رفتن به محتوای اصلی

سرسختی میرحسین حصر بدون محکمه را رسوا نمود!
27.04.2022 - 08:17

به دروغ می گویند حصر برداشته شده است؛ اما تمام این ادعا بر میگردد به برداشتن کیوسک امنیتی مقابل ورودی درب منزل مهندس موسوی. اما هیچ تغییری در آمد و رفت و موانع پیش روی محصورین عزیز ایجاد نشده است.

تا دیروز منکر حصر بودند اما از امروز از برداشتن حصر به دروغ و برای عوامفریبی سخن از برداشتن حصر می‌کنند. تا همین امروز با بازی امنیتی با افکار عمومی برای ایجاد تزلزل نسبت به پایگاه محصورین منکر حصر بودند و با روایت های دروغین از حصر سعی در تشویش اذهان عمومی داشتند.

تغییر دکوراسیون درب وروی منزل موسوی چنان اهمیتی برای اربابان قدرت دارد که بواسطه آن اخبار و بیانیه و گفتگوهایی منتشر شد که نشان از اراده ضعیف حاکمان و موقعیت بشدت تضعیف شده آنان در برابر مردی ایستاده بر آرمان حق حاکمیت مردم و خانم رهنورد را دارد و گویی با پخش اخبار کذب و دروغ در خصوص حصر؛ می‌توانند سیاهه یک دهه ای خود را در اذهان مردمی به فراموشی بکشانند اما غافل از اینکه نام نیک میرحسین تا ابد در برابر چشمان تیزبین مردمان ایران زمین جاودانه خواهد ماند و همچنان بار سنگین بدنامی حصر کردن بر دوش کودتاچیان تحمیل خواهد شد. اما آنچه که در این میان باطل السحر سناریونویسان امنیتی بود رفتار و منش میرحسین و ایستادگی و مقاومتش در برابر کودتاچیان بوده است.

تاکنون میرحسین با منش خود توانسته است بر پروژه فریب و سناریوسازی‌ها غلبه کند. او فریب انتخابات ۸۸ را رسوا کرد و سناریوهای آن را پیشاپیش باطل السحر کرد. سناریوهای دیگر هم فرجامی اینچنین دارند

‏ اصلا حصری نمیباید می‌بود؛ اما بود محکمه‌ای نبود؛ اما حکمی و فرا حکمی بود. سرسختی میرحسین و پرنسیب‌های استوار او این سناریوی حکم بدون محکمه (حصر) را هم رسوا خواهد کرد.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.