پاسخ کیانوش توکلی به فرامرز فروزنده و بخشش از خامنه ای

فایل صوتی :در پاسخ به  سخنان  فرامرز فروزنده ، مجری تلویزیون ماهواره ای «اندیشه » که  در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد  که :« به دلیل خطر تجزیه ایران ، پیش رهبر جمهوری اسلامی خواهم رفت و استغفارنامه‌ای می‌نویسم....»   یک گفت و گوی  ساختگی ترتیب دادم که با هم می شنویم: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
هیچ خاک مقدسی وجود ندارد. این نشان عقب ماندگی ذهنی است. ایران مقدس نیست، کردستان هم مقدس نیست، آذربایجان هم مقدس نیست. من هم دوست ندارم ایران تجزیه شود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این آقای فروزنده و بهرام مشیری و سایر پان ایرانیست ها و سلطنت طلبان تا همین چند روز پیش مکررا در مصاحبه ها و تلویزیونهایشان هی می کفتند که رژیم جمهوری اسلامی جریانهای تجزیه طاب را راه انداخته و حمایت می کند .نمونه اش هواداران تراکتورسازی تیریز بود و ده ها ادعای من در آوردی . اما پس یکهو چه شد که یک دفعه خامنه ای و احمدی نژاد وطن پرست و عامل تمامیت ارضی ایران شد ؟! در واقع شما صراحتا خامنه ای را پاسدار تمامیت ارضی معرفی کردید و رژیم را دشمن هویت طلبان و استقلال طلبان کرد و ترک و سایر ملیتها . در واقع در این وضع شما به نتیجه رسیدید که که به وی بپیوندید نه...؟ تناقضات و انکار و اتهامات شما و دروغ هایتان این گونه با با زبان خودتان افشا و با اعترافات خودتان بر ملا می شود...؟! نه...؟ چطور است به همراه توبه نامه خود مجاهدین و نیروهای چپ و پان ایرانیستها و دیگران را هم اضافه کنید
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای نودر و جواد کش ندهید میبینید که در این ایران گلوبال من استقلال طلب ترک آزربایجانی هم نظر میدهد و شماها که اعتقاد به حاکمیت مطلق فارسها دارید و بقیه ملتها را آدم حسب نمی کنید پس الکی داد و فریاد نیندازید. اگرمطلبی بدردبخورداری بنویسید وگرنه با گفتن ما ملت کرد نداریم مردم کرد داریم خود را خسته نکنید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
وظيفه خودم دانستم که سايت ايران گلوبال و آقاى توکلى را تنها نگذارم٬. اما شما فکرشو بکنيد٬ اين آقاى فرامز فروزنده که
اول به برکت فدرالسيم ودموکراسى در امريکا زندگى ميکند که به او اجازه ميدهد٬ و هم ميتواند به زبان فارسى بنويسد٬ بخواند٬ مدرسه به زبان فارسى براى توسعه زبان و فرهنگ خودش٬ باز کند٬ راديو و تلوزيون داشته باشد٬ و تازه امکانات مالى از دولت شهرستان ٬ايالت و مرکزى بگيرد که بتواند راديو و تلويزيون درست کند٬ و از دستگاه هاى فدرال ايالتى و شهرستانى هم مجانى استفاده کند که زبان و فرهنگ خودش را توسعه بدهد که بيشتر رشد کند. و مهمتر اينکه از امکانات مالى استفاده کند که از دولت فدرال مجانى دريافت ميکند و بگويد که پيش خامنه اى ميرود و توبه ميکند که براى سرکوب اقليتها کمکش کند
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آ. ائلیار

نظر : 
در ایران گلوبال آزادی بیان هست. موافق و مخالف هرمسئله ای میتوانند نظر خودشان را بیان کنند. سایت نظریات و اخبار موجود را بازتاب میدهد. ایران گلوبال ابزار هیچ جریان و کسی نیست . مستقل است و کار خودش را میکند. سایت موافق رفع تبعیض است و تجزیه ایران را صحیح نمیداند . مخالف جنگ و دخالت نامشروع بیگانگان در مسایل داخلی مردم است. پروسه رفع تبعیض یک قرن است که وجود دارد. هر کس بر طبق سیاست خود با آن برخورد کرده و میکند.و مسئولیت برخوردش را هم خودش بعهده دارد. برخورد سایت به این مسئله در توضیحات بالا بیان شده است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای عزیز چرا دور سر خودت می گردی.شما باید به نظرات دیگران احترام بگدارید.ان شخص این طور فکر می کند که تمامیت ارضی کشور بر هر چیزی ارجحیت دارد.شما می توانی حقوق مردم را بخواهی همراه با تجذیه ایران.
شما در این پاسخ می گویی کوموله و ... .
نظر شما در مورد ملت کرد چیست؟ما ملت کرد نداریم.ما مردم کرد داریم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
«پروسه رفع تبعیض»؟ خوب شد اسم جدید «تفرقه بینداز و حکومت کن» را هم یاد گرفتیم. باشد٬ با منطق شما بحث را پیش میبریم! ایا این سیاست امریکا در رابطه با باسکهای اسپانیا و فرانسه ٬ فرانسویهای کانادا٬المانهای فرانسه سوییس اطریش٬ اسکاتلندیها و ایرلندیهای بریتانیای کبیر٬ شیعیان بحرین یمن عربستان٬ کردهای ترکیه٬...٬ و غیره هم بهمین منوال است؟ این صحبتهای جذاب و کتابی « انتخاب اکثریت ملیتها» را تحویل من ندهید٬ این سئوال را جواب بدهید که چرا سایت ایرا گلوبال به ابزار قدرت نرم نومحاظه کاران امریکا تبدیل شده است؟ سرتاسر این سایت نشان از این امر دارد. با ارزوی موفقیت برای مردم ایران٬ جواد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آ. ائلیار

نظر : 
کشورهای بزرگ، و نو محافظه کاران آمریکا برای همزیستی در عرصه جهانی با دیگران و حفظ و تأمین منافع مختلف خود از «پروسه رفع تبعیض» در حد معین و در جهت منافع خود حمایت میکنند. اما به خاطر حمایت آنها نمیتوان موافق عدم رفع تبعیض شد. و یا با این پروسه مخالفت کرد. اینجا سیاست درست «حفظ استقلال پروسه رفع تبعیض توسط خود کوشندگان و نفی دخالت نامشروع و کنترول پروسه توسط کشورهای بزرگ » میباشد - جلب حمایت مشروع ملتها و دولتها با حفظ سیاست مستقل ضروریست. ایران گلوبال مخالف تجزیه ایران است. من شخصاً به « انتخاب » اکثریت مردم احترام میگذارم. و این احترام الزاما به معنای پذیرش نیست.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بنا به خط فکری گردانندگان این سایت٬ ایران گلوبال با همسو بودن با خط نومحافظه کاران امریکا٬ از تجزیه طلبی ایران بطور غیرمستقیم حمایت کرده است; نومحافظه کاران امریکا با حمایت از گروههای تجزیه طلب جندالله٬ اهوازیها٬ پژاک٬...٬ و جدیدن با برانگیختن احساسات ناسیونالیستی اذریها این مقاصد را بعنوان ابزار فشار در رسیدن به یک معامله با رژیم ایران دنبال میکنند. سایت ایران گلوبال٬ به عمد یا به جهل٬ در پیشبرد این اهداف٬ مایکل لدین و همفکرانش را یاری میدهد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آ. ائلیار

نظر : 
از آنجاییکه پرسشهای فوق به «ایران گلوبال» مربوط میشود جهت روشن شدن موضوع قید میکنم که: 1- آمریکا و دیگر کشورهای بزرگ تا "حدی" که دموکراسی و حقوق بشر در آنها قانوناً رعایت میشود میخواهند این موضوع در کشورهای رشد نیافته یا کم رشد و همینطور در خاورمیانه نیز نسبت به شرایط آنها- کشورها- رعایت بشود. چرا؟ بخاطر همزیستی، منافع اقتصادی،سیاسی،فرهنگی،نظامی. توسط پروژه های مختلف. مثل خاورمیانه بزرگ، صدور دموکراسی، جهانی کردن که با جهانی شدن متفاوت است، کنترول حد و دامنه انقلابات در جهت منافع خود.2- در مورد آمریکا و دیگر کشورها آ.ائلیار شخصاً به این موارد که در بند 1 آمد توجه میکند. 3- جهت درک کار ایران گلوبال و مقایسه این درک با وضع عینی و موجود سایت میتوان به دو نوشته ام در لینکهای زیر مراجعه کرد:ایران گلوبال ، روشنگری و پروپاگاندا قسمت دومhttp://www.iranglobal.info/node/1214
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام اقای توکلی٬ دو سئوال دارم:
یکم ـ ایا شما واقعا وانمود میکنید که با توجه به کارنامه ۷۰ سال گذشته امریکا٬ حقوق بشر برای امریکا مهم بوده است؟
دوم - ایا سایت ایران گلوبال در جهت ذوب شدن در سلطه هژمونی امریکا و پیشبرد اهدافش در منطقه قدم برمی دارد؟
شما را در جواب باین سئوالها٬ دعوت به صداقت٬ بخود و مردم ایران٬ میکنم.
با سپاس.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خوبه بزارین برند در این سال وسال بعد خیلی ها پیش امامشان خواهند رفت اما اول بروند قم توبه کنید.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب امیر کمی مودب باشید / چشم تان را باز کنید نوشته ام: « یک گفت و گوی ساختگی » همیشه اینطور نیست که گفت و گو مستقیم باشد امروز وسایل دیجتالی این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم بدون اینکه طرف بداند با او وارد بحث و گفتگو شد . ایشان حرف و سخن خود را گفتند و منهم پاسخ داد م .در ضمن این سایت مخالف تجزیه ایران است ولی برای حفظ آن زیر پرچم علی خامنه ای نخواهد رفت.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
شما اول این تیترتان را عوض کنید! معنی گفتگو این نیست که نوار حرفای یک آدمی را بذارین و بعد بدون اینکه اون آدم خبری داشته باشه شما خودتون با خودتون به «گفتگو» مشغول بشین! اون آدم مزخرف و بیخود هم گفته باشه، این کار شما به همون اندازه مزخرف و بیخود و دروغ و حقه بازیه! تیتر میزنید گفتگوی فلانی با فلانی و بعد نوار طرف رو میذارین و شروع می کننین تفسیر کردن. واقعا که! بیخود نیست که که این سایت به طرفدار تجزیه طلبها معروف شده. کاری نداشت که گوشی رو ورمیداشتین وبا این فروزنده یا هر کس دیگه ای واقعا «گفتگو» میکردین نه اینکه کلک بزنین. خجالت بکشین! وقتی هر کسی درهر کاری دخالت بکنه نتیجه اش همین حقه بازیها میشه.
عدم انتشار شده: 
false