تظاهرات مدافعان مردم غزه در مرکز شهر کپنهاک+عكس و فيلم

تظاهراتی با حضور 2000 نفر در مرکز شهر کپنهاک که تو سط سازمانها نزدیک به تشکیلات خود گردان محمود عباس برگزار شد ه بود که حمایت دانمارکی ها و توریستها را هم جلب می کرد .در جریان آن ، بخشی از جوانان افراطی شرکت کننده با شعار اللله اکبر و مرگ بر اسرائیل سعی داشتند که رهبری شعار ها را در دست گیرند که توسط برگزار کنندگان مهار شدند. ترکیب شرکت کنندگان بسیار متنوع بود.

 

 

در تاریخ 25 یولی 20

14  ؛ تظاهراتی با حضور 2000 نفر در مرکز شهر کپنهاک که تو سط  سازمانها  نزدیک به تشکیلات خود گردان محمود عباس برگزار شد ه بود که  حمایت دانمارکی ها و توریستها  را هم  جلب می کرد .در جریان آن ، بخشی از جوانان افراطی شرکت کننده  با شعار اللله اکبر و مرگ بر اسرائیل  سعی داشتند که رهبری شعار ها را در دست گیرند  که توسط برگزار کنندگان  مهار شدند. ترکیب شرکت کنندگان بسیار متنوع بود.  

ولی این عده که نزدیک به 200 نفر بودند از این محل  به مقابل پارلمان دانمارک که تظاهرات هواداران اسرائیل (در حدود 150 نفر)جریان داشت  حمله بکنند که توسط پلیس دانمارک  مهار شدند و حدود 66 نفر از جوانان افراطی دستگیر شدندند.   در این محل درگیری کوچکی هم ایجاد شد که  عقب نشینی هواداران اسرائیل  به داخل مجلس و از انجا با  اتوبوس های پلیس محل تظاهرات  را ترک کردند.

 

شایان ذکر است که در كنار مجلس دانمارك جوانان إفراطي هوادار فلسطيني تلاش کردند که  به هواداران اسرائيل  حمله ور شوند؛  منهم  برای تهیه گزارش به محل هر دو تظاهرات  رفته بودم که عکس هایی  از اینجانب در مطبوعات دانمارک منتشر شد بگونه ای  نشان داده شده بود که انگار در تظاهرات هواداران اسرائیلی شرکت داشته ام . بدین وسیله این خبر را تکذیب می کنم 

تهیه  و تنظیم : کیانوش توکلی

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آ قاي توكلي عزيز ،،خودت أنصاف بده چگونه مي شود شما را بيطرف خواند ، وقتي در دو خط،،، هواداران فلسطين مي شوند افراطي ولي هواداران اسرائيل نه.!!
اين نوشته شماست: (

شایان ذکر است که در كنار مجلس دانمارك جوانان إفراطي هوادار فلسطيني تلاش کردند که به هواداران اسرائيل حمله ور شوند؛ منهم برای تهیه گزارش به محل هر دو تظاهرات رفته بودم که عکس هایی از اینجانب در مطبوعات دانمارک منتشر شد بگونه ای نشان داده شده بود که انگار در تظاهرات هواداران اسرائیلی شرکت داشته ام . بدین وسیله این خبر را تکذیب می کنم
)
عدم انتشار شده: 
false