رفتن به محتوای اصلی

شایعه دستگیری نیلوفر فولادی که توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم سفاک خامنه ای وسیعا پخش شد بود؛ حقیقت ندارد
05.10.2022 - 11:14

 

.

شایعه دستگیری نیلو فر فولادی مبنی بر جاسوسی برای جمهوری اسلامی که پلیس هلند او را دستگیر کرده است در واقع جعلیا ت دستگاه اطلاعاتی رژیم سفاک خامنه ای  بود  ، این شایعه وسیعادر ۲۴ ساعته گذشته  پخش شد  و  مردان زن ستیز ی که فلسفه لخت شدن را نمی دانند و آن را ناموس زن می پنداران  هم به باز پخش تبلیغات اخوندی کمک کردند

 

لینک : جمهوری اسلامی عکس لخت نیلوفر را در صدا و سیما وسایر رسانه های اخوندی وسیعا  پخش می کند؛ آن وقت مهسا امینی  با اینکه  حجاب اش هم درست بود ؛  سرش را به دیوار می کوبند و ژینا را به قتل می رسانند

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

دیدگاه‌ها

کیانوش توکلی

 موضوع اصلی این پست؛ افشای دروغ یشرمانه ای بود که در حد باورنکردنی در شبکه های اجتماعی پخش شده بود مبنی بر دستگیری نیلوفر توسط پلیس هلند بجرم جاسوسی برای رژیم سفاک اسلامی ؛ تجربه نشان می دهد که این دروغ تنها برای خراب کردن این خانم بود و در داخل کشور هم رسانه های اخوندی به همین موضوع پرداختند ؛ هدف من از انتشار این ویدئو ؛ افشای این دروغ بی بود ؛ اما انتقاد دوستان این است که لخت شدن بهانه به دست رژیم داده است وچه و چه در اینجا چند نظر از سوی دوستان طرح شده است: 1_ لخت شدن یک حرکت آنارشیستی و نادرست است 2_ این حرکت اگر بطور منفرد صورت می گرفت , ایرادی نداشت و از انجا که در همراهی با اکسیون سیاسی انجام شد ؛ کاملا نادرست بود 3_ این حرکت لخت شدن بسیار موثر و موفق بود چرا که به لحاظ تبلیغی در این دو روز موضوع بحث های داخل و خارج از کشور شده است.

چ., 05.10.2022 - 22:47 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Freshteh Haghighatjoo

ارزش هر حرکتی در تاثیر ان برای پیش برد مبارزه مردم ایران برای نابودی جمهوری اسلامی است. روسری اتش زدن و یا مو قیچی کردن و تظاهرات اعتراضی باعث گسترش مبارزه است. ایا این لخت شدن حتی در خارج کشور همین تاثیر را داشته؟ عمل لخت شدن حتی در غرب با اینکه ممنوع نیست ولی متداول نیست و فقط گاهی از طرف گروهای کوچک انارشیست انجام میشه و طرفداری در کل جامعه ندارد. در این موقیت که جنبش زیر فشار زیادی قرار داره که متوقف بشه این عمل حداقل باعث انحراف افکار عمومی و به هدر رفتن انرژی میشود. نباید اجازه داد مسیر جنبش از خط اصلی یعنی سرنگونی منحرف شود.

چ., 05.10.2022 - 22:46 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

؛ دیروز آن قدر جو علیه نیولوفر بود که راستش ترسیدم بنویسم :» اسکول ها ؛ این شایعه را دستگاه اطلاعتی در شبکه های اجتماعی می گذارد" امروز خوشبختانه او به تکذیب ان می پردازدو از سوی دیگر در حالی که ر سانه های رژیم اخوند که بشدت مواظب هستند که حجاب در روزی نامه هایشان رعایت بشود به باز پخش عکس لخت این خانم پرداختند و مسخره تر این که امید دانا رفت و ستاره ای خالکبوبی شد ه از گردن نیلوفر پیدا کرده .ان را در برنامه اش نشان می داد که :"این خانم یهودی است و از اسرایئل فرمان می گیرد ...

چ., 05.10.2022 - 11:54 پیوند ثابت
نظرات رسیده

 

Farah Sh

می دونید چقدر این آدمهایی که خودشون رو مخالف ج ا معرفی می کنند، با همراهی، حمله به دیگر مخالفان، و پخش و بازپخش شایعات رژیم نکبت، در زمین او و علیه مردم بازی کرده اند و هنوز هم دست از گشت ارشاد درون شون برنمیدارند؟ واقعا تاسف باره!

چ., 05.10.2022 - 11:53 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Farah Sh

 البته که مهمه، این چه حرفیه می زنید! الان توی خیابانها خواست و نیت مردم مهمه و دنیا داره بهش توجه می کنه. ما باید اول از زندگی شخصی خودمون شروع کنیم و بعد اون رو به سیاست هم گسترش بدیم. وقتی در زندگی شخصی، هنوز دیگران رو به خاطر ظاهرشون قضاوت و سرزنش می کنیم، چه انتظاری داریم که در موقعیت هایی اینچنین، از خودمون بلوغ سیاسی نشون بدیم؟ بهترین جواب برای هر کس که زنی رو به دلیل اقدام سیاسی (اکت سیاسی) با استفاده از بدنش، سرزنش یا محکوم می کند این است "به تو چه"؟؟؟ یاد بگیریم اول این رو به خودمون، بعد به دیگران بگیم. هیچ اما و اگری هم پشتش نیاریم.

چ., 05.10.2022 - 11:29 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Farah Sh

بسیاری از ایرانیان (بویژه خارج از ایران) با تمام ادعاهاشون هنوز گشت ارشاد درون خودشون رو منحل نکردند. دست از قضاوتهای کوته بینانه بردارید و اجازه دهید هر زن برای بدن خودش تصمیم بگیرد.

اگر ما آگاه باشیم و دل به دل "دشمن آزادی" ندهیم، هیچکس نمی تواند سوءاستفاده 

چ., 05.10.2022 - 11:26 پیوند ثابت
نظرات رسیده

Sirus Malakooty

tneoprdosS73669ugll70lm4ht65fml3632fu4ic78419ggf3gg1f857ui08  · 

آکسیون های زنان برهنه طی سالهای گذشته در تقابل با تحجر و اندیشه های بنیادگرایانه ای در آمریکا و اروپا شکل گرفتند که هر یک زن و وجود او را در پوشش انقیاد تفکر خود به تعریف میکشاندند . از سالها پیش با آشکار شدن ستم حکومتی -شریعتی بر زنان در کشورهای زیر هژمونی قرائت اسلامی این آکسیون ها خود را بیشتر متوجه این کشورها و جماعت نمود . اکسیونی بسیار موثر و شفاف در بیان تضادی عمیق از منظر فرهنگ انسانی در دو قطب تحجر و مدرنیته که بیشترین تاثیر خود را در جوامع غرب و در دریافت مردم این جوامع در مشاهده این گسل عظیم فرهنگی داشته است. در اکسیونهای روزهای اخیر در دو مورد ما شاهد آکسیون برهنه گی زنی در میان سخنرانان و مردم معترض و همچنین همبسته با مبارزات داخل کشور بودیم . از برخوردها و گونه های متفاوت از بیان نقد و گاه به چنین اکسیونی این درک بدست می آید که بسیاری از شاهدان چنین اکسیونی با نگاهی عرفی و ائینی از گونه ای از اخلاق مداری بدین مورد مینگرند ، و در هراس از مورد سرزنش قرار گرفتن تفکرات کهنه اخلاق مداران به نقد آن و یا به کنایه زدن نسبت به چنین اکسیونی اشاره دارند .

این نگاه زمانی خود را از پنهان سازی در تظاهر به مدرن زیستی آشکار میسازد که شایعه جاسوس بودن زن برهنه در اکسیونها مطرح میشود و به یکباره از هر سو به و نشر آن پرداخته که آری برای مخدوش نمودن فرهنگ مبارزاتی این برهنگی رخ داد ! جنبش دادخواهی ، سیاسی ما که گاها با جنبش روشنفکری به اشتباه عنوان میشود ، بهتر است برای بروز نمودن خود نگاهش را از عرف و آن اخلاقیاتی که زندگی از زنان ما را ربود و در اسارت حجاب کشاند بزداید و به جهان انسانی و بالندگی هایش توجه نماید ، یعنی همان مسیری را که نسل جوان ایران توانست طی کند تا جهانی را به اینهمانی خود با بالندگی و پیشاهنگ زیستی متقاعد سازد .

بهتر است جنبش سخت مردانه خود را در مقام آموزگاران این نسل جوان قرار ندهد و کهنه اندیشه های خود را بر طرح شعایر زندگی ساز این نسل غرورآفرین تحمیل نسازد .

س.ملکوتی

#زن_زندگی_ازادی

مهسی امینی

چ., 05.10.2022 - 11:24 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.