چپهای آلمانی در دیدار با احمدی نژاد (+عکس)

مطلبی از وبلاگ یک هنرمند کُلنی که در آن به پیشینه و فعالیت های یکسری از سفرکنندگان می پردازد و بخشهایی از نوشته ها و سفرنامه های چندش آور آنان را نقل میکند. برای مثال نقل قولی از یورگن الزسر آورده شده، که در آن مخالفین احمدی نژاد را مشتی معتاد، زن و مرد فاحشه و رقاصه های دیسکو می نامد و از به زندان انداختن آنها ابراز خوشحالی میکند.
تعدادی از چپهای آلمانی به همراه راستگرایان طرفدار نظریه توطئه، اسلامگرایان و یک سیاستمدار حزب لیبرال آلمان به تازگی سفری ده روزه به ایران داشتند، که در طی آن با احمدی نژاد ملاقات کردند. این سفر توسط انجمن "راه اسلام" سازماندهی شده بود. "راه اسلام" جزو نیروهای افراطی محسوب میشود و تحت کنترل سازمانهای امنیتی آلمان است.
 
مجموعا 16 نفر در این سفر شرکت داشتند، از جمله یورگن الزسر (فعال ضد سرمایه داری که قبلا برای نشریه چپ "کنکرت" می نوشت و از بنیانگذاران نشریه چپ "جانگل ورلد")، آنلیزه فیکنچر و آندرئاس نویمان (از اعضای انجمن چپ آلته فویرواخه در کلن) و کلاوس هوبشر (سیاستمدار حزب لیبرال).
 
مطلبی از اشپیگل در رابطه با این سفر
 
مطلبی از وبلاگ یک هنرمند کُلنی که در آن به پیشینه و فعالیت های یکسری از سفرکنندگان می پردازد و بخشهایی از نوشته ها و سفرنامه های چندش آور آنان را نقل میکند. برای مثال نقل قولی از یورگن الزسر آورده شده، که در آن مخالفین احمدی نژاد را مشتی معتاد، زن و مرد فاحشه و رقاصه های دیسکو می نامد و از به زندان انداختن آنها ابراز خوشحالی میکند.
 
و در پایان، عکسهایی از ملاقات این عده با احمدی نژاد که در سایت دولت جمهوری اسلامی منتشر شده:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ایمیل نویسنده: 
برگرفته از: 
وبلاگ آزاده سپهری
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.