هجوم و بازرسی منزل نازنین زرین کلاه توسط وزارت اطلاعات

دیروز شنبه چهارم شهریور در حالی که مادر خانم زرین کلاه به منزل دخترش مراجعه ودرب آپارتمان وی را باز میکنند ، نیروهای لباس شخصی به منزل ایشان حمله ور میشوند و حکم بازداشت خانم زرین کلاه را به مادر ایشان نشان میدهند ، که در آن نامبرده در منزل نبوده است.

منزل  نازنین زرین کلاه همسر امید دانا فعال سیاسی و زندانی سابق دیروز مورد هجوم و بازرسی ماموران لباس شخصی قرار گرفت که خود خانم زرین کلاه در منزل نبودند.

دیروز شنبه چهارم شهریور در حالی که مادر خانم زرین کلاه به منزل دخترش مراجعه ودرب آپارتمان وی  را باز میکنند ، نیروهای لباس شخصی به منزل ایشان حمله ور میشوند و حکم بازداشت خانم زرین کلاه را به مادر ایشان نشان میدهند ، که در آن نامبرده در منزل نبوده است.

ماموران لباس شخصی تمام خانه را مورد تفتیش قرار داده و هارد کامپیوتر ، مقالات و نوشته های خانم زرین کلاه در ارتباط با باورهای ایرانیان باستان و کتابها و تابلوهایی که مربوط به آیین زرتشت بود را مصادره و با خود میبرند. و به مادر ایشان گوشزد میکنند اگر تا سه روز دیگر خودشان را به دادسرای اوین شعبه 5 تحویل ندهند عواقب بسیار خطرناکی در انتظارشان هست.

قابل به ذکر است ماموران لباس شخصی با کفش به منزل نامبرده هجوم آورده و زمانی که لباسهای زیر خانم زرین کلاه را مورد تفتیش قرار میداند مادر ایشان معترض میشوند و در پاسخ میشنوند ((دختر شما مرتد است شما هم اگر زیادی حرف بزنید چند صباحی مهمان ما خواهی بود)).

خانم زرین کلاه پنج ماه است بابت فعالیت های همسرش مورد بازجویی قرار میگرفته و ممنوع الخروج نیز شده اند و مدتی است بابت فعالیتهای فرهنگی خودشان مورد اذیت و آزار ماموران قرار گرفته اند

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.