روزولت،  فرمانده اخراج شده این ناو را  «احمق» خواند و گفت: «کاپیتان برت کروزیر بسیار ساده لوح یا احمق بود که این چنین ناو را هدایت می‌کرد.»

برخی منابع خبری آمریکا نیز گزارش داد که مادلی پس از درخواست «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان از او برای استعفا از سمتش، اعلام استعفا کرد.

https://tn.ai/2238979

 

 

وزیر موقت نیروی دریایی آمریکا استعفا کرد

 

منبع: 
خبرگزاری تسنیم
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: