دکتر دوشوکی در باره "بیاینه" و نفوذ عناصر اطلاعاتی رژیم در بین اپوزیسیون

پس از انتشار شک برانگیز یک بیانیه با امضای جعلی تحت عنوان "بیانیه همبستگی و ائتلاف فعالان سیاسی و مدنی" سایت ها و شبکه های ا جتماعی , دکتر دوشوکی در مورد جعلی بودن بیانیه و امضاهای دروغینبا مسولین سایت ها تماس گرفت و در این ارتباط مقاله ای تحت نام :"سناریو جعلی اما هدفمند وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه جعلی" سناریو جعلی اما هدفمند وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه جعلی" منتشر ساخت .در پاسخ شخصی با نام مستعار و بدون هویت واقی پاسخی نوشت :
"
نامه یک « اطلاعاتی و سرباز گمنام امام زمان» به آقای دوشوکی درباره «بیانیه جعلی» که ما نا گزیر به انتشار ان بودیم که با مقدمه زیر توضیح دادیم:

توضیح ایران گلوبال

 ایران گلوبال یک پلاتفرم آزاد برای همه است و فرقی بین نویسندگان سایت نمی گذارد. اما در این مورد بخصوص باید گفت که دکتر دوشوکی یک شخص شناخته شده حقیقی و حقوقی است که با شناسنامه خودش می نویسد. اما رها جنیدی یک اسم مستعار و ناشناخته از ایران است.  بهنام منصوری هم یک اسم مستعار ناشناخته بود که تلاش در دو به هم زنی داشت و ماها پیش حساب کاربری او در ایران گلوبال به دلیل فعالیت های بسیار مشکوک مسدود شد. رها جنیدی هم به بقیه گروه ها و فعالان سیاسی مانند مسیح علینژاد و مجاهدین حمله می کند. در این مطلب هم خود را دانشجوی اصلاح طلب معرفی می کند و بدون هیچگونه ضرورتی در مورد همسرش می نویسد که ابدا لازم نبود. مطلب رها جنیدی را منتشر می کنیم. اگرچه حاوی اتهامات نادرست بر علیه دکتر دوشوکی است. زیرا به خوبی می دانیم دکتر دوشوکی تجزیه طلب نبوده و نیست. این بستگی به خود دکتر دوشوکی دارد که چه جوابی بدهد.  رها جنیدی در نوشته خود عکس هایی از لیست مقاله هایش در سایت های مختلف گذاشته که نشان می دهد وی در سایت های مختلف با نام مستعار فعال است.

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: