اغتشاش یا اعتراض

در تمامی دوران حکومت اسلامی بویژه طی سالها اعتراضات جنبش های اعتراضی از جمله طی سالهای 84 به بعد تمامی اعتراضات ببهانه اغتشاش دست بکشتار زدند. بعنوان مثال جنبش اعتراضی بزرگ سبز شخص خامنه ای و سرویس های نظامی وامنیتی جنبش اعتراضی و مسالمت آمیز مردمی را با تولید کالا اغتشاش و بواسطه به خارج بشدت سرکوب کردند ورهبران جنبش را با همین اتهام ویدون تشکیل دادگاه زندانی کردند.

در تمامی دوران حکومت اسلامی بویژه طی سالها اعتراضات جنبش های اعتراضی از جمله طی سالهای 84 به بعد تمامی اعتراضات ببهانه اغتشاش دست بکشتار زدند. بعنوان مثال جنبش اعتراضی بزرگ سبز شخص خامنه ای و سرویس های نظامی وامنیتی جنبش اعتراضی و مسالمت آمیز مردمی را با تولید کالا اغتشاش و بواسطه به خارج بشدت سرکوب کردند ورهبران جنبش را با همین اتهام ویدون تشکیل دادگاه زندانی کردند. درست همین اتهام یعنی دخالت خارجی و نسبت دادن دو جنبش اعتراضی مسالمت آمیز سال های 96 و98 دست به کشتار صدها جوان کشور ما زدند.
همین نوع نسبت دادن و تبدیل اعتراض به به اغشاش و دست عوامل خارج و بد تر از آن اتهام تجزیه طلبی در مناطق مرزی و یا مناطق قومی با تولید اغشاش؛ دست عوامل خارجی و یا تجزیه طلبی تلاش میکند بخش بیشتری از جامعه را خریدار تولید جعلی خود نماید وبا همه قدرت و امکانات که واقعا هم گسترده ووسیع میباشد باز هم نمونه جنبش اعتراضی و مسالمت آمیز مردم خوزستان را با تولید کالا رسوا شده تجزیه طلبی و دست عوامل خارجی دست به سرکوب زد. بنظر من کالای تولیدی حکومت عمدتا مدافعان نظام که اقلیت جامعه را تشکیل میدهند خریدار دارد . بحران آب و برق واقعی میباشد اما مردم از همه ظلم وستم خسته شدند و برای یک زندگی عادلانه اقتصادی و اجتماعی تا ابد صبر نخواهند کرد بنظر من جنبش آب در خوزستان بزودی به یک جنبش اعتراضی بزرگ در سایر نقاط بویژه مناطق قومی گسترش خواهد یافت.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
ایران در حال فروپاشی...
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ســـالام دوســـلار..
آقای Esmail Zargarian..
حکومت های تک حزبی هیچ وقت صلاح پذیر نبودند و نمی توانند باشند و همیشه دیر یا زود از هم پاشیده میشوند. حزب کمونیست شوروی, حزب رستاحیز ممد پهلوی,حزب الله
تصویر نظرات رسیده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
Esmail Zargarian


جمهوری اسلامی دچار یک غده سرطانی بدخیم شده است از چه زمانی بحث من نیست . آنچه برای من مسلم است وتمامی شواهد نشان میدهد حکومت اسلامی تنها دو راه سر راهش قرار