حضرت آقا، لطفاً ازدیکتاتوری خود کشف حجاب کنید

قبول دارم که ستون اصلی نظام مقدس ما حجاب است، حجاب از اصول دین مهم تر است، اصلاً ما برای حجاب انقلاب کردیم، حجاب از آن مسائلی است که اگر خدای نکرده دچار تزلزل شود ارکان نظام را می لرزاند و ناموس ها گرفتار تند باد می شوند و بر باد می روند. اخیراً دیگر حجاب فقط مال خواهران نیست، همه آن را رعایت می‌کنند.

این قدر حجاب، حجاب، کردیم که همه گیرشد.  مثلا دیکتاتوری حضرت آقا محجبه است،  یعنی از زیرعبا یا پشت پرده دیکتاتوری می کنند وبعد می‌فرمایند که من نبودم. اختلاس گران زیر عبای روحانیت می روند و با حجاب کامل اختلاس می کنند. بنده خدمت برادران سابق اصلاح طلب عرض کردم زیرعبای خاتمی نروید، عبای ایشان نازک، شکلاتی و سوسولی است،  دیده می شوید. زیر عبای حضرت آقا بروید، عبای ایشان ضخیم و جادار است، هر کار دلتان می‌خواهد آن زیر بکنید و حتی اگر دیده شوید کسی جرأت ندارد به شما نگاه چپ بکند. 

جسارتاً خدمت حضرت آقا عرض می کنم ، این  قوم و خویش ضد انقلاب ما اخیراً کتاب خاطرات اعتمادالسلطنه را خوانده ومعتقد است که حتی ناصرالدین شاه این قدردرهمه امور مملکت دخالت نمی کرد که شما می کنید. قانون اساسی نظام مقدس به شما اختیاراتی را داده است که آرزوی هر دیکتاتور است. نمی‌دانم شما چرا دیکتاتوری مقتدرانه خود را مانند کسی که نقص عضوخود را می پوشاند، لای عبا پنهان می کنید. دیکتاتور که دیکتاتوری اش را پنهان نمی‌کند. برای همین است که  بوق های استکبار می گویند که شما زبانم لال دیکتاتوری ترسو هستید. دو دیکتاتور قبل از شما یکی محمدرضا پهلوی (نور به قبرش ببارد) و دیگری آیت الله خمینی (نور به قبرش نبارد) بودند. محمدرضا پهلوی  گرچه دیکتاتور بود ولی بیشتر دیکتاتوری هایش برای پیشرفت ایران بود و مردم غیور ایران در سال ۵۷ حقش را کف دستش گذاشتند، ملت غیور ایران  دیکتاتوری برای پیشرفت را دوست نداشتند وعاشق دیکتاتوری برای پسرفت بودند. این دو دیکتاتور بدون پرده پوشی و بدون این که بگویند من نبودم، من نبودم، حکومت می کردند و مسئولیت را هم به عهده می گرفتند. آیت الله خمینی توی دهن همه می زد،  توی دهن دولت، توی دهن ملت ، توی دهن آمریکا و حتی دوبار توی دهن مبارک حضرتعالی هم زد. اگر اشتباهی هم می‌کرد می پذیرفت ومی گفت بر خلاف واقع شد وایشان این جمله "برخلاف واقع شد" را در دوران دیکتاتوری خود بارها وبارها تکرار کردند وزمانی که لازم شد، جام زهر را مانند شربت سکنجبین سرکشیدند . به نظرحقیرشما هم بهتر است که از دیکتاتوری خود کشف حجاب کنید ،  حجاب شما بی فایده است، همه می دانند که که سرنخ ها دست کیست. این قوم و خویش ضد انقلاب نابکارما می گوید شما اگر وقت داشته باشید حتی دربان وزارتخانه‌ها را هم خودتان تعیین می کنید.

 در پایان لازم می دانم، برداشتن اولین گام مهم برای گام دوم انقلاب را خدمت شما  تبریک عرض کنم.  انتصاب آیت الله رئیسی به سمت ریاست جمهوری با مدرک ششم ابتدایی مشت محکمی است بردهن تحصیل کرده ها که مملکت را به این روز سیاه نشاندند. هر چقدر دست دانشگاهیان را که به گفته حضرت امام هرچی فساد هست از آن هاست ازمناصب مملکتی کوتاه کنید به تمدن اسلامی مورد نظر شما نزدیک تر می شویم. پیشنهاد می‌کنم رئیس جمهور بعدی را اگر نظام  باقی بود از بین شاگردان کلاس اول اکابر انتخاب کنید تا خیلی زود تر از ۱۴۴۴ به تمدن اسلامی برسیم. شما وعده دادید که در طی ۵ مرحله به تمدن اسلامی خواهیم رسید. برادران از من پرسیدند که دردوران تمدن اسلامی اوضاع چگونه خواهد بود؟ بنده عرض کردم که در تمدن اسلامی دیگر گشت ارشاد، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و ده ها سازمان اطلاعاتی دیگر و بازجوهای آن ها وجود نخواهند داشت. در بهشت تمدن اسلامی هر کسی خلافی انجام دهد به خانه می رود و خودش، خودش را شلاق می زند.  خدای ناکرده اگر کسی عملی ضد انقلابی انجام دهد باز هم به خانه می رود و آن قدر خودش را شکنجه می کند تا اعتراف کند. درهرخانه ای وسائل ابتدایی  شکنجه وجود خواهد داشت. همه چیز سلف سرویس می شود. 

خرداد ۱۴۰۰ 

برگرفته از: 
ایمیل دریافتی
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: