پشتیبانی از حرکت اعتراضی مردم اصفهان و چهارمحال و بختیاری
29.11.2021 - 01:52

لوگوی نهاد مردمی

پشتیبانی از حرکت اعتراضی مردم اصفهان و چهارمحال و بختیاری

اعتراض حق طلبانه کشاورزان اصفهان به نحوه نادرست تقسیم آب زاینده رود و سدسازی های بی رویه و خشکی و بی آبی مزارع آنها، که در بستر خشک زاینده رود گردآمده بودند، با پیوستن و همراهی و همکاری مردم اصفهان ابعادی گسترده تر یافت و حتی به استان همسایه یعنی چهارمحال و بختیاری نیز کشیده شد.

سرانجام حکومت تاب تحمل نیاورد و باردیگر خامنه ای جنایتکار سرکوب خشونت بار و خونین اعتراضات مسالمت آمیز کشاورزان و مردم اصفهان را آدینه ۵ آذر ۱۴۰۰ رقم زد. رهبر و حکومتی که در حرکت های اعتراضی، گفتگو با مردم را تنها با زبان سرکوب و برخوردهای پلیسی و امنیتی بلد است.

‏قبل از آغاز یورش وحوش خامنه ای، اینترنت اصفهان را بطور کامل قطع کردند که هنوز هم ادامه دارد. به سمت مردم بی دفاع شلیک کردند، با باتون و تبر و چاقو مردم را هدف قرار دادند، مرد و زن را با وسایل نقلیه زیر گرفتند. بسیاری از مردم اصفهان زخمی شدند و مردم برای جلوگیری از بازداشت در بیمارستان ها، خودشان زخم ها را مداوا و پانسمان می‌کنند. سازمان حقوق بشر ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از بازداشت دست‌کم ۱۲۰ نفر و احتمال کشته شدن ۳ تن در اعتراضات اصفهان خبر داده است. در تصاویر و ویدیوهایی که از اعتراضات روز جمعه اصفهان منتشر شده، دست‌کم دو مرد و دو زن دیده می‌شوند که بدون حرکت روی زمین افتاده‌اند.

نهاد مردمی ضمن محکوم نمودن جنایت و وحشیگری های مزدوران خامنه ای،  پشتیبانی کامل خود را از حرکت و جنبش اعتراضی کشاورزان و مردم اصفهان و چهار محال بختیاری به مافیای آب در ایران و بی آبی و سومدیریت توزیع آب، اعلام می دارد و امیدوار است با یک خیزش همگانی و فراگیر، ملت ایران بتواند به عمر جنایت بار این فرقه تبهکار اسلامی در ایران پایان داده و آزادی، رفاه و آرامش را به سرزمین از جان گرامیترمان باز گرداند.

۶ آذر ۱۴۰۰ – ۲۷ نوامبر ۲۰۲۱

نهاد مردمی

https://nahademardomi.com

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما