رفتن به محتوای اصلی

دکتر دوشوکی در باره اخبار بلوچستان ودر گیری احمدی نژاد با حداد عادل دستور قتل مخالفان
24.02.2021 - 20:24
 
قطع ارتباطات اینترنتی و اعزام نیروهای کمکی برای سرکوب مردم سراوان از شهرهای اطراف
در ادامه خیزش مردم سراوان، اهالی روستای کشتگان از توابع بخش بم دشت، در مقابل پایگاه سپاه پاسداران جمع شدند، پاسداران به روی مردم آتش گشودند و مردم با پرتاب سنگ به مقابله با پاسداران پرداختند و در پایگاه را شکستند. در جریان خیزش امروز رژیم نیروهای سرکوبگر کمکی از زاهدان و خاش و برخی دیگر از شهرها به سراوان اعزام کرد.
 
فتو شاپ:
تصویر شماره 1 که در فضای مجازی میچرخد و نشر میدهند که غلامرضا حدادعادل در حال دستبوسی فرح دیبا است کاملا کذب و فتوشاپ است ....
تصویر شماره 2 که اصل میباشد ،شادروان غلامرضا نیک پی شهردار وقت تهران میباشد که در حال دستبوسی فرح دیبا است .!
آقای نیک پی از سال ۱۳۴٨ تا سال ۱۳۵۶ شهردار تهران بودند .
 
 
 
صابر احمدی
كيانوش جان ، كار مهمترى غير از كمك به لجنى باسم حداد عادل پيدا نكردى ؟
کیانوش توکلی 
صابر جان ، تا کنون چند «خبر» از دعوای احمدی نژاد و حداد نا عادل را پخش کردم ؛خودم فکر می کردم که ادعای احمدی نژاد درست است تا اینکه رسیدم به این دو تصویر ... سیاست درست این است بگذاری گرگ ها همدیگر را بدرند و تو از آن بالا گاهی خبر راستی بیاندازی وسط این دعوا
صابر احمدی 

 اين دوتا عكس ،اخبار قبليت را به نفع حداد عادل تغيير داد ! دستگاه اطلاعاتى ولايت فقيه همراه با هزاران بسيج و مزدورى كه در دنياى مجازى مشغول فعاليت هستند ( كه بدون شك عامل انتشار عكس دوم نيز هستند ) بيكار ننشسته اند و نيت خوب تو متاًسفانه كمكى به هدفى كه دارى نمى كند .

 
حسین شریعت 
 
به عقيده من خيلى در راستاى فرهنگ سازى و تامين اعتبار شبكه هاى مجازى خواهد بود كه ما با fake news , در تمام صور مختلفش ، حتى وقتى عليه مخالفين سياسى ما به راه مى افتد مقابله كنيم و نشان دهيم تنها معيار واقعى و خط قرمز ما ، گفتن حقيقت دستكارى نشده به مردم است ، و آنقدر اين مسئله براى ما تابو است كه ضرر و زيان سياسى خود را در نظر نمى گيريم .
  • صابر احمدی 
 در پاسخ به حسین شریعت می نویسد : ديروز به درستى نوشته بودى كه ملت ما ، ملت افراط و تفريط است . مطلقا صادق بودن در مقابل رژيمى كه بر دروغ ، ريا و فريبكارى بنا نهاده شده است و با كشيدن شكل مار مى تواند مردم را بر عليه آموزگار بسيج كند ، كارى كاملا درست ولى بى خطر براى رژيم است . شما براى اينكه فرق شكل مار و كلمه مار را براى مردم توضيح بدهى ، بايد اول مردم را از چنگ آنها در بيارى و بعد آموزش دهى . و تا آنوقت چاره اى ندارى كه در مواردى از مطلقاً صادق بودن در مقابل آنها خارج و ترفند هاى آنها خنثى كنى و يا اينكه در مواردى كلاً بدون عكس العمل بمانى ( مثل جريان همين عكس ، كه با توجه به كاراكتر كثيف حداد ناعادل اين عمل اتفاق افتادهاست ولى در واقعى بودن عكس شك دارى ) .
مطلبى را كه در بالا نوشته اى در مبارزه متمدنانه در شرايط عادى و نرمال دمكراسى مثلا در كشورهاى فرانسه و آلمان و غيره كاملا درست بوده و غير از اين نيز نمى تواند باشد .
 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

انتشار از:

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.