از اندک سالاری تا دلقک سالاری!با شروع ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری، شورای نگهبان و اعوان و انصار خامنه ای، مثل همه دوره های گذشته، مشتی ماجراجو، دلقک، مجنون و بیکار روزمزد را در صف داوطلبان گرد آوردند و عوامل صدا و سیما هم تا توانستند از نمایش دلقکان فیلم و مصاحبه تهیه کردند تا مثلا ثابت کنند که وجود شورای نگهبان و نظارت استصوابی آن لازم

از اندک سالاری تا دلقک سالاری!

با شروع ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری، شورای نگهبان و اعوان و انصار خامنه ای، مثل همه دوره های گذشته، مشتی ماجراجو، دلقک، مجنون و بیکار روزمزد را در صف داوطلبان گرد آوردند و عوامل صدا و سیما هم تا توانستند از نمایش دلقکان فیلم و مصاحبه تهیه کردند تا مثلا ثابت کنند که وجود شورای نگهبان و نظارت استصوابی آن لازم است.
وقتی ابتذال اندک سالاری -که در آن 1+6 ملای فاقد توان کنترل بر ادرار خود، به نماد کنترل روحانیت بر سرنوشت کشوری 83 میلیونی بدل شده اند- بیش از هر زمان دیگری آشکار می شود، سطح و نوع استدلال هم دلقک سالارانه خواهد شد. حضرات شیرین عقل، تصور می کنند که اگر مثل بوزینگان جای دوست و دشمن را نشان بدهند، ضرورت وجودی خود را اثبات کرده اند و مردم باور می کنند که بدون این موجودات، حتما به خطا خواهند رفت و دنیا و آخرتشان به فنا می رود!
عاقبت در هم آمیزی عوام فریبی روحانیت، کاسبکاری حجره نشینان بازار و عربده کشی اراذل چماقدار، حکومت مشتی دلقک است که خود را به ریسمان پوسیده ولایت فقیه و ولی فقیه رو به موت، آویخته اند. آخرین پرده نمایش این دلقکان، نمایش آخرشان هم خواهد بود. تردید نکنیم!

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: