رفتن به محتوای اصلی

اسلام اختراع غربی هاست!
28.10.2011 - 13:18

همانگونه که ایرانیانِ عزیز به درستی تاکید می کنند، هر جا اسلامگرایان افراطی روی کار می آیند، کار، کارِ غربی هاست. از ایران و فلسطین گرفته تا لبنان و افغانستان. واقعیت این است که دست های غربیِ پُشتِ پرده باعث رواج تفکرات اسلامی در کشورهای "مسلمان" و قدرت گیری اسلامگرایان هستند.

البته باید گفت که اصطلاح کشورهای "مسلمان" به طور فاحش اشتباه است، چرا که این کشورهای "مسلمان" اصلا مسلمان نیستند! مردم این کشورها همه شان لائیک و در بدترین حالت سکولار هستند. اصلا نمی دانند نماز و روزه یعنی چه! یک نمونه ش خودم! اینها نه تنها بی دین هستند، بلکه فرهنگی شدیدا انسان دوستانه دارند و سخت خود را پایبند به دمکراسی می دانند. اصلا رعایت حقوق بشر در خونِ مردمان این کشورهاست. نمونه ش همین ایرانیها که از زمان کوروش کبیر به بعد همه ی هم و غم شان حقوق انسان ها بوده.

بعد از اینکه کوروش کبیر حقوق بشر را کشف کرد، غرب اسلام را اختراع کرد تا بتواند با عظمت شرق مقابله کند و جلوی گسترش فرهنگ عدالتخواهانه و آزادی جویانه ی آن را بگیرد. غربی ها ایده های کوروش کبیر را خطری جدی برای نظام سرمایه داری می دیدند، چرا که این نظام فقط بر پایه استبداد و استثمار می تواند حکومت کند. چنین بود که آمریکایی ها سراغ جوانی به نام محمد رفتند و توانستند او را در ازای چند کیسه دلار بخرند. البته آنها قول حمایت گسترده ی مالی از جنبشی را که قرار بود محمد راه اندازی کند، به او دادند و به این قول هزار و چهارصد سال است که دارند عمل می کنند.

با همه ی این توطئه ها غرب موفق به اسلامی کردن مردم کشورهای "مسلمان" نشد. مردم این کشورها اسلام را وسیله ای از سوی غرب برای سلطه بر کشورشان می بینند و شدیدا با آن مخالفت می ورزند. ولی در طول این هزار و چهارصد سال همیشه عده ای مزدور وجود داشته اند که برای پول و مقام خود را به غرب فروخته اند و با خریدن عده ای مزدور دیگر موفق شده اند به زور توپ و تانک و تفنگ و چماق مردم بی دین کشورشان را به تسلیم وادارند.

ولی همانطور که رییس جمهور عزیز ما گفت، آن ممه را لولو برده است و دوران افسارگسیختگی و یکه تازی غربی ها به پایان رسیده. غرب به هیچ عنوان موفق به مهار کردن آخرین بحران اقتصادی خود نخواهد شد. رکود و افول اقتصادی غرب باعث می شود که غرب دیگر نتواند به مزدوران مسلمان خود در سایر کشورها پول برساند. و این باعث رهایی مردم آن کشورها از زنجیر مسلمانان می شود. (اسم زنجیر آمد، یاد زنجیرزنی افتادم. واقعا یک عده حاضرند برای پول چه کارهایی بکنند!)

پس بیایید همگی دعا کنیم که بحران اقتصادی غرب حادتر و حادتر شود تا همه ما از شر این یک درصد مسلمان در کشورهای مان راحت شویم!

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.