احزاب و تشکل ها

پیام پروین فهیمی بمناسبت سی و دومین سالگرد کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷

پیام پروین فهیمی از مادران صلح و مادر زنده یاد سهراب اعرابی بمناسبت سی و دومین سالگرد فاجعه ملی اعدام زندانیان سیاسی در سال ۱۲۶۷
انتشار از: 

هدف نوید افکاری ها سقوط جمهوری اسلامی بود

مناظره محمد زمانی با مهدی خزعلی ,همان استمرارطلبان حکومت که همه در قتل نویدها مسئول هستند.بررسی قتل نوید افکاری در برنامه زیره ذره بین ..مهمانان …فاطمه سپهری مهرداد درویش پور, کورش زعیم ,در قسمت اول و محمد زمانی, مهدی خزعلی ,عبدالفتاح خدمتی ,,قسمت دوم
انتشار از: 
وزیر خارجه جمهوری فدرال آلمان
آقای هایکو ماس
نماینده حقوق بشر دولت فدرال آلمان
خانم دکتر بربل کوفلر

نوید افکاری و الکسی آناتولیویچ ناوالنی، جنگ حکومت ها علیه مردم خود
جناب آقای هایکو ماس، سرکار خانم دکتر بربل کوفلر،
ما با تحسین ناظر رفتار دولت فدرال آلمان و سایر اعضای اتحادیه اروپا نسبت به مسئله مسمومیت الکسی آناتولیویچ ناوالنی رهبر مخالفان روسیه بوده ایم. از نظر سیاسی کاملاً خردمندانه و از نظر اخلاقی کاملاً ضروری است که از زندگی مخالفان در برابر دولت های دیکتاتوری محافظت شود.
به این وسیله برگزاری کنگرهٔ هژدهم سازمان را به آگاهی شما می‌رسانیم. با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری گیتی‌گستر کووید ۱۹، کنگرهٔ هژدهم سازمان به صورت مجازی برگزار خواهد شد. کنگرهٔ هژدهم با محوریت تدوین چندو چون کنش‌گری سازمان در بازهٔ زمانی پس از برگزاری این کنگره و مسائل مرتبط با آن و پیوند سازمان با حزب چپ ایران (فدائیان خلق)، طی هفته‌های آینده مجموعاً در طی سه نشست برگزار می‌شود. گزارش کنگرهٔ هژدهم سازمان به منظور آگاهی عموم علاقه‌مندان در چارچوب متعارف منتشر خواهد شد.
در سالگرد فاجعه ملی کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷، یاد و نام جانباختگان و عاشقانه خفته درخاوران و خاوران های ایران گرامی می داریم.
"مهاجرت "قسمت سی ام

سال ها از پی هم می گذشت در گیری راست وچپ درون سازمان شدید تر و عمیق تر می گردید .به هر میزان که تحولات آغاز شده توسط گرباچف گسترده تر می شد جریان چپ که خود را هموسو با آن می دانست حقانیت بیشتری به خط مشی وراه وروش خود میداد. جریان راست نیز در کشاکش با آن وتکیه بر اهرم های قدرت که هنوز تغیری نکرده بود روال عادی
واپسین بیانیه حزب ملت ایران پیرامون روز بنیاد ( سالروز تاسیس مکتب پان ایرانیسم )
به مناسبت اعطای جایزه انجمن قضات آلمان به وکیل مبارز ایرانی، نسرین ستوده

روسای انجمن قضات آلمان، “باربارا استوکینگر” و “یواخیم لوبلینگ هوف”، اعلام کردند “نسرین ستوده بخاطر تعهد شجاعانه و خستگی ناپذیر خود به حقوق بشر و حاکمیت قانون به نماد مدافع حقوق مدنی ایران تبدیل شده است”.
این نهاد قضایی بیان کرده که با اعطای چنین جایزه به ایشان خواسته است “تعهد بسیار چشمگیر خانم ستوده را در ایران ارج نهاده و سرنوشت او  را مورد توجه افکار عمومی و حمایت بین المللی  قرار بدهد”.
آخرین موج اعتصابات کارگری در کشور نشان از تغییراتی جدی اما زیر پوستی در لایه های مختلف خود دارد
این نوشتار بر آن است تا چکیده وار به زوایای عمومی و جدید این امر بپردازد
مبارزه برای لغو حجاب اجباری عرصه گسترده ای از مبارزه مشترک زنان و مردانی است که خواهان یک حکومت سکولار – دموکراتیک و وفادار به اعلامیه جهانی حقوق بشر هستند.