دمکراسی در جهان محدود تر شده است!

مصاحبه Freedom با کیانوش توکلی در باره وضعیت مطبوعات
روز جهانی آزادی مطبوعات یک رویداد سالانه است که در ۳ مه، برگزار می‌شود. این روز توسط یونسکو نامگذاری شده است.
در این ارتباط کیانوش توکلی در باره وضعیت دمکراسی در جهان ووضعیت مطبوعات در ایران با تلویزیون کردی Freedom مصاحبه ای انجام داده است که اینک آماده انتشار است:
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب بامداد گرامي/١-مصاحبه در حال رانندگي نبود،كنار جاده پارك كردم ٢-دو تا اَي فون دارم ،اسكايب يكي روشن است دارم مصاحبه مي كنم و باي اَي فون شماره دو برنامه را ضبط كردم چون اخيراً دستگاههاي اطلاعاتي بنام بي بي سي وَيَا تلويزيون هاي. يگر مصاحبه ي جعلي مي كنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقاي توكلي چگونه امكان دارد كه سه كار را با هم انجام داد، رانندگي، مصاحبه با اسكاب و ضبط برنامه توسط خودتان...؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در شماره ۱۰۱ از مجله علم و جامعه چاپ واشنگتن سال ۱۳۷۱ که خوشبختانه آنرا حفظ کرده ام مقاله کوتاهی ست از ا.پ.آشنا درباره فریدون توللی و رسول پرویزی که برای دیدار استاد, ظاهرا به یوشیج رفته بودند. در این ملاقات شراگیم دوساله که تازه زبان باز کرده بود با کلمات نامفهوم, مکرر مانع صحبت میشود و پس از مدتی, سیخ وافور را برداشته و با سماجت میخواهد آنرا در گوش توللی فرو کند. سر انجام پرویزی خسته شده و از استاد تقاضا میکند که چیزی به شراگیم بفرمایند. استاد عاقبت سر بلند کرده و به بچه تشر میزند که " هنیش, بچه, سیخ اشکنه".
آیا میشود از جناب کیانوش تقاضا کرد که به پیروی از هم ولایتی خود به بچه تشر بزند که " بشین بچه, سیخ میشکند"؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
به آقای سازاخ
آرزویم این است که خلق مظلوم ایران از فارس زبان و ترک و کرد و بلوچ و عرب خوزستانی و.... از غم زمانه راحت باشند. خوشبختی و لذت بردن از زندگی یک امر دسته جمعی است بنابراین خوشبختی من در گرو خوشبختی خلق ایران است که همیشه هم در راه تحققش تلاش کردم و اگر حمل بر خود ستایی نشود باید بگویم که بیشتر عمرم را در راه خوشبختی خلق ایران مبارزه کرده ام و طعم زندان رژیم تبهکار جمهوری اسلامی را چشیده ام و هنوز جای داغ و درفش شکنجه گران رژیم بر تنم باقی مانده است. وقتی همه خوشبخت باشند و گرفتاری‌شان کم باشد، گرفتاری من هم کم خواهد بود. وقتی همه متنعم و برخوردار باشند، من هم متنعم و راضی هستم، ولی وقتی فقر باشد، ضرباتش چه بخواهیم چه نخواهیم، به‌طور غیرمستقیم به ما هم می‌رسد.
بعد آقای سازاخ کدام حق شهروندی ؟! مگر ایرانیان اصلاً حقی دارند که از آن استفاده کنند، از دید ایدئولوژی متعفن ولایت
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای موحدی شما واحدی از این مجموعه فلک زده ایران هستید، ما هیچ کدام شاخ و دمی بیشتر از دیگران نداریم، یکی می خواهد رای بدهد و آن یکی نمی خواهد، شما چرا اصرار دارید؟ که همه هم رای شما باشند؟ مگر شما چه فرقی با دیگر انسانها دارید؟ آیا شما موجود خاصی هستید که حق بیشتر از یک رای را دارید؟ نکند شما سید و یا آقای میر موحدی هستید که حقوقی بیشتر از یک شهر وند را می خواهید متملک شوید؟ اگر اینطور است، روانکاو می تواند مشکل شما را حل کند و گر نه بعنوان یک شهر وند حق دارید که رای بدهید یا ندهید، میشه کمی فکر کنید، بعد جواب بدهید، ماهی وقتی از آب به خشکی پرتاب می شود مفهوم آب را درک می کند ، پایگاه اشرف دیگر وجود خارجی ندارد، سعی کنید از مابقی زندگیتانن لذت ببرید..
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اقای موحدی گرامی موضع من در باره انتخابات در بخش ویژه ایرانگلوبال موجود است:
http://www.iranglobal.info/node/59917
برخورد واقعگرایانه با موضوع انتخابات پیش رو با آرمانخواهی و مواضع سیاسی متفاوت است
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
آقای کیانوش توکلی گرامی , بر خلاف نظر شما تمامی باندهای مافیایی رژیم منفور و کثیف جمهوری اسلامی، بنیاد گرا و مدل شیعی داعش می باشند. اینطور به نظر می رسد که شما غیر مستقیم انتخابات قلابی رژیم را تایید می کنید و از باند آخوند شیاد حسن روحانی و باند به اصطلاح اصلاح طلبان دفاع می کنید. باندهای درونی رژیم یکی هستند و هیچ فرقی با هم ندارند و در سرکوب مردم و چپاول اموال ملی هیچ گونه اختلاف نظری باهم ندارند، اما جنگ این وحوش عارتگر زمانی شروع می‌شود که کدام باند در قدرت، غارت و چپاول، دست بالا و سهم بیشتری را داشته باشد، این گرگ صفتان هیچ فرقی باهم ندارند تنها فرقشان دراسمشان است، ولی درماهیت ، همۀ آنها مشترک می باشند.
تفاوت میان اصلاح طلب و اصولگرا ،
تفاوت میان کفتار راه راه و کفتار خالدار است !
هر دو به فکر دریدن ملت !
هدف شان یکی است ، تفاوت در روشها است !
عدم انتشار شده: 
false