مصاحبه سربی با کیانوش توکلی ودوشوکی در باره کنفرانس استهکلم

در پی انتقاداتی که به نشست کنفرانس اتحاد برای دمکراسی ایران در شهر استهکلم سوئد، شده بود؛ تلویزیون «سربی با مردم » ابتدا با کیانوش توکلی در باره  ایده« اتحاد برای دمکراسی » و همچنین  دلایل خود برای شرکت در این کنفرانس مفصل توضیح می دهد وآنگاه با  دکتر دوشوکی براساس مقاله ای که در رد کنفرانس نوشته بود ؛ به گفتگو می پردازد : 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
.جناب دوشوکی از وضیعت مهاجرین و پناهندگان ساکن سوئد بگذریم که ربطی به کنفرانس استهکلم نداشته است و شما برای لشکر کشی علیه مخالفین سیاسی خود از آن استفاده ابزاری کرده اید وگرنه وضع پناهجویان درهمه ی کشور های اروپایی اسفناک تر از کشوردمکراتیک سوئد است . چند عدد سئوال خیلی ساده از شما دارم : آیا تا کنون در کنفرانسی شرکرده اید که میزبان هزینه سفر و هتل شما را داده باشد؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خانم ناهید ب باید از این اتهامات دست بردارد، که چون شخص دعوت نشده از کنفرانس انتقاد میکند، حقیتقا اظهار نظر شما خانم ناهید جای تاسف و تعجب دارد، و این اولین بار نیست که چنین اتهاماتی را به دیگران ملقب میکنید.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

نظر : 
خانم ناهید گرامی؛ من نمی دانم شما کدام ناهید هستید چون اسم خانوادگی خود را ننوشته اید. من به کنفرانس پراگ توسط آقای دکتر خادم دعوت شدم ولی با رد دعوت، نرفتم. طبعتا اگر به پراگ رفته بودم، خود بخود به استکهلم هم می آمدم. پس این ادعای شما که گربه دستش نمی رسه میگه پیف پیف بو میده، کاملا نادرست است. وانگهی من عضو فعال کمیته موقت برای شورای ملی، و یکی از دو عضو . .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اتفاق كيهان شريعتمداري به نقل از از مقاله دو شوكي نوشت و در واقع برنده هم كيهان شد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
موضوع دموکراسی واینکه سوئد چقدردموکراتیک است وباکدام کشورودرکدام موضوع؟مساله ی نسبی است.سوئد بعنوان کشوردموکراتیک بیش ازهمه ی ممالک غربی بخاطررفتارزشت باخارجی ها ازطرف مجامع بین الملی وحقوقی سازمان ملل اخطارگرفته .بارها سرزنش شده است.جسی جانسون نماینده پارلمان آمریکا سالها پیش ازسفربه سوئد بخاطررفتارنژادپرستانه سوئد ها،امتناع کرد.بله سوئد قوانین بسیارمترقی درموردپناهند ه ها ومهاجرین داردولی رفتارمردم سوئدباخارجی ها چطور؟؟؟
موضوع کنفرانس استکهلمرا باید شرکت کنندگان خودشان روشن کنندولی یک موضوع ازاول روشن است که حزب مردم سوئد
نزدیکترین دوست ویاوراسرائیل،پشتیبان تروریستهای خانه سازی صهیونیستها درسرزمین های اشغالی،ودفاع ازقتل وغارت مردم فلسطین میزبان کنفرانس استکهلم( که زیر حدنصاب 4درصدی ورودبه پارلمان )نمیتواندطرفداردموکراسی درایران باشد موضوع فراترازین هاست که درآینده روشن میشه
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
یعنی شما آقای دوشکی در مورد دموکراتیک بودن سوئد شک دارید؟ عجب! و در ضمن آن مسئله مهاجرین چه ربطی به کنفرانس اتحاد برای دموکراسی دارد؟ شما باید به مسائل مهاجرین در سوئد آشنا باشید که بتوانید به دولت سوئد انتقاد بکنید.
واقعا اطلاعات شما جای سئوال دارد؟ بنظر میرسد چون شما در کنفرانس دعوت نشدید شروع به انتقادهای نادرست کرده اید و این شیوه شما در برخورد با سازمانها و یا رسانه های است که شما را دعوت نمی کنند، اگر دعوت میشدید اصلا انتقاد نمیکردید. و این مسئله برای شما که ادعای دموکراتیک بودن دارید بسیار به ضرر شما تمام میشود. شیوه برخورد شما با اتحاد دموکراسی درست مسئله برخوردن کیهان شریعتمداری با این گروه است. در ضمن اگر این گروه کسی در آن نمیخواهد شرکت کند شما چرا اینقدر به آن ایراد می گیرید؟ واقعا این سئوال است.
عدم انتشار شده: 
false