بازهم علی جوانمردی دست به" سند "سازی مالی علیه کیانوش توکلی زد!

اکنون سندی در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد که خود من ان را در سال 2018 انتشار داده بودم . .داستان از این قرار بود که دهها انجمن ایرانی ثبت شده در دانمارک که نام ایران در آن قید شده بود از جمله ایران گلوبال را مسدود کردند. . اما اقای علی جوانمردی بجای عذر خواهی از اتهام زنی علیه من و دخترم رفت وگشت این نامه بانک را که دوسال پیش در سایت ایران گلوبال بطور علنی و همراه با ترجمه فارسی آن منتشر شده بود را بعنوان "سند" جاسوسی من و دخترم منتشر کرد و ادعا کرده است که بانک به دلیل اینکه بیت رهبری

 اکنون سندی در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد که خود من ان را در سال 2018 انتشار داده بودم . .داستان از این قرار بود که دهها انجمن ایرانی ثبت شده در دانمارک که نام ایران در آن قید شده بود؛حساب بانکی آنان مسدود شد . این اتفاقی بود که در سطح اروپا برای همه ی تشکل های ایرانی پس از تحریم بانکی ایران از سوی دولت ترامپ افتاد .. در طی دوسالی که از گشایش حساب ایران گلوبال می گذشت؛ یک سنت هم از ایران به حسابم واریز نشده بود .( سعی می کنم از بانک مربوط ؛ لیست ریز کمک های مالی که به دو هزار یورو هم نمی رسد و انهم از سوی افراد حقیقی در اروپا و امریکا به حسابم واریز شده بود را از بانک بگیرم و سپس آن منتشر خواهم کرد) اما اقای علی جوانمردی بجای عذر خواهی از اتهام زنی علیه من و دخترم رفت وگشت این نامه بانک را که دوسال پیش در سایت ایران گلوبال بطور علنی و همراه با ترجمه فارسی آن منتشر شده بود را بعنوان "سند" جاسوسی من و دخترم منتشر کرد و ادعا کرده است که بانک به دلیل اینکه بیت رهبری خامنه ای پول های کلانی به حساب ایران گلوبال ارسال کرده بود ؛ مسدود شد . پست آوا تودی متعلق به علی جوانمردی با انتشار عکس نامه بانک بدون توجه به ترجمه فارسی نامه در شبکه های اجتماعی مشغول سمپاشی علیه اینجانب می باشند. در حالی در متن نامه بانک به کیانوش توکلی آمده بود که به دلیل گردش مالی کم و تحریم های امریکایی حسابم را مسدود کردند.
 
 
علي جوانمردي در سومين شليك عليه كيانوش نه تنها اتش بس نداده و عذر خواهي نكرد بلكه براي اثبات جاسوسي من ؛ اقدام به سند سازي مالي كرد بعبارت ديگر نامه انتشار يافته بانكي از جانب ايرانگوبال را كشف تيم تحقيق اواتودي قلمداد كرد و زیر نامه نوشت که پولهای کلانی از بیت رهبری علی خامنه ای برای کیانوش توکلی پول ارسال کرده اند و بانک متوجه و حساب ایران گلوبال را مسدود نمود .داستان از این قرار بود که اینجانب در سال 2018 همراه عكس نامه از بانك چنين نوشته بودم: "ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده بود و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea دانمارک باز کرده است. پس از آغاز تحریم های آمریکا ، نامه ای ازبانک دریافت کردیم مبنی بر این که بخاطر سیاست آمریکا علیه ایران ، بانک Nordea از ترس تحریم شدن، حساب ایرانگلوبال را در تاریخ 30 ژانویه 2019 خواهد بست. ما در پاسخ بانک نوشتی درست است، کلمه ایران، پسوند گلوبال است ولی ما نه تنها جمهوری اسلامی ایران نیستیم بلکه درست در مقابل آن و اپوزسیون رژیم اسلامی ایران هستیم. و به همین خاطر طی نامه ای اهداف و برنامه های حقوق بشری سایت ایرانگلوبال را به دو زبان دانمارکی و انگلیسی برای بانک Nordea ارسال کردیم ولی پاسخی از آن بانک نشنیدیم. در عکس کل نامه را کپی کرده ایم که چگونه تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی دامن مخالفین رژیم اسلامی را هم گرفته استو جالب این جاست این نامه بعنوان "سند" ارسال پولهای کلان عنوان شده است کسانی که به زبان دانمارکی می فهمند با نگاهی به این نامه متوجه می شوند مسدود شدن حساب تنها بخاطر تحریم های امریکا بود .

 

 
علي جوانمردي در سومين شليك عليه كيانوش نه تنها اتش بس نداده و عذر خواهي نكرد بلكه براي اثبات جاسوسي من ؛ اقدام به سند سازي مالي كرد بعبارت ديگر نامه انتشار يافته بانكي از جانب ايرانگوبال را كشف تيم تحقيق اواتودي قلمداد كرد من سال ٢٠١٩ همراه عكس نامه بانك چنين نوشته بودم: ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده ، و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea دانمارک باز کرده است. پس از آغاز تحریم های آمریکا ، نامه ای ازبانک دریافت کردیم مبنی بر این که بخاطر سیاست آمریکا علیه ایران ، بانک Nordea از ترس تحریم شدن، حساب ایرانگلوبال را در تاریخ 30 ژانویه 2019 خواهد بست. 

تحریم های آمریکا شامل حال ایرانگلوبال هم شد وحساب بانکی آن مسدود گردید

دوشنبه, دسامبر 10, 2018 - 09:05
 
ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده ، و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea دانمارک باز کرده است. پس از آغاز تحریم های آمریکا ، نامه ای ازبانک دریافت کردیم مبنی بر این که بخاطر سیاست آمریکا علیه ایران ، بانک Nordea از ترس تحریم شدن، حساب ایرانگلوبال را در تاریخ 30 ژانویه 2019 خواهد بست. ما در پاسخ بانک نوشتیم ، درست است، کلمه ایران، پسوند گلوبال است ولی ما
 
 
 
 
تحریم های آمریکا شامل حال ایرانگلوبال هم شد وحساب بانکی آن مسدود گردید
 
ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده ،  و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea  دانمارک باز کرده است. پس از آغاز تحریم های آمریکا ، نامه ای ازبانک دریافت کردیم مبنی بر این که بخاطر سیاست آمریکا علیه ایران ، بانک Nordea از ترس تحریم شدن، حساب ایرانگلوبال را در تاریخ 30 ژانویه 2019  خواهد بست. ما در پاسخ بانک نوشتیم ، درست است، کلمه ایران، پسوند گلوبال است ولی ما نه تنها جمهوری اسلامی ایران نیستیم بلکه درست در مقابل آن و اپوزسیون رژیم اسلامی ایران هستیم. و به همین خاطر طی نامه ای اهداف و برنامه های حقوق بشری سایت ایرانگلوبال  را به دو زبان دانمارکی و انگلیسی برای بانک Nordea ارسال کردیم ولی پاسخی از آن بانک نشنیدیم. در عکس  کل نامه را کپی کرده ایم  که چگونه تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی دامن مخالفین رژیم اسلامی را هم گرفته است.

موضوع مسله ما نیست(من می توانم براحتی بانک را عوض کنم یا نام انجمن را تغییر دهم ) ، بلکه آنچه به نام تحریم های هوشمند از سوی رییس جمهور آمریکا مطرح شده زیر سوال جدی است، که می تواند شامل تحریم دارو هم شامل بشود. بانک ها بسیار مراقب هستند که هر چه کاربر بنام ایران دارند  را از لیست مشتریان خود حذف نمایند.

 

 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نامه بانک براساس یک پاراگراف چنین می نویسد : "بانک بخاطر سیاست خود بانک در قبال ایران حساب بانکی «انجمن ابران گلوبال» را بخاطر ریسک داشتن آن بسته است.