تتلو، یعنی شناخت فرهنگی که زیر سایه جمهوری اسلامی پرورش یافت

بدنبال پستی از امیر تتلو (که در آن تتلو فحش های رکیکی به آخوند ها داده بود) در صفحه فیس بوک ام، کامنت های فراوانی در نکوهش و تایید این پست نوشته شد، در این ویدو کلیب ابتدا بیوگرافی کوتاهی از ایشان طرح شد و سپس بخشی از گفتگوی بهزاد بلور از بی بی سی با امیر تتلو گذاشته شد و در پایان تفسیر و نطر خودم را در این باره طرح کرده ام:
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اينكه تتلو را چه بناميم لمپن ، شيطان و يا روان پريش زياد مهم نيست ،موضوع کنکاش این ت است كه اين شخص پر طرفدارترين هنرمند إيراني است در اينستگرام چهار ميليون هوادار داره ولي جالب تر اينجاست كه همين ادم نتوانست كنسرت در تركيه بزاره چون نتونست ٢٠٠ بليط بفروشه و مجبور شد ان را كنسل كنه،در تفليس ٦٠٠ تماشي داست و هيج كس هم اعتراضي نكرد
عدم انتشار شده: 
false
تصویر محسن کردی

عنوان مقاله: 
عنوان تتلو
نظر : 
انتظار داشتم در تعریف این آدم تعریف سیاسی اش رو بشنوم اما گفتی شیطان، و چیزایی از این قبیل. در سیاست به اینجور آدمها میگن لمپن. کسی که فحاشی میکنه، و از اندام جنسی اش برای رساندن منظورش استفاده میکنه یا راحت بگم فحش خواهر و مادر میده رو بهش میگن لمپن. این فرد هیچ ارزش سیاسی نداره. اگر این فرد مثلا شعبان جعفری بود در بکارگیری این عنوان درنگی نمیکردید. لذا باید اصطلاح صحیح سیاسی اش رو بکار برد. این آدم یک لمپن است همین.
عدم انتشار شده: 
false