رفتن به محتوای اصلی

آقای علی جوانمردی عمر دروغ کوتاهست وشما بایستی پاسخگو باشید
06.06.2022 - 23:55

مقدمه : پدیده شخصیت های شیکه های اچتماعی روح الله زم ؛ مسیح ، امیر عباس عخر اور و علی جوانمردی

مقدس سازی ،  شفاف سازی  واصل نظارت و پاسخگویی

در مقابل دروغ هلیی که بعنوان خبر پخش کردی چرا پاسخ ندادی؟:  ترور شیرین نجفی

اتهاناتی که به من و دخترم زدی و هر گز پاسخ ندادی: کمک مالی 

سیاست دو گانه  در برنامه فارسی و لایوهای کردی 

ایا جوانمردی با شهرامن همایون  سازمان مجاهدین  چه رابطه ای دارد

 


بماند روسیاهی به زغال و کسانی که خود را به خواب زده اند. این یکی از کسانی است که از لحظه ی دستگیری حمید نوری شروع به سمپاشی کرد.

 حمید نوری در یک دادگاه عادلانه با حضور وکیل، هیئت منصفه، قاضی ، دادستانها و وکلایی که درس حقوق بین الملل خوانده بودند محاکمه شد، دهها شاهد و شامی حقیقی داشت، چندین متخصص حقوقی، جنگی ، حقوق بشری و تاریخدان در دادگاه شهادت دادند. اما ۴۳ سال است که رژیم اسلامی عرضه نداشته یک دادگاه صالحه برگزار کنه و بجز دروغ و پروپاگاندا حرفی برای زدن نداشته. حتی در مورد بمب گذار دفتر نخست وزیری هم ابهام وجود داره چه رسد به بقیه.

 

فاکت ها :

Fariba Fard - مصاحبه علی جوانمردی با یکی از طرفداران... | Facebook

 

 https://www.facebook.com/farzam.karbasi/videos/752454685784884

‏‎#علی_جوانمردی و دفاع از ‎#سازمان_مجاهدین_خلق با  صحبتهاش،در مورد ‎#شاهزاده_رضا_پهلوی معلوم‌ شد همه علایق شدید تجزیه‌طلبی داره، هم با قاتلین جان مردم همسو شده‌، از کی تا حالا مجاهدین یک نیروی دموکراته و باید بهش احترام گذاشت و اگه خوشت نماید ازش بهشون رأی نداد ، چه غلطها،

‏می‌دانستید دادخواست #حمید_نوری به گونه‌ای است که اگر رای دادگاه در محکومیت او باشد، مجاهدین خلق رسماً از سوی دستگاه قضایی سوئد یگان ارتش بعثی صدام شناخته خواهند شد؟

‏در بند نخست دادخواست که به کشتار مجاهدین می‌پردازد، آن‌ها را بخشی از نیروی نظامی متجاوز عراقی به شمار آورده که جمهوری بربرهای اسلامی به تلافی یورش‌های آن‌ها، اسرای آن‌ها را کشتار کرده است.

‏‎یعنی موضوع را جنایت جنگی طرح کرده‌اند،،،

‏‎ یعنی ،زیرپا گذاشتن حقوق اسرا.‏‎‎و عملا پذیرفته اند متجاوز به خاک ایران اند .

https://www.facebook.com/100028457329455/videos/pcb.847063539585549/726857938439197

مطالب کردی و فارسی به لحظا موضع گیری سیاسی متفاوت است

 

 

سیروس ملکی
آقای علی جوانمردی در مناظره اش با آقای علیرضا نوری‌زاده در جایی اظهار داشتند که آقای رضا پهلوی هرگز به غیز از زندانیان طرفدار خود از دیگر زندانیان سیاسی حمایت نکردند. امروز یک هموطن علاقمند و یا هوادار  آقای پهلوی تصاویری از توئیتهای ایشان را در دفاع از زندانیان سیاسی با عقاید متفاوت  برایم با یک تقاضا ارسال نمود. اینکه همانگونه که از آقای پهلوی بابت عشایر نامیدن کرد و ترک درخواست پوزش نمودم همین را از آقای جوانمردی بخواهم.
امیدوارم با چنین سطح از انتطارات و برخوردها بتوانیم رفتار متمدنانه تری را جايگزين رفتاری نمائیم که با توهین و افترا دارد چون یک سونامی ما را با خود به قهقرایی از بی اخلاقی میکشاند. با تشکر از این هموطن و با انتشار تصاویر ذیل خواهان پوزش و تصحیح خود از نگاه داورانه نادرست می‌باشم.
س. ملکوتی

گزارش مالی بانک دانمارکی در رد ادعای دروغین علی جوانمردی!

علی جوانمردی آدعا کرده بود که "پول های کلان از بانک های زیر مجموعه سپاه و بیت رهبری به حساب ایران گلوبال واریز شده بود و بانک حساب ایران گلوبال را مسدود کرد" از بانک دانمارکی درخواست گزارش کتبی مالی حساب ایران گلوبال ؛ طی چند سال اخیر را کردم . اکنون این گزارش بانک بدستم رسید و آن را منتشر می کنم " تا سیه روی شود هر که در آن غش باشد " در گزارش بانک نشان می دهد هر گز مبلغ کلانی وارد حساب انجمن ایران گلوبال واریز نشده است( حداکثرمبلغ واریز شده 500 دلار وکلا 2819دلار طی این سالها واریزشد)

توضیح نامه  بالا: در سال 2018  کیانوش توکلی  در اعتراض به تصمیم بانک مبنی بر مسدود شدن حساب به دلیل تحریم های بانکی ایران نامه فوق را منتشر کردم .داستان از این قرار بود که دهها انجمن ایرانی ثبت شده در دانمارک که نام ایران در آن قید شده بود از جمله ایران گلوبال را مسدود کردند. . اما  علی جوانمردی بجای عذر خواهی از اتهام زنی علیه من و دخترم ؛ رفت و این نامه بانک را که دوسال پیش در سایت ایران گلوبال بطور علنی و همراه با ترجمه فارسی آن منتشر شده بود را بعنوان تحقیق تیم آوای تودی همراه با بی شرم ترین کلمات و بدون اینکه از زبان دانمارکی سر در بیاورد آن را بعوان "سند" جاسوسی کیانوش توکلی  و دخترش ژاله منتشر کرد.  

 

 

علی جوانمردی مطرح کرده است کیانوش توکلی به دلیل رفت و امد به ایران از حزب سکولار _ دمکرات اخراج شد . اینجانب در سال 2017 بعنوان خبرنگار جهت پوشش خبری به دعوت آقای اسمایل نوری علا به گنگره آنان دعوت شده بودم و هر گز عضو این حزب نبوده که دیگر اعضای آن مرا را "طرد" کرده باشند.

 

همان طور که در ویدئوی زیر مشاهده می فرمایید، علی جوانمردی، خبرنگار مستقل، و ضمنا خبرنگار صدای امریکا، از طرف گروهی از رزمندگان داخل ایران، به کسانی که بتوانند اطلاعاتی برای مجازات شیرین نجفی، که به عنوان پرستوی نظام و فریب دهنده ی مرحوم روح الله زم معرفی شده، ۵۰هزار دلار معادل یک میلیارد و سیصد میلیون تومان جایزه تعیین کرده که به این جایزه، عده ای دیگر در خارج از ایران، ۱۰۰میلیون تومان اضافه کرده اند....." کانال کوچه که مخاطبین بسیاری دارد این نوشته م. ف. سخن را همراه با یک صحبت 2 دقیقه من که مربوط به دوسال پیش بود را پخش می کند . علی جوانمردی نامه علنی به من می نویسد و خواهان پاسخ گویی می شود که منهم پاسخ کلمه به کلمه آن را می آورم که دیشب پس از پاسخ من این  دروغ های شاخدار را طرح می کند  که دقیقا ه ضرر خودجناب جوانمردی خواهد شد.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.