اعلامیه ها و اسناد احزاب و تشکل ها

برگزاری جشن اول ماه مه ، روز جهانی کارگر توسط سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت) - سوئد

در این برنامه علاوه بر سخنرانی، مروری بر جنبش گارگری در ایران، گفتاری در رابطه با مسائل کار و کارگری در جهان امروز و همچنین سرود و موزیک عرضه شد.
انتشار از: 
بیانیه سه ائتلاف همبستگی برای برابری، کنگره ملیتها و شورای دمکراسیخواهان
عموری و آلبوشوکه از فعالان عرب عضو موسسه فرهنگی الحوار (گفتگو) بودند که از سوی دادگاه انقلاب با اتهام های واهی امنیتی ابتدا به اعدام

پیشواز روز جهانی کارگر درگفتگو با آقای زرتشت احمدی راغب

میهمان این گفتگو جناب آقای زرتشت احمدی راغب
بررسی وضعیت کارگران در ایران و نقش کارگران در گذار از جمهوری اسلامی
#گفتگوی_ویژه​،#مریم_سلطانی​،#زرتشت_احمدی_راغب​،#روز_جهانی_کارگر
اتحادیه فعالان مستقل حقوق بشر ایران
انتشار از: 
مادر گلچوبیان یکی از مادران شجاع و از دادخواهان پیگیر خاوران بود که نه تنها در گلزار خاوران حضور ملموسی داشت، در عموم مراسم هائی که برای گرامیداشت جانباختگان برگزار می شد، شرکت می کرد. او در مراسم ها از شرکت کنندگان درخواست می کرد که جمعی ترانه کاروان را بخوانند چون به قول خودش، کامبیز عاشق این آهنگ بود. متاسفانه در چند ساله‌ی اخیر به دلیل بیماری خانه‌نشین شد و نمی‌توانست در مراسم جانباختگان در گلزار خاوران حضور داشته باشد.
صدای شکسته شدن استخوان های استبداد سیاه به گوش میرسد-بیانیه جمعی از نیروهای ملی
سخنانی که در چند هفته‌ی گذشته در ميدان سیاسی برونمرز، در پیوند با نهاد پادشاهی گفته شده اند، ما را بر آن داشت تا از جایگاه گرايندگان به سامانْگان [نظام] پادشاهی، سخنی کوتاه و فشرده درباره‌ی ویژگی‌ها و توانایی‌های آن در ميان بگذاريم.
مصاحبه صدای آمریکا با رضا پهلوی در تاریخ امروز 16 آوریل 2021. این مصاحبه را من کامل نگاه کردم. اوایل مصاحبه در مورد کرونا و چین و ... صحبت می کند. اواسط آن در مورد پادشاهی و جمهوری و انتخابات و مبارزه مسلحانه. و در پایان هم به "نه به جمهوری اسلامی" که طبیعتا همه روایت خود را می گوید که بیشتر موردتایید من نیست.
نه به جمهوری اسلامی، آری به آزادی و دموکراسی
هم میهنان آزاده و آگاه، گروهها ونهادهای سیاسی ومدنی رژیم جمهوری اسلامی در سراشیبی سقوط و در تلاش است تا با ایجاد تشنج، بحران و عوام فریبی، ایرانیان را بپای صندوقهای رای بکشاند.