رفتن به محتوای اصلی

زنان خالقان نسل جدید، آینده انسان را تعیین خواهند کرد
24.03.2018 - 19:57

طبیعتا هیچ مادری نمی خواهد کودکی را بدنیا بیاورد که در جامعه جزو افراد غیر عادی شمرده شود و مورد بی مهری و بی توجهی جامعه واقع گردد؟ مادران بعنوان خالق نسل جدید، حق دارند به زحمات خودشان در تولید نسل جدید تصمیم بگیرند و اسپرمی بدون معایب ژنتیک و بیماری های روانی ادواری و ارثی مثل شیزوفرنی، اشکیزو فرنی، تالاسمی، پسیگوپات، ژن اعتیاد و یا بوردرلین، رعشه و لرزش دست، کم توانی ذهنی و دهها نوع معایب دیگر از معلولیتهای جسمی، در رحم خود پرورش دهند، مادران می خواهند حاصل زحماتشان کودکی کاملا زیبا و جامعه پسند باشد؟ مادران چه اجباری دارند که حتما با اسپرم افراد مشکلدار حامله شوند؟ آیا وقت آن نرسیده که با مراجعه به اسپرم بانک، بی عیبترین ترین و سالم ترین اسپرم را در رحم خود کاشته و پرورش دهند؟ بدون توجه به غیرتی شدن مردان جاهل و لوطی و جنبه های دیگر و بجای حامله شدن از داش آکل و یا قیصر، از اسپرم فردی خوش تیپ زیبا رو و بدون معایب ژنتیک ادواری کودکی خلق کنند که در جامعه بخاطر مشکلات تیپ و قیافه و یا امراض روحی و جسمی ژنتیک تا آخر عمر عذاب نکشند، با توجه به پیشرفتهای علمی آیا مادران مجبورند آگاهانه موجودی معلول و معیوب خلق کرده و عذاب بکشند، و زندگی خود و کودکی را نابود کنند؟ آیا وقت آن نرسیده است که مادران برای اصلاح نژاد انسان، آستین بالا بزنند؟ و جامعه را به داشتن کودکانی بی عیب و نقص ترغیب کنند، و صاحب کودکانی سالم و زیبا و خوش قد و قواره با استعداد و بدون امراض جسمی و روحی باشند و کودکانی بدون مشکل و مفید تحویل جامعه بدهند و از کودکان خود که همه در نهایت محصول جامعه و در نهایت تحویل جامعه باید داده شوند احساس آرامش بکنند، و کودکان خود را از پرداخت هزینه های جراحی پلاستیک برای زیبائی و تحمل درد آن برهانند، به همانطور یکه یک زمانی تحصیل دختران تابو بود و امروزه عادی شده، این مساله هم به وقت خود عادی جلوه خواهد کرد.
بخاطر پیچیده بودن تکنولوژی جدید، نسلهای جدید هم باید فاقد معایب روحی باید باشند، تا مثلا یک هواپیمای غولپیکر را در حین پرواز بخاطر اختلال عصبی خلبان و یا مسئول برج کنترل پرواز با صدهها سرنشین به کوه و ساختمانی نکوبند و باعث وقوع فاجعه عظیمی نشوند،
اگر مادران یکی دو قرن به همراه متخصصین ژنتیک کنترل تولید نسل جدید را بدست بگیرند در دنیای جدید از ییدایش موجودات ناغافلی مثل هیتلر و استالین و خمینی و یا عاملین فاجعه تروریستی حمله انتحاری هواپیما ربایان یازده سپتامبر به برجهای دوقلوی نیویورک و دیگر موجودات مشابه که حامل انواع و اقسام امراض روحی و روانی ادواری می باشند نجات دهند، و بدین طریق عامل جنگ و خونریزی را در دنیا حذف کنند، تا کودکان بی گناه و زحمات بیدار ماندن شبهای متمادی مادران به هدر نرود، البته در بعضی از کشورهای پیشرفته، خانمهائی که همسر مشکلداری دارند و یا نمی خواهند ازدواج کنند، با مراجعه به اسپرم بانک، خود را برای بدنیا آوردن کودکی کاملا سالم بارور می کنند، و آنرا نشانه مدرن بودن و خدمت به آینده جامعه بشری بحساب می آورند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

سازاخ

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.