برای ادامه کاری، ايرانگوبال نیاز به حمایت شما دارد+ویدئو

سخنی با دوستان /ویئو کلیب
دوستان عزیز _ ما رسانه ای هستیم که به هیج حزب و دولتی وابسته نیستیم. همکاران ما در سایت بطور مجانی ساعاتی از شبانه روز خود را در اختیار اطلاع رسانی به شما عزیزان می گذارند؛ با این وجود بخشی از هزینه ها را هم متقبل می شویم. کمک اندک شما می تواند ادامه کاری این رسانه مستقل را تضمین نماید.
   
«کمون اینترنتی فرهنگ گفتگو» پس از  15 سال فعالیت مستمر خود در فضای مجازی نیاز به پشتیبانی مالی دارد. گروه ما بطور مداوم و خستگی ناپذیر از خط مشی اتحاد عمل برای دمکراسی؛ حقوق بشر و با رهیافتی آینده نگرانه به فعالیت خود ادامه داده است. اکنون برای ادامه فعاليت خود به حداقلی از تامين هزينه ها نيازمند هستيم که اميدواريم بخشی از آن از طريق دريافت آگهی و بخشی نيز از طريق ياری علاقمندان به ادامه فعالیت گروه ما فراهم شود.

برای پشتيانی ازایران گلوبال می توانيد کمک های مالی خود را توسط Paypal و کارت های اعتباری

همچنین می توانید از طریق شماره حساب زیرکمک خودتان را واریز نمایئد:

  

Tavakkoly    Keianosh

 

 :IBAN

DK3320000756177265

 :W.I.F.T

 NDEADKKKDanmark

 

  : Bank:  NordeaKontonummer

 0756177265I

Danmark

تماس مستقیم با مسئول هماهنگی ایران گلوبال:

keianoshtavakkoly@hotmail.com

تلفن:

004526730554

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
هر کسی که به دمکراسی، سکولاریسم ، پلورالیسم،، فیمنیسم و حقوق بشر علاقمند هست در صورت توانائی مالی بهتر است برای پابرجا ماندن و ادامه پیگیری سایت ایران گلوبال ‎همیاری بکند، و من سعی خواهم کرد که تکلیف یکساله ام را طبق پیشنهاد آقای ناصر کرمی عزیز بجا بیاورم، بخاطر اشتراک در این سایت بهتر است که همگی سنت هایمان جمع کنیم و برای پابرجا ماندن این سایت و زبان گویای دمکراسی همیاری بکنیم،
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب ناصر کرمی گرامی/با شما صد در صد موافقم، جنابعالی تنها کسی هستید که در کمک مالی به سایت هر گز کوتاهی نکردید . بهر حال شاید برای برخی از دوستان همان مبلغ هم دشوار باشد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام ـ آقای کرمی ببخشید که جواب آقاجمال رادرزیرمتن شمانوشتم۰چون هردومتن شما وایشان درداخل یک کادربود۰برای جواب دادن مجبورشدم ازاین کادراستفاده نمایم۰جناب جمال اولن من اقای زونوزلی رانمیشناسم ایکاش میشناختم ودرخدمتشان بوده وروی گلشان می بوسیدم۰این هم نظربودن نه اینکه بین مادوتانیست بلکه شایددرآزربایجان وایران صدهاهزارباماهم نظرهستند۰وافتخارمیکنم که زنجیرهای تفکرما ها یکی وناگسستنی است۰دومن ادب حکم میکند درهرجمعی ویامحلی که وارد میشویی جدایی ازاختلاف نظرویا۰۰۰۰ سالام وعرض ادبی داشته باشی۰ماملت ایران وآزربایجان اگرهیتلر یالنین۰اگراوجالان یااورلاند هم رئیس وحاکم شوند نمیتوانیم ازفرهنگ اسلامی واززبان عربی دوری کنیم۰هماتطورکه رضاشاه وآتاتورک واستالین وحسنقلی ووو۰۰نتوانستند جلوی اینکار رابگیرند۰وپس ۷۰ یا۹۰ سال بازهم مردم به علیه آنان سنت خودراازنو آغازکردند۰پس با سلام یاسالام راباید کنارآمده
عدم انتشار شده: 
false
تصویر ناصر کرمی

نظر : 
جناب اقای توکلی،
چند سال قبل پیشنهاد کردم که برای پرداخت هزینهء سالانهء سایت، هر کدام از نویسندگان ( که اکنون کُد هم دارند) در ماه 5 یورو و یا حتی 3 یورو به یکبار 50 یورو و یا 30 یورو در آخر هر سال به حساب سایت واریز کنند تا سایت با مشکلات دست و پا گیر و نا بهنگام امروزی دچار نشود، تا آنجا که بیاد دارم خودم بدون تذکر و یا درخواست شما، از این پیشنهاد پیروی کرده ام و آخر هر سال به عنوان یک عضو از مجموعهء اعضای این سایت مبلغی به حساب سایت حواله کرده و میکنم.

طبیعی است که کاربران و علاقمندان میتوانند هر مبلغ که میخواهند کمک کنند،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
وقتی که شما مسئولین سایت ایرانگلوبال کامنت ها را بدون هیچ دلیلی سانسور میکنید ما با چه امیدی به سایت کمک کنید؟این وضعیت لیبرال ترین سایت اپوزسیون است که به چنین روزی افتاده است،بنظرم در ایران کسی به آزادی اندیشه اعتقاد ندارد واگر هر کدام از احزاب اپوزسیون جمهوری اسلامی بقدرت برسند روی جمهوری را سفید خواهند کرد همانطور که جمهوری اسلامی روی شاه سفید کرد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگر "خرستد" یک ترک نجزیه طلب است نباید حتی ایرادعای بنی اسرائیلی اش را اینجا درج کرد چون هدف ترک در میان ایرانیالن، فقط تخریب است و ریشه در حسادت و عقده و بی فرهنگی دارد .
از اینکه مثل همیشه، به کمک روایتهای آفتابه و لگن و فرهنگ سنتی قهوه خانه ای و عامیانه روستایی ، در این سایت می پردازد، میشود حدس زد که کیست و اغلب با نامهای مغولی ترکی در اینجا فعال است .
چون اساس ناسیونالیسم وشونیسم برپایه پوچی و تخریب و نیهلیسم ونفی دیگران ؛ مخصوصا ایرانیان است ، نیاید به اینگونه افراد پاسخ داد. این فرد بارها در موارد دیگر نیز غیر از "موضوعات ترکی" ، به همه چیز اینجا ایراد میگیرد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب خرسند ، لحن سخن شما نقد و یا کمک به ایرانگلوبال نیست. هدف شما ، محدود سازی آزادی بیان در این سایت است بهمین خاطر در پاسخ به کمک مالی زخم و زبان می زنید و مرتب بهانه های جورواجور ردیف می کنی . من از کسی گدایی نمی کنم و اگر سنتی هم دریافت نکنم، وضع مالی ام بگونه است که می توانم شخصا هزینه هارا به پردازم.دوم اجاره سرور زمانی صورت گرفت که سایت مرتب مورد حمله سایبری دوست و دشمن قرار گرفت و شرکت صاحب سرور به محض آغاز حمله درب سایت را می بست تا از حمله به کل سرور جلوگیری نماید،سوم برای اینکه ترافیک سایت به لحاظ حجم مطالب آن در طی 14 سال زیاد شده بود. چهارم اینکه ما دکان باز نکره ایم که بخواهیم به دهها سایت سرویس بدهیم (برای اینکار احتیاج است کسی را استخدام کنی که به مشتریان سرویس دهد ) پنجم -از ابتدا
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی گرامی از بس کامنت های واهی و بی پایه خوندی که کمال همنشین در شما هم اثر کرده. کجا نوشتم که سایت ایران گلوبال تخته بشه. کجا نوشتم شما دروغ می گوئید. شما می گوئید رفتید یک سرور اجاره کردید که صدها سایت را سرویس بدهد. خوب هزینه سرور را از آن صدها سایت تامین کنید. مگر ایران گلوبال صد سایت دیگر هم دارد که شما را مجبورکردند که سرور اجاره کنید. سایت حرفه ای یعنی چه؟ مگر سایت ایران گلوبال تافته جدا بافته ای از سایت های مطرح فارسی زبان هست که این هزینه را به شما تحمیل کرده اند. شما قبل از اینکه فوت و فن مدیریت فنی یک سایت را یاد بگیری سایت فرهنگ گفتگو را راه انداختی و بعدش هم ایران گلوبال را و حالا هم دوستان آلمان نشین شما گفتند چون سایت ایران گلوبال حرفه ای هست باید سرور اجاره داشته باشی و حتما بهت گفتند که امنیت سایت بیشتر میشه ولی دیدیم که سایت هک شد و چند وقتی تعطیل.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب خرسند ، سایت هایی که بطور حرفه ای کار می کنند بایستی سرور بخرتد و یا ان را اجاره کنند.ما هم از سه سال پیش مجبور شدیم سرور اجاره کنیم هزینه سالانه اجاره یک سرور حدود 1200 یورو است.شما هزینه پرداخت یک سایت در یک سرور را با اجاره خود سرور که می تواند صد ها سایت را سرویس بدهد ، اشتباه گرفته ای که می شود با مبلغ کمی هزینه داد. سخن آخر ، جنابعالی که آرزو می کنی درب این سایت تخته بشه، برای چی گیر دادی که من دروغ می گم . 24 ژوئن موعددپرداخت اجاره سرور است ، نه برای شما بلکه برای دوستاتی که به ایرانگلوبال کمک می کنند، قبض پرداخت را در همینجا کپی می کنم (شما هم می تونی ببینی ، مجانی است )
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ادامه,
این ایراد تا حدی به منهم وارد است که بجای جناب/ سرکار , خرسند را جناب خطاب کردم که گاهی لفظی دو پهلوست اما مطمئنا ایشان را " خان " نخواندم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب ناخرسند میفرمایند " ...این سایت تا بو های زیادی شکانده است ....".
به ساعد مراغه ای نخست وزیر ایران, گفتند که نامجو رکورد را شکسته است. ایشان که احتمالا فارسی را درست نمیفهمید !؟! و لابد به همین علت هم نخست وزیر شده بود !؟! فرمود اگر شکسته و یا شکانده خودش غرامت بدهد.

جناب ناخرسند, نه تنها ایران گلوبال تابوهای زیادی را شکانده بلکه هر روزه و هر هفته افراد معینی تا حد تهوع همان بهم پریدن ها را تکرار میکنند و هر روز رکورد را " میشکانند " و اگر کسی مانند جناب خرسند نظر خود را بیان کند با سینه چاکان حق آزادی بیانی چون شما روبرو میشود که او را با لفظ بی ادبانه تو مورد خطاب قرار میدهد و بجای آقا و یا خانم اورا " خان " مینامد. شما از کجا میدانید که خرسند, خان است و خانم نیست؟

به گمانم گفته شما در مورد خود شما کاملا صدق میکند که " اینجا همه ی مقدسات به چالش کشیده می شود، اینجا کسی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب ناخرسند از اینکه ناخرسندی خودتان را آنچنان با عصبیت بیان کردی که سه نقطه خورده است متاسفم. برای انتشار یک سایت بسیار پیشرفته و با حال بدون محدویت فضا و دامنه و داتابیس با برخورداری از آنتی ویروس مبالغی از 100 تا 200 دلار در سال می توان از شرکت های اروپائی و امریکائی بهره مند شد. در خود دانمارک وان دات کام را نگاه کنید. بهترین فضا فقط 144 دلار در سال است. شرکت های معتبری همچون گوددی و یا بلوهاست هم در همین ردیف و یا کمی بیشتر هستند. میبینی 200 دلار را می توان براحتی از اینترنت درآورد. برای آگاهی شما باید عرض کنم هم از سایت و سرور بسیار بسیار سر در می آورم و هم به آزادی اندیشه و بیان بیکران پایبندم. امیدوارم جناب توکلی خودشان هم در مورد هزینه بسیار گزاف سرور کمی تامل و تفکر کنند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خرسند خان ،خودتان را ....ندهید. ایرانگلوبال سالهاست که اموراتش بدون کمک امثال تو چرخیده است. این سایت تا بو های زیادی شکانده است .بی جهت نیست انواع پانها از ایرانی تا ترکی اش سر دشمنی با این سایت دارند، روزی نیست که گوناز تی وی برنامه ای علیه ایرانگلوبال تدارک نبیند. در ضمن تو بی حوصله دقت نکردی که سخن آقای توکلی در ویدو کلیب را گوش کنید .او گفت تنها 1200 یورو برای اجاره سالانه سرور می پردازد، آن وقت تو این 200 دلار را از کجایت در آوردی؟سایتی با این همه ترافیک و حملات هکری از دوست و دشمن ، کدام سروری حاضر است بخاطر 200 دلار مجموعه ای از سایت ها را در خطر حمله سایبری قرار دهد!!! تونه ، هیج چیز از سایت و سرور سرت می شود و نه آزادی بیان و اندیشه برای تو اهمیت دارد! عجیب اینکه مدام از ایرانگلوبال ایراد می گیرید ولی نمی توآنید از آن دل بکنید، اگر از شام و نهار خبری نبود که تو
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در قدیم که با دست غذا می خوردند، رسم بود که پیش از غذا دست ها را با آفتابه و لگن می شستند. در مهمانی ها آفتابه و لگن را سر سفره می آوردند، آن را پیش یک یک مهمان ها می بردند و لگن را زیر دست هر یک می گرفتند و با آفتابه آب می ریختند و مهمان ها دست ها را می شستند و با حوله خشک می کردند. چون آفتابه و لگن از تجملات سفره بود، لذا بعضی ها سعی می کردند سر سفره چند دست آفتابه و لگن بیاورند، در این صورت انتظار مهمان ها این بود که با چند دست آفتابه و لگن حتماً غذا بسیار مفصل است، اما گاهی پیش می آمد که این طور نبود و تشریفات سفره بیشتر همین آفتابه و لگن بود و خبری از غذای درست و حسابی نبود. در چنین مواردی این ضرب المثل گفته میشد «آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی» . مدت ها است که ایران گلوبال هم دچار بی غذائی شده و از فرهنگ و گفتگوی مورد ادعا فقط لیچاربافی و تهمت ها و توهین های یک مشت کامنت نویس
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام ـ جناب توکلی، این حقیرچندروزی است ،به سرزمین کفرغیرپارسی مهمانم،یعنی درونکووربهشت کافران وجهنم ایرانیان تمدن ساز،فکرکنم این شهررادردوران باستان کوروش کویرساخته وتحویل این بی دین ها وشایدهم دزدان دوران سرکوب بیت المال پارسی شاهنشاهی داده اند،چراکه دراین شهرزیبا وغیرقابل تصوربرای ماعقب مانده ببخشیدعقب مانده نگه داشته شده هاتعدادزیادی ایرانی دوران پهلوی امکانات وسیعی دارند،غرض،زمان کمی بااروپا وایران فرقی اساسی دارد.ازدیروزبوقت اینجافکرکردم سایت شماتعطیل شده وتنهایکی دوموردکامنت نوشته شد،نوشته های من فقیر وحقیروبدون رانت وپارتی رااین کنترلچی شما فکرکنم،بخاطرحضوردرسرزمین کفربه جهنم ویابه قبرستان سپرده است،ولی لومپن بازی وفرهنگ نویسی شعبون بی مخ ،همگی رادرعرصه تماشاهشته ونوربهشت رابرآن تابانده اند،این ماموردفن وکفن شمایک کمی انصاف بخرج داده لاقل یک برده رادرنظرگیرد،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
""" پیشنهادی به جناب توکلی برای جمع آوری پول """ هر کسی‌ که دعوای شخصی‌ خود با دیگران را""" افراد حقیقی‌ و حقوقی شناخته شده """ به ایران گلوبال بکشاند باید یک جریمه ناقابل ۳۰۰ سیصد دولاری بپردازد. حالا چرا سیصد ۳۰۰ ؟، چونکه زبان فارسی‌ عزیز نیز فقط سیصد فعل ساده دارد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من واقعا برای ایران گلوبال متاسفم که پلاتفرم ترک های نفرت پراکن و شنیع شده. پس بهتره کمک های مالی خود را از مامورین ترکیه و آذربایجان دریافت کنید. چون پلاتفرم آنها هستید که بیایند و به همه توهین بکنند. خیلی متاسفم برای شما. اگر این کمنتار را مثل بسیاری از کمنتارها درج نکردید، به جهنم اسفل السافلین. ایرانی پول بده تا ترک ضدایرانی پلاتفرم نفرت پراکنی و فحاشی داشته باشه. رو که نیست سنگ پای قزوینه

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اوبالى و گوناذ، ايران گلوبال را بعنوان سايت وزارت اطلاعات معرفى ميكند. نوشته جديد از گوناذ بر عليه ايران گلوبال:
https://www.gunaz.tv/fa/مقاله/ایران-گلوبال-و-تخریبات-علیه-حرکت-ملی--ذربایجان-م95378
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کارگر,
بنظر من جناب توکلی به تجربه ای دست زده اند که با محدودیت هایی, به مردم " باسواد " اجازه داده اند که خودشان مجری جریان " گفتگو " باشند تا معلوم شود که " ما چند مرده حلاجیم ". محدودیت ها و مقررات اصولا مربوط به کلمات ناشایست و توهین به " افراد " است. جناب ایشان با انتشار ایران گلوبال تیغ دو لبه ای به دست گرفته اند که از هردو طرف میبرد و خوبی این تیغ دولبه در اینست هرکسی آزاد است که هرچه میخواهد بگوید, و بدی آنهم هم در اینست هرکسی آزاد است که هرچه میخواهد بگوید. یعنی من میتوانم بدون سانسور از ایران گلوبال و هرکس دیگر که بخواهم انتقاد کنم و بدیش هم اینست که در ۱۳ -۱۲ سال گذشته گروه های اتنیکی متعصب و افراطی - مقاله نویس و کامنت نویس هردو - نیز هرچه خوسته اند گفته و روزی چند بار همدیگر را "طلایی " کرده و میکنند که شما به یکی از آنها اشاره کرده اید. و ما نمیدانیم که
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی، شما درست زمانی‌ "" پشتیبانی مالی‌ از ایران گلوبال ""را در صفحه نخست گنجاندید که با دادن کدّ به کاربری به نام "" اسامه "" علناً صفحه شما ایران گلوبال را به فلج کشانده اید، بهتر میدانید که جذابیت ایران گلوبال، در صفحه شماست، بعضی‌ کامنت ها، بیشتر از ۱۰ ده‌ها مقاله بار معنا ئی و تحلیلی دارند، در حالی‌ که صفحه شما به جولانگاه کامنت‌های "" اسامه "" که تکرار مکرّرات است و وارد حیطه‌ای می‌‌شود که سر کاهی آگاهی‌ از آن‌ ندارد "" زبان‌های قدرتمند و با قاعده ترکی و انگلیسی """ ، مسئول کامنت شما، اکثر کامنت‌های متین ما را، سر به نیست میکنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای توکلی گرامی .بنظر من کمک نکردن به تارنمای ایران گلوبال بیشتر بخاطر کمبود مقالات علمی ادبی و تحلیلی میباشد . توجه دارید که گروهی تحت عنوان ملتهای محروم راه هر گونه همکاری و زندگی مسالمت امیز را با توهین و تهدید بسته اند . گذشته نشان داد که گروه تجزیه طلب هدفی جز ایجاد دشمنی و مرزبندی و استیلای خونی و زبانی هدفی دیگر در سر ندارد . انقلاب فاجعه امیز 57 نشان داد که هنوز روشنفکران این سرزمین توان فکری و عملی برای اداره کشور را ندارند و بمراتب نقشی فاجعه افرین دارند . بااین نظرات دشمن شاد کن گروه تجزیه طلب ما به جائی نخواهیم رسیدو خود جریان ایران ستیز هم هیچ مسئولتی ندارد .پیشنهاد من این است که از درج همه کامنتها خودداری کننید و به انتشار مقالات ادبی علمی فرهنگی و روی اورید و موفقیت مالی و تاثیر تارنما و استقبال مردم روشن در انجاست .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با سلام خدمت جناب توکلی. بنده میخواهم مبلغی کمک مالی کنم. باید چگونه پرداخت کنم؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب پیروز میفرمایید کامنتهای خلاف مقررات حذف میشود! اما این طور نیست. به عنوان مثال شخصی متعصب به نام بهمن موحدی وجود دارد که در اکثر کامنتهای ایشان، توهین و فحش و ناسزا وجود دارد، اما هیچ کدام از کامنتهایش حذف نمیشود و حتی سانسور هم نمیشود! اما اشخاصی که اکانت مستقیم کامنت ندارند، خیلی وقتها کامنتشان نقطه چین و سانسور میشود! به نظر من اگر کامنتی کاملا حذف شود بهتر است تا این که نقطه چین شود، چون نقطه چین کردن کامنت، توهین به نویسنده کامنت و خوانندگان این سایت است. اما کیانوش توکلی و مسئول انتشار کامنت از درک این موضوع عاجز هستند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کارگر,
من ثبت نام کرده ام و تمام کامنت های من مستقیم و بدون تاخیر منتشر میشوند و اگر خلاف مقررات باشند بعدا حذف میشوند. جناب توکلی مکررا به شاکیان یادآور شده اند که بجای شکایت ثبت نام کنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب پیروز منظور بنده را متوجه نشدید! همه که نمیتوانند کامنت مستقیم بگیرند. منظور من این است که تمامی کامنتها بدون تایید و سانسور در همان لحظه منتشر شوند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کارگر,
احتیاج به فیس بوک نیست. همین جا با ایمیل به جناب توکلی ثبت نام کرده و کامنت خود را بدون واسطه و با رعایت مقررات سایت منتشر کنید. آدرس ایمیل در پائین مقاله است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سالام،من درکاناداهستم وفکرکنم مدتی کوتاه دراینجاباشم کارت بانکی ندارم ولی ٱدرسی درونکووربفرمایید تمام سعی ام راخواهم کردتا ازحقوق 400دلاری خود به آدرس اعلامی تحویل دهم.بخاطرکمک به جدل های حق طلبی دراین سایت،،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من تا حالا چندین کامنت نوشته ام که عدم انتشار خورده است! اگر قول بدهید که کامنتها را فیسبوکی کنید و کامنت هر کس بدون سانسور سریعا منتشر شود، من حاضرم کمک کنم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی,
تعدادی سایت های غیر ایرانی وجود دارند که مخارج آنها را همسایگان و غیر همسایگان ثروتمند میپردازند که به بدگویی از ما مشغولند و هفته گذشته همه شاهد فرمایشات تعدادی از این افراد در کشورهای همسایه بودیم. چرا یک ایرانی اعم از ترک و فارس و کرد و عرب و غیره باید از کسانی حمایت که مثلا بنام آزادی بیان دنبال ریشه یابی " رذالت " ما ایرانیان در این سایت میباشند و افراد مشابه دیگر ؟ این زخم زبان است ؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جالبه ،A نوشته ایرانگلوبال پان فارس هست و Yeprem ادعا کرده که ما "ترک کلوبال" هستیم و جناب peerooz آب پاکی روی دستمان ریخته است .شما سه نفر، هیج وقت کمک نکردید ،حالا چرا زخم زبان می زنید !!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
به کیانوش توکلی : سایت تو بلندگو و لانه ی پانترکها است. به همین دلیل دوستان پان ترک تو باید هزینه ی سایت "ترک گلوبال" را متقبل شوند. در ضمن راهی دیگر هم برای تامین هزینه های سایت "ترک گلوبال " وجود دارد ، و آن راه نیز رابطه با سازمان اطلاعاتی ترکیه (میت) و سازمان اطلاعات جمهوری آذربایجان می باشد که بسیار هم در این زمینه استعداد داری و مطمئن هم هستم که این رابطه را برقرار خواهی کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی,
هزینه سایت را باید کسانی بدهند که هر روز, یا هر هفته و یا هرماه به نام " حق آزادی بیان ", چنان بیرحمانه تیغ جدایی بر پیکر ایران میزنند که هیچ دشمنی نمیزند. چرا باید کس دیگری هزینه این به هم پریدن ها و تکه پاره کردن ها را بدهد؟ آدرس آنها همه در صفحات اول, مانند صفحه اول امروز ایران گلوبال است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من به این سایت کومونیستی و پان ایرانیستی ضد تورک یک شاهی هم کمک مالی نمیکنم
عدم انتشار شده: 
false